instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:54

Часовий пояс UTC+03:00





Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2020, 16:11 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Неубедительно как то, учитывая что в соседней теме продаётся гольф, помоложе и подешевле :-)
Так і у Німеччині можна знайти...

Ви поговорити чи для конструктиву?
Цитата:
Что касается фото - почему то я когда своё авто продавал, тоже кстати цвета металлик, у меня никакая фото, ни с какого ракурса глаза не резала :-) и это тоже были далеко не плоские авто ;-)
Ще раз - конретно до чого претензії?
Взагалі не питання - Ви ж у Києві – зустрічаємося і дивимося. Якщо Ви не праві - з Вас щось на спір, ні – то з мене.
Бо ці гадання по фото - то якось не серйозно.
Цитата:
Так что оставьте свои хотелки... они далеки от реальности. Вы это поймёте через несколько месяцев, если не скинете цену :-)
Я теж продавав авто - доскидався до того, що забрав перекуп, який звичайно продав його комусь дорожче. - Виникає питання - чого мені не заплатили ту ціну? - Бо не скрутив пробіг і продавав чесно?

Конструктив буде?

Я також і вибирав - що не перевірка пригнаних "для себе" - так або поточний пробіг менше дилерського, або на 10...20 тис. його більший за 2...3 роки.
Да не вопрос, можно и встретится, но предупреждаю сразу, я не заинтересован в покупке вашего авто :-) Мелковато для меня, на ручке, дорого жутко, плюс себе(ну почти себе)я авто уже купил :-) Если с покраской действительно все нормально - я здесь напишу :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2020, 22:47 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
Цитата:
Цитата:
за 12к я уже катался на Golf VII спортвагене из сша с пробегом 22тмиль, с панорамой, с фендером, двухлитровый дизель, кожа, адаптивный свет....
- а тут голый бубен с пробегом как у евроблях
Не питання - посилання на актуальний аукціон у студію.

А щодо пробігу, то 20 тис. на рік (у мене 15) - це щоденно на роботу недалеко + відпустка. - Ну явно "євробляхерський пробіг" :lol:
- Смаліть ще.
если действительно хотите оторваться от реальности добро пожаловать на мою тему в клубных авто, там все расписано, повторяться не буду
какие ссылки? какой аукцион?
с пробегом мимо, меня лично уже давно не интересуют авто с пробегом 200+, и до недавнего времени 100+, все мои авто сейчас до 50ткм
конечно не дорос до уровня купить на все деньги в салоне :)) но то такое
ну и механика - я бы точно не сел, женщины тем более
ваш контингент пенсионеры с пригородов, с таким ценником
да, согласен, обслуженное авто стоит дороже - но не на столько?!

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2020, 14:19 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Да не вопрос, можно и встретится, но предупреждаю сразу, я не заинтересован в покупке вашего авто :-) Мелковато для меня, на ручке, дорого жутко, плюс себе(ну почти себе)я авто уже купил :-) Если с покраской действительно все нормально - я здесь напишу :-)
Питаю втретє - до якого конкретно фото претензії?

Щоб було відповідально - споримо на пляшку пристойного коньяку.


P.S. Тема створена у тому числі для конструктиву. У тому числі і з приводу ціни.


Востаннє редагувалось 08 вересня 2020, 14:30 користувачем Vcart, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2020, 14:29 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Цитата:
Цитата:
за 12к я уже катался на Golf VII спортвагене из сша с пробегом 22тмиль, с панорамой, с фендером, двухлитровый дизель, кожа, адаптивный свет....
- а тут голый бубен с пробегом как у евроблях
Не питання - посилання на актуальний аукціон у студію.

А щодо пробігу, то 20 тис. на рік (у мене 15) - це щоденно на роботу недалеко + відпустка. - Ну явно "євробляхерський пробіг" :lol:
- Смаліть ще.
если действительно хотите оторваться от реальности добро пожаловать на мою тему в клубных авто, там все расписано, повторяться не буду
какие ссылки? какой аукцион?
Шановний! Ви саме тут зробили заявку - прошу показати "Golf VII спортваген из сша с пробегом 22тмиль" за 12к, або тихенько мовчіть. - Невже посилання є проблемою? Причому не окремий екземпляр, який в силу обставин придбали дешево, а реально наявний вибір.

Також "голый бубен" - Вам треба кальян, дискотечна куля і кавомашина? З яких пір це склопідіймачі, кондиціонер, ABS+ASR, електропідігрів дзеркал став голим бубном?

Ну і про пробіг "євроблях" Ви би свої слова спростували, бо вони не відповідають дійсності.
Цитата:
да, согласен, обслуженное авто стоит дороже - но не на столько?!
А скільки має коштувати? Є ціна ЗЧ, є ціна за роботу. Є реальна ринкова ціна, але на неї може не бути покупця в силу психологічних чи розумових проблем, або і об'єктивних.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2020, 15:14 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
за 12к я уже катался на Golf VII спортвагене из сша с пробегом 22тмиль, с панорамой, с фендером, двухлитровый дизель, кожа, адаптивный свет....
- а тут голый бубен с пробегом как у евроблях
Не питання - посилання на актуальний аукціон у студію.

А щодо пробігу, то 20 тис. на рік (у мене 15) - це щоденно на роботу недалеко + відпустка. - Ну явно "євробляхерський пробіг" :lol:
- Смаліть ще.
если действительно хотите оторваться от реальности добро пожаловать на мою тему в клубных авто, там все расписано, повторяться не буду
какие ссылки? какой аукцион?
Шановний! Ви саме тут зробили заявку - прошу показати "Golf VII спортваген из сша с пробегом 22тмиль" за 12к, або тихенько мовчіть. - Невже посилання є проблемою? Причому не окремий екземпляр, який в силу обставин придбали дешево, а реально наявний вибір.

Також "голый бубен" - Вам треба кальян, дискотечна куля і кавомашина? З яких пір це склопідіймачі, кондиціонер, ABS+ASR, електропідігрів дзеркал став голим бубном?

Ну і про пробіг "євроблях" Ви би свої слова спростували, бо вони не відповідають дійсності.
Цитата:
да, согласен, обслуженное авто стоит дороже - но не на столько?!
А скільки має коштувати? Є ціна ЗЧ, є ціна за роботу. Є реальна ринкова ціна, але на неї може не бути покупця в силу психологічних чи розумових проблем, або і об'єктивних.
Именно вышеперечисленное и является голым бубном :-)
Про евробляхи - есть и с малым пробегом. Вот у меня как раз такая :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2020, 19:16 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:

Питаю втретє - до якого конкретно фото претензії?
Я проигнорирую этот вопрос. На фото все видно.

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 08 вересня 2020, 20:07 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
Цитата:

Шановний! Ви саме тут зробили заявку - прошу показати "Golf VII спортваген из сша с пробегом 22тмиль" за 12к, або тихенько мовчіть. - Невже посилання є проблемою? Причому не окремий екземпляр, який в силу обставин придбали дешево, а реально наявний вибір.
Мне нужно искать чтото? Я уже себе нашел
Объективно имея на руках 12к, люди с европы гонят гольф 7, который свежее и выигрывает в любом случае

Такой же бубен был у меня в джетта 2002 года,
только у еще был круиз, но то такэ

ну так звонит кто-то кроме площадок?

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 16:19 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Ну що ж... - Маємо досить пусті балачки без конструктиву (правда на багато і не розраховував, але було цікаво).

Зате довідався, що генії фотографії, по-перше не помітили промаху фокусу фронтального знімка лівого борту, та ще й по-друге думають що я не відбиваюсь у дзеркальних поверхнях (тому завдяки мені ліві задні двері дещо темніші). - І косі фото їх не запевняють...

Також довідався що комплектація "достатній комфортний мінімум" це "бубен" (тоді усілякі Ланоси і інші "бюджетники" - взагалі вакуум). - Мабуть треба надувна лялька і вбудовані мангал з холодильником-баром чи інші "фішечки" - причому продавець ще й доплатить щоб узяли.

І якщо я, не дай Боже, підфарбую наявні дрібниці, то думаю ще багато наслухаюсь про те як її і куда били по колу і таке інше. Ну що ж - я завжди можу продати перекупу, і замість того щоб придбати чесне, хтось отримаєте "дєдушка в булочную по віходним єзділ".


P.S. Так і не почув аргументованої зустрічної ціни чи оцінки.
Дякую...

Для ілюстрації: зайшов на mobile.de, шукаю не битий Гольф не старше 15-го року, дизель, до 100 тис. пробігу з поверненням ПДВ - до 10к Євро є 21 пропозиція і ціни починаються з 9600 Євро (за 1,6TDI) - у нас це буде вже 11к Євро, або майже 13к $ - без супутніх і наступних витрат.

- Аналогічно раніше за середньої ціни "там" у 8к+ Євро, наші перекупи продавали їх тут за ~8к $ - ну просто РобінГуди...


Востаннє редагувалось 09 вересня 2020, 16:51 користувачем Vcart, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 16:30 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Питання чисто заради спортивного інтересу: чим ти користувався, виставляючи ціну +2к вище за верх ринку?
Зайшов на ріа, 10к потолок на таке авто...
Справа звісно твоя, за скільки продавати. Але ж здоровий глузд має бути присутній!

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 17:02 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Питання чисто заради спортивного інтересу: чим ти користувався, виставляючи ціну +2к вище за верх ринку?
Зайшов на ріа, 10к потолок на таке авто...
Справа звісно твоя, за скільки продавати. Але ж здоровий глузд має бути присутній!
1. Той "ринок" ріа - 99% пригон. І там реально прозорих екземплярів далеко не більшість, але усі хочуть скинути і конкурують між собою (тому ціна нижча ніж на пригнані Шкоди).
2. Скільки коштує якісний комплект 2М маховика + заміна? Перебрати усю підвіску (як для себе - ззаду 14 сайлентблоків)?
3. Якщо я поставлю реальну ціну - від неї все одно будуть вимагати торг, то яка різниця, якщо продавати буду за те що домовимося, чи слово "торг" нічого не означає?

Глузд у тому, що ціна - лише привід для розмови.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 17:34 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Про 99% це ти загнув...Да їх багато навезли, але явно не 99%, я думаю відсотків 75.
Скільки коштує ремонт нікого не цікавить, на ціну це напряму не впливає - є рік, пробіг, стан!
Про торг ... це мабудь ти зторгуєш 2-2,5?)))

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 18:04 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
Ну що ж... - Маємо досить пусті балачки без конструктиву (правда на багато і не розраховував, але було цікаво).

Зате довідався, що генії фотографії, по-перше не помітили промаху фокусу фронтального знімка лівого борту, та ще й по-друге думають що я не відбиваюсь у дзеркальних поверхнях (тому завдяки мені ліві задні двері дещо темніші). - І косі фото їх не запевняють...

Також довідався що комплектація "достатній комфортний мінімум" це "бубен" (тоді усілякі Ланоси і інші "бюджетники" - взагалі вакуум). - Мабуть треба надувна лялька і вбудовані мангал з холодильником-баром чи інші "фішечки" - причому продавець ще й доплатить щоб узяли.

І якщо я, не дай Боже, підфарбую наявні дрібниці, то думаю ще багато наслухаюсь про те як її і куда били по колу і таке інше. Ну що ж - я завжди можу продати перекупу, і замість того щоб придбати чесне, хтось отримаєте "дєдушка в булочную по віходним єзділ".


P.S. Так і не почув аргументованої зустрічної ціни чи оцінки.
Дякую...

Для ілюстрації: зайшов на mobile.de, шукаю не битий Гольф не старше 15-го року, дизель, до 100 тис. пробігу з поверненням ПДВ - до 10к Євро є 21 пропозиція і ціни починаються з 9600 Євро (за 1,6TDI) - у нас це буде вже 11к Євро, або майже 13к $ - без супутніх і наступних витрат.

- Аналогічно раніше за середньої ціни "там" у 8к+ Євро, наші перекупи продавали їх тут за ~8к $ - ну просто РобінГуди...
Да, пояснение в духе влияния ветра на цветопередачу ;-)
Я все сижу и гуглю эту тему... не подскажете источник где подобные знания можно почерпнуть? График там какой то, или табличка...
Но если эти знания продаются специальными мерами типа спичечного коробка, то спасибо, не злоупотребляю :-)

На какой интересно конструктив вы рассчитывали выкинув корч за космическую цену? Ремонты? Деньги тратили? Да всем на это насрать. С большой башни. Ну и наличие стеклоподъемников и ASR это не на этом форуме предел мечтаний... здесь это скорее грусть-тоска :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 18:20 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
Цитата:

2. Скільки коштує якісний комплект 2М маховика + заміна? Перебрати усю підвіску (як для себе - ззаду 14 сайлентблоків)?
а ну-ка интересно
Цитата:

Чесні 205 тис.км пробігу, універсал 2009 м.р., сірий металік з сірим салоном, каталізатор (без DPF), ППД, кондиціонер, електросклопідйомники, магнітола, ASR, протитуманки, електроопідігрів у пічці, 6 подушок безпеки, кермо у шкірі, додаткова шумоізоляція 5-ї двері, система безпеки, бризковики, усе працює.
главное брызговики работают на таком пробеге, я бы уже поменял за эту цену :)

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 19:35 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
Цитата:
Також довідався що комплектація "достатній комфортний мінімум" це "бубен" (тоді усілякі Ланоси і інші "бюджетники" - взагалі вакуум). - Мабуть треба надувна лялька і вбудовані мангал з холодильником-баром чи інші "фішечки" - причому продавець ще й доплатить щоб узяли.
Кажется, вы цену на свой Гольф формировали отталкиваясь от цен на марку Volkswagen модель Golf V ? Если я ошибаюсь, поправьте меня.
Если мои догадки верны, то по факту - ваша комплектация относительно других возможных комплектаций 5го гольфа - почти бубен.

Если же я ошибаюсь, и вы описываете свою комплектацию как высокую, по сравнению с Ланосами и бюджетниками, то давайте тогда справедливости ради сравним цены на автомобили вашего класса других марок.
Что-то мне подсказывает, что мы сможем найти в районе даже 11000 USD автомобиль ощутимо свежее по году выпуска и с подобной комплектацией.

Если ваш автомобиль полностью обслужен, то мне будет понятна верхняя планка вашей цены согласно пятых гольфов. Но у вас верхняя планка шестого гольфа получается)
Вариант отбить вложенные средства в адекватное обслуживание авто - такая себе затея, она чаще не работает.

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 09 вересня 2020, 21:17 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
она чаще не работает.
Она вообще не работает. Обслуживание авто это всего лишь досадная ошибка производителя:-) который не может произвести продукт в котором ничего не ломается и никаких замен не требует.
Ктото купив авто и начав эксплуатацию не делает ничего, кто-то заботится. Но тут вопрос всего лишь в надежности и безопасности. Хочешь быть уверен что не остановишься ночью зимой в чистом поле с поломкой - будь добр, потраться.
Тебе пофиг? Никаких вопросов...
Но с переходом права собственности расчитывать на то, что кто-то оплатит твою заботу о собственном комфорте и безопасности - таких нет :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited