instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 14 червня 2026, 22:47

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Автозапчасти
ПовідомленняДодано: 18 січня 2018, 12:06 
Офлайн
новенький

З нами з: 18 січня 2018, 12:04
Повідомлень: 1
Год выпуска:: 1997
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Максим
Добрый день !!! Ребята начал заниматься автозапчастями . Вот мой сайт реклама. C большим удовольствием помогу в выборе запчастей !!!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Автозапчасти
ПовідомленняДодано: 06 лютого 2018, 12:23 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 05 серпня 2013, 13:03
Повідомлень: 52
Год выпуска:: 1994
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Подскажите, варианты подшипников для генератора Valeo 70A на гольф 3. Заранее спасибо!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Автозапчасти
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2025, 13:38 
Офлайн
новенький

З нами з: 15 квітня 2025, 13:31
Повідомлень: 1
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
КПП: МКПП
Имя: Валерий
Якщо говорити конкретно про автозапчастини, то хочу порадити ще один перевірений варіант - Lavita.ua. Це спеціалізований інтернет-магазин, де можна знайти широкий асортимент запчастин і аксесуарів для авто - від ламп і фільтрів до домкратів, чохлів, насосів і навіть зарядних пристроїв. Сайт зручний, є фільтри за авто, категоріями, брендами. Плюс - гарантія, адекватні ціни та швидка доставка по Україні. 🇺🇦
Якщо хтось шукає якісні автозапчастини з хорошим сервісом - рекомендую звернути увагу. Я вже не раз замовляв, завжди все чітко і без нарікань. 👍


Догори
 Тема повідомлення: Re: Автозапчасти
ПовідомленняДодано: 26 жовтня 2025, 14:13 
Офлайн
новенький

З нами з: 26 жовтня 2025, 14:07
Повідомлень: 1
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 1990
На Гольф 7 з Америки потрібно було бампер і решітки. Довго не міг підібрати, друг поділився сайтом - тут і замовив: https://kyivparts.com/detali-kuzova/mod ... -vii-13-17

Приїхало швидко, по якості все ок, але на бампер треба було робити передоплату, бо дорога доставка.
Сам бампер сів чітко без підгонки і решітки в нього стали як треба, без зазорів.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited