instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:00

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23 вересня 2023, 19:12 
Офлайн
новенький

З нами з: 23 вересня 2023, 18:58
Повідомлень: 2
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2016
КПП: DSG 6
Доброго вечора. Придбав собі гольф 7 gti, stage 2, 2016 рік (12 місяць), я так зрозумів у перекупа, але розумного (погоджувався на любе моє сто). Після придбання через приміром сутки, і проїханих +- 90-100 км, загорівся чек p0014, любі "майстри із піною біля роту" доказували що це грм, я придбав навколо оригінал skf, так як я військовий і мені потрібно було через сутку їхати, поміняли мені комплект, (9000 збили, тільки за роботу), поставили на старі кришки, проїхав я, кілометрів 50 від них, отримав знову чєк, знову по тій жеш помилці, "майстри" сказали шо вони все по "механіці" зробили, а інше їх не цікавить. (Набив би морду, але зранку їхати). Виїхавши в дорогу, через примірно 250км отримав чєк на рівень мастила (почали текти всі кришки) я долив за 1.5к км, поки не устранив механічно, цю течію (3л) мастила. Мастило в мотор лию Motul 5w-30, для вагів із допусками 504 507. Записавшись на сто, розібравши машину, замовив кришки, в процесі дізнався що шків колінвалу тут стоїть із гольфа 7.5 і на ньому велика борозна (під заміну), зірка маслонасоса ходила еліпсом, і натяжник занадто сильно давив на цеп. Так як я взяв старі запчастини, від зміненого комплекту, поставили туди стару зірочку і натяжник, замінили шків, і поставили кришки. Після того як проїхав 50-70км, чек знову зʼявився. Він зʼявляється періодично, коли машина стоїть сутки +, він може зникнути, коли проїзжаю відстань 50-60-70-80км він зʼявляється. Рятуйте, бо руки вже опускаються і хочеться продати машину, яку так давно хотів....


Догори
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2023, 14:20 
Офлайн
новенький

З нами з: 06 березня 2023, 19:46
Повідомлень: 4
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2017
З тиском оливи все ок?


Догори
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2023, 06:08 
Офлайн
новенький

З нами з: 23 вересня 2023, 18:58
Повідомлень: 2
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2016
КПП: DSG 6
Цитата:
З тиском оливи все ок?
Як виміряти? При діагностиці помилок по цьому немає.Я грішу на вироботку електромагнітного клапана, може це бути?


Догори
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2023, 12:41 
Офлайн
Прижился

З нами з: 14 травня 2016, 13:26
Повідомлень: 120
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Ярик
Звідки: Киев
якщо це територіально в Києві +/-, радив би сюди звернутися, бо на жаль сто багато, а людей які розбираються в тому що вони роблять мало....
0967256661 Андрій


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited