instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:48

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2012, 23:29 
Офлайн
новенький
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 15:02
Повідомлень: 14
Год выпуска:: 1994
Код мотора: A59 2,0
КПП: МКПП
Звідки: Львів
Цитата:
Ситуация следующая... Под Львовом, из-за заторов и снега, застрял автобус "Евроклуба", в котором едут наши мама и папа, но даже не в них дело, там посреди поля стоят легковые машины, родители с детьми...
У машин из-за долгого простоя позаканчивался бензин!!!!!
Люди, дети, замерзают в холодных машинах... у большинства бензина осталось на час... на улице мороз, метель... Люди замерзают!!!
ДЕТИ ЗАМЕРЗАЮТ!!! Наш МНС никак не отреагировал!!!!

Львовяни, что у вас там происходит? Неужели правда, что люди замерзают на трассе???

Б Р Е Х Н Я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Зранку(10.00) і тільки вернувся(21.15), цілий день мотався по кільцевій Львова і пригородніх селах. НІХТО БІЛЯ ЛЬВОВА НЕ ЗАМЕРЗАЄ. Своїм Гольф4 протиснувся всюди.
мля... не брехня, бо Броди - це теж Львівщина... а саме тут Броди, Кременець, Бучач, Тернопіль погані погодні умови...
Цитата:
Згідно повідомлень тернополян у соцмережах та на сайтах, 16 грудня ситуація наступна:

0:08 – Тернополяни повідомляють, що в с. Доброполе, що за 5-10 км перед Бучачем також величезна пробка!

1:52 - В Зборові на декілька годин пропало світло…при в’їзді в місто близько 15 машин попало в снігові замети…я в той момент повертався із Озерної – машину занесло і викинуло на узбіччя….рух паралізований…машини не можуть вибратися…

02:18 Діти дзвонять з-під Бучача – все стоїть, техніки нема… ніхто нічого не каже.

03:56 На стрийській трасі працюють рятувальники, дорога переметена біля села Городище, на Козову, Бережани дорога переметена біля Городища, працюють рятувальники – витягують авто зі снігу. Від Рогатина до Стрия-дощ, тому дорога, як каток, швидкість руху 30-40 км.

09:00 На даний момент приблизно з 5-ї ранку стоїть велика колона машин за СТОЖАРАМИ… які не можуть доїхати до Тернополя, МНС не може доїхати навіть до Чернихівець, забирають звідтам людей які замерзли, у всіх кінчається бензин, а ментрові курагани збільшуються і збільшуються… Була інформація, що по дорозі машини з Автодору просто стояли і нічого не чистили, дивлячись зараз на Тернопіль, то таке враження ніби вони собі взагалі зробили вихідний… Люди доїжджають за допомогою МНС, кажуть що побоках сніги до 2-х метрів… Це потрібно було цілу ніч чистити дороги, а вони навіть зараз не хочуть…

Людоньки, моя мама працює головним/сімейним лікарем у СЛАЗПСМ села Денисів Козівського району, ми зараз у селі Городище, яке на 7 км ближче і лежить на головній дорозі, опів на 5 ранку до моєї мами подзвонила фельдшер районної швидкої і повідомила, що в Денисові пологи в 17 (!) річної, а швидка застрягла на бучацькому повороті в Городищі… Ці пологи приймала медсестра, а буквально недавно на місце доїхала машина МНС з бригадою лікарів… дороги як не було нормальної – так і нема… А викликали грейдер ще від початку, купа машин в заторі було ще недавно…

09:24 Щойно був на автовокзалі. Всі автобусні рейси відмінені. Коли відновлять незнають, білетів непродають нікуди.

09:45 – читачі “Погляду” кажуть, що люди під Возиловом досі в полі

10:30 В с. Доброполе Бучацького району встановлено пересувний пункт обігріву.

10:40 Щойно дзвонив знайомий, вони в Хмелівці, кажуть, треба лікарів, а нема ні мнс, ні швидкої, люди просто плачуть((

10:45 Журналісти телеканалу “Інтер” телефонували Дмитру, котрий телефонувала Дмитру, котрий в Доброполі в заметах – ще в дорозі. За 13 годин проїхали 15 км. Пробували додзвонитися у с.Возилів на стаціонарні - марно. Дає “збій мережі”.

10:53 у Старій Брикулі мнс-ники розгорнули пункт обігріву. І навіть люди з села ходять і чай пропонують…

10:54 Голова клубу активного відпочинку “Файні мандри” Роман Задорожній досі стоїть в заметах, ще звечора

10:55 На Львівщині подібна ситуація. Траса Київ-Чоп між Буськом і Бродами фактично паралізована. За повідомленнями ДАІ, в заторах сотні машин. Знеструмлено 26 населених пунктів.

10:58 Вночі повернувся з-закордону. До Золочова дорога нормальна. Піля Озерної армагедець. пісі. відкопали поляка на флюєнсі… на літній резині в районі других дач )))))

11:00 Важкої автотехніки треба в селах Почапинці і Драганівка Тернопільського району, дорогу закурило.

11:03 Вчора їхав до дому в 3:00 ночі, в В.Гаї, то останні 300 м, коли звернув з траси, то застряг так, що до дому добрався аж в 5:00. А сьогодні подивився і давай до сусіда – в нього “Крузак 200″ і то він мене тих 300 м годину тягав до центральної дороги, аж стальні троси порвав, не кажучи скільки прийшлось розкопувати вручну снігу – місцями більше метра. Але то все проходяще – сама більша проблема, що нема електрики, а за нею і вода пропала, газовий котел став, бо тоже 220. Так що до кінця світу треба чуть чуть . і шо мене здивувало то то що вчора вночі і сьогодні зранку я бачив дуже багато техніки і вони таки чистять но сніг засипає дальше ….

11:05 То ше квіточки – в с.Панасівка Зборівського району ше гірше. хоть і там машини рідко їздять, але автобус не їздить, а люди сидять вдома

11:40 Прогорніть дорогу в с.Дичків – люди не можуть повиходити з будинків, а де-не-де на снігу лежать обірвані дроти

11:51 Знімальна група телеканалу “Інтер” не ризикнула виїхати на місце пригоди у котресь із сіл, під яким замело машини

11:54 На Буковині теж мете, але поки про щось ТАКЕ – не повідомляли. Але 42 села без світла. На Тернопіллі – 95

12:34 Народ, с.Товстолуг люди від вчора з 23.00 сидять без світла в кучугурах снігу. Телефони не працюють.

12:35 Збараж: електрику увімкнули, тож пишу вже з комп’ютера. води ще немає і сніг продовжує мести. keep calm and snow on, коротше.

12:40 Є можливісь організувати кілька бойових позашляховиків зі Львова. Просимо повідомити про конкретну потребу допомоги. 0678598046. Ростислав.

12:55 По УХрадіо передають повідомлення від МНС про оголошення надзвичайного стану, з проханням утриматися від виїзду з дому

12:56 Хлопців, котрі звечора 15 грудня застрягли в заметах біля Доброполя, витягнули з замету, та вони стоять в заторі с.Дарахів, пару км ближче до Тернополя!

13:25 Цікава ситуація склалася в с. Конюхи. Це село ще в середу було закурене…маршрутки ходили лише до Августівки…З того часу снігові замети ще більші…Дорогу ніхто не розчищав…В магазини товар з того часу не завозили….В менших дрібніших магазинах товар закінчується.

13:20 С.Товстолуг, с.Красівка, с.Дичків – дороги замело ужасно, маршрутки не їдуть і люди змушені сидіти в Тернополі на вокзалах.

14.16 У Зборові завал …!!! Не можна ні виїхати ні заїхати..( Навіть у центрі дорогу замело, ніхто не розгортає
люди в шоці…!

14.20 У Козові та Заліщиках – страшенні затори!

14.30 Я заблокований снігопадом і джазом- вже другий день кочую в Тернополі)) вирватися ніяк – прибацана влада, замість того щоб кинути всі сили на розчистку доріг області і міста, зробила просто: нахер заборонила рух автобусів!! Купа людей сидить на автовокзалі-конюшні Тернополя: обігрітися нічим, безкоштовного чаю немає, водії криють матом за постійні невизначеності маршруту, врешті близько 3-4 автобусів типу Київ-Калуш, стоять в полях занесені снігом. Що там відбувається ніхто не відає.

14.30 В селах Курники,Лозова,Шляхтинці і Гаї Шеаченківські ще від вчора немає електрики.Велика кількість населення використовує єлектроопалення та газові котли з електричною системою управління.Відповідно,майже добу люди замерзають у своїх домівках.У диспетчерську службу районного РЕМ м. Тернополя ( 0352-52-75-81 ) додзвонитись неможливо щоб отримати хоч якусь інформацію.


Востаннє редагувалось 16 грудня 2012, 23:36 користувачем Van4ik, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2012, 23:31 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 01 листопада 2009, 18:25
Повідомлень: 372
Год выпуска:: 1978
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Дрогобич
Фотки, найшов на аутоуа:
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 0315_n.jpg
http://forum.autoua.net/files/6665554-I ... 103148.jpg

_________________
Golf mk1 '78


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2012, 23:33 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 27 серпня 2009, 22:46
Повідомлень: 1775
Год выпуска:: 1993
Код мотора: ABS 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Дякую.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2012, 23:35 
Офлайн
новенький
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 15:02
Повідомлень: 14
Год выпуска:: 1994
Код мотора: A59 2,0
КПП: МКПП
Звідки: Львів
http://poglyad.te.ua/podii/zakryti-doro ... jnyj-stan/


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2012, 23:47 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 серпня 2009, 18:53
Повідомлень: 1490
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BUD 1,4
КПП: МКПП
Имя: Антон
Звідки: Днепр
Участок дороги Буск-Броды на трассе Киев-Чоп — в ужасном состоянии. Из-за снега и метели образовалась пробка из машин, фур, автобусов длиной в 40 км. Об этом сообщает «ZIK» со ссылкой на очевидцев, находящихся в эпицентре стихийного бедствия.

«Ситуация критическая. Образовался затор от Радивилова до Ожыдова. Если раньше было 20 км, то сейчас уже 40 км. Ни одна из машин не двигается. Фуры стоят в три ряда», — сообщает очевидец.

Пассажирский транспорт стоит с 16.30 вчерашнего дня. Людей из автобусов и машин берут к себе на обогрев местные жители. Но, по словам очевидцев, многие мерзнут на дороге, поскольку до ближайшего населенного пункта достаточно далеко и добраться нечем. Отели в Бродах переполнены.

Как сообщали «Комментарии», в ГАИ предупредили, что движение на этом участке дороги Киев-Чоп временно невозможно.

Министр обороны Украины Дмитрий Саламатин сообщил, что к ликвидации последствий погодных условий уже привлечено 350 военнослужащих и 30 единиц тяжелой инженерной техники ВСУ.

Взято с mail.ru

_________________
VW MkV 1.9TDi + VW Caddy Mk3 2.0TDi
VW MkVI 1.6TDi был
Для колхозников с ксеноном: у меня дальний настроен и не слепит, я проверял!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 08:34 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 03:10
Повідомлень: 963
Год выпуска:: 1988
Код мотора: NZ 1,3
КПП: МКПП
Имя: Петр
Звідки: АЛЕКСАНДРИЯ+КИЕВ
это пипец! Я вчера с напарниками ехал с Чопа на Киев.Чоп-Львов всю дорогу дождь.А со Львова до Ровно ч/з Луцк(так направило ГАИ) просто слов не хватает.В Киев приехали в 5утра,со Львова выехали в 12 дня. 17 часов пути.


Вкладення:
16122012575.jpg
16122012575.jpg [ 330.6 Кіб | Переглянуто 4743 разів ]

_________________
GOLF 2 88г 1,8 PB Digifant 5 дверей и запаска


Востаннє редагувалось 19 грудня 2012, 01:27 користувачем Петруччо, всього редагувалось 1 раз.
Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 08:48 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2012, 12:51
Повідомлень: 1337
Год выпуска:: 2019
КПП: DSG 6
Звідки: Киев/Херсон
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Честно говоря, я слабо себе представляю, как можно выехать на трассу с таким кол-ом топлива, которое закончится через 2-3 часа работына холостых. Это абсурд.
Так стоять від вчорашнього вечора, а то годин 20 мінімум.
оу, не знав. Але все одно.
все умные, но задним числом.
Я конечно может пример сверхбезбашенности, но езжу регулярно на 600 км в одну сторону. Бака мне хватает доехать и еще 100 км покататься в конечной точке. Выезжая, заправляю полный бак и до конца пункта назначения на заправки и не заезжаю.

_________________
VW Golf 6 1.4DSG -> VW Tiguan 2.0TDI DSG 4Motion -> Golf 7 GTI Perfomance pack + VW Tiguan-2 2.0TDI DSG 4Motion


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 08:56 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 04 липня 2011, 14:13
Повідомлень: 439
Год выпуска:: 1997
Код мотора: 1Z 1,9
КПП: МКПП
Имя: Ростислав
Звідки: Бандерштат-Львів
АНТОХА написав: Под Львовом

Під Львовом розуміється межа иміста, а не вся область! Броди від Львова аж 100км.

_________________
VW Golf 2.0 (AEG/ABA).
Алкоголь в умеренных дозах, полезен в любых количествах...
В экстремальном виде спорта главное понять,когда заканчивается экстрим и начинается полный п...!!!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 09:20 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2011, 17:16
Повідомлень: 4002
Год выпуска:: 1989
Код мотора: PB 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Симферполь
за такое ответственных лиц а точнее не отечественных как показала ситуация нужно в анал наказывать

_________________
Только Украина,Крым и Рок н ролл!
0508375985.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 09:20 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2011, 17:16
Повідомлень: 4002
Год выпуска:: 1989
Код мотора: PB 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Симферполь
за такое ответственных лиц а точнее не отечественных как показала ситуация нужно в анал наказывать

_________________
Только Украина,Крым и Рок н ролл!
0508375985.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 10:26 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2009, 01:49
Повідомлень: 3856
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BLP 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Я вот теперь в маленьком шоке. Мне нужно ехать в Волочиськ( Тернопольская область), позвонил на автовокзал в Тернополе, сказали все отменено. Нет не одного рейса..... До Тернополя доехать то поездом можно, а что потом делать, не знаю?!

_________________
" В некоторых людях есть Бог..в некоторых - дьявол..а в некоторых только глисты...
Душа не является частью одного определённого тела и может находиться то в одном теле, то в другом. Джордано Бруно
2.0 TDI 180 сил
Пежо 301 ( уже умер)
Ситроен СС Кросс дизель.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 10:34 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 14 жовтня 2010, 21:11
Повідомлень: 105
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BAG 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Хмельницкий
Цитата:
Я вот теперь в маленьком шоке. Мне нужно ехать в Волочиськ( Тернопольская область), позвонил на автовокзал в Тернополе, сказали все отменено. Нет не одного рейса..... До Тернополя доехать то поездом можно, а что потом делать, не знаю?!
пробуй через Хмельницкий,
кстати Волочиск - это Хмельницкая область :wink:

_________________
VW Golf V 1.4 '05
____________________
ex VW Vento GL 1.8MI '94
ex VW Golf II 1.6K '88
ex VW Jetta 1.3K '85
ex M-412ИЭ '91


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 11:14 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2009, 01:49
Повідомлень: 3856
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BLP 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Я вот теперь в маленьком шоке. Мне нужно ехать в Волочиськ( Тернопольская область), позвонил на автовокзал в Тернополе, сказали все отменено. Нет не одного рейса..... До Тернополя доехать то поездом можно, а что потом делать, не знаю?!
пробуй через Хмельницкий,
кстати Волочиск - это Хмельницкая область :wink:
Ну мне если точно, нужен Підволочиськ". И с Хмельницкого дальше ехать, больше шонсов на то, что где нибудь станем......

_________________
" В некоторых людях есть Бог..в некоторых - дьявол..а в некоторых только глисты...
Душа не является частью одного определённого тела и может находиться то в одном теле, то в другом. Джордано Бруно
2.0 TDI 180 сил
Пежо 301 ( уже умер)
Ситроен СС Кросс дизель.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 12:34 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2009, 01:49
Повідомлень: 3856
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BLP 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
ГАИ ограничила движение на дорогах в шести областях

ГАИ ограничила движение на автодорогах в шести областях Украины в связи с непогодой. Об этом сообщает пресс-служба ГАИ МВД.

По состоянию на 11:00 в Украине действуют временные ограничения движения на следующих участках автомобильных дорог:

Львовская область:
- М-06 Киев - Чоп, км 439 - км 450 - для всех видов транспорта;
- Р-39 Броды - Тернополь км 16 - км 22, км 23 - км 28 - для всех видов транспорта;

Ивано-Франковская область:
- Р-20 Снятин-Тязев км 0+000-73+400 - для всех видов транспорта;
- Р-24 Татаров - Косив - Коломыя - Борщив - Каменец-Подольский км 136+623-172+191, в пределах Тлумацкого и Городенковского районов - для всех видов транспорта.
Объезд организован по автомобильным дорогам в направлении г. Черновцы: Н-10 Стрый - Черновцы - Мамалыга (через Коломыю, Снятин); в направлении Тернополя - по Н-09 Мукачево - Львов.
- М-12 Стрый - Тернополь - Кировоград - Знаменка км 44+230 - 76+302 - для грузового транспорта;
- Н-09 Мукачево - Львов км 209+403 - 388+396- для грузового транспорта;
- Н-10 Стрый - Черновцы - Мамалыга км 18+330 - 206+402- для грузового транспорта;
- Н-18 Ивано-Франковск - Тернополь км 0+000 - 30+740- для грузового транспорта.

Ровенская область:
- Р-26 "Острог-Кременец-Почаев-Радивилов" Радивиливского района (км 111 - 122) - для всех видов транспорта;
Из-за снежных заносов утрудненно, а в отдельных случаях ограниченно движение транспорта местными автомобильными дорогами в пределах Здолбуновского, Березновского, Гощанского, Дубровицкого, Дубенского, Демидовского, Заречненского, Млинивского, Острожского и Рокитновского районов.

Тернопольская область:
- Н-18 Ивано-Франковск - Бучач - Тернополь км 80-95 по области Дружба - Бучач - для всех видов транспорта;
- Р-39 Броды - Тернополь км 40-55 - для всех видов транспорта ;
- Р-41 Обход г. Тернополя км 20-27 - для всех видов транспорта ;
- Р-43 Тернополь от М-19 - Лановцы до Р-32 км 25-30 - для всех видов транспорта;
- Р-32 Белая Церковь - Кременец км 2-16- для всех видов транспорта;
- М-12 Стрый - Тернополь - Кировоград - Знаменка - действует ограничение для многотоннажного транспорта;
- М-19 Доманово - Ковель - Черновцы - Тереблече - действует ограничение для многотоннажного транспорта;

Хмельницкая область:
- М-12 Стрый - Тернополь - Кировоград - Знаменка, км 191+400 + 272 - для грузового транспорта;
- Н-03 Житомир - Черновцы, км 95+804 + 191+00- для грузового транспорта;
- Р-48 Каменец-Подольский - Сатанив - Вийтовцы - Белогорье, км 0+094 - 158+264 - для грузового транспорта;
- Т-23-08 Гуков - Дунаевцы - Могилев Подольский, км 0+000 - 108+500 с 11.20 - для грузового транспорта.

_________________
" В некоторых людях есть Бог..в некоторых - дьявол..а в некоторых только глисты...
Душа не является частью одного определённого тела и может находиться то в одном теле, то в другом. Джордано Бруно
2.0 TDI 180 сил
Пежо 301 ( уже умер)
Ситроен СС Кросс дизель.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Трасса Киев-Чоп
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2012, 17:44 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2010, 15:02
Повідомлень: 686
Год выпуска:: 1997
Код мотора: AEK 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Хмельницкий
Антоха,Волочиськ і Підволочиськ,передут сьогодні торгова машина з роботи недоїхала :cry:

_________________
Не хочу показаться не скромным!
VW Golf III 1.4 97


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited