instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 16 квітня 2024, 10:11

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 14 5 6 7 8
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 17:25 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 08 січня 2018, 16:37
Повідомлень: 16
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Ростислав
Звідки: Львів
Тобто -500уо на 30тис км для того щоб зберегти сажевик, який виходжує 250-280тис ?

_________________
Golf VI Variant 2.0TDI CFHC 2012


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 18:22 
Офлайн
Освоился

З нами з: 09 березня 2010, 20:52
Повідомлень: 76
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: DSG 6
Звідки: Одесса
Еще не слышал ни одной истории, что неоригинал вообще работал нормально, да еще и 30ткм. Так что это вам повезло... Какая в баню мокрая сажа? От чего? При чем тут топливо, тем более нормальное... Пусть меняют егр, если вас устроит постоянно к ним кататься, пока не нарветесь на более менее норм вариант (если среди жаменителей вообще такое есть). Адаптация должна была пройти сразу, крайние положения, т.е адаптации он делает после каждой поездки. Сажевик 250-280 выхаживает? Где? В евпропе разве что за 2 года, когда такую дистанцию набирают, т.к ездят очень много и по автобанам. В общем перспективы у вас еще те, раз вы за экологию и предпочитаете менять Егр.

_________________
Seat Altea XL 2.0 BVZ/ 1.6 CAYC Tiptron/DSG 2008/2015


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 18:29 
Офлайн
новенький

З нами з: 07 квітня 2020, 20:43
Повідомлень: 5
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Алексей
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Доброго вечора!! Після заміни клапана ЄГР, гольф почав погано набирати швидкість на холодну, коли переремикаю вищу швидкість,якось так тупить а потім набирає,як би якась яма була... Коли вже прогріється то вроді добре, але все одно він якось до заміни був кращий на прийом.Хто з таким стикався ??? Майстер каже ,що ще проходить адаптація клапана..
Доброго дня. Замінили на новий оригінал ? Якщо б/в або неоригінал то гроші на вітер. Машинка зразу має їхати добре, не тупити. Якщо тупить значить нещільно закривається.
Краще заглушити раз і назавжди.
Новий але не оригінал, це вже другий клапан за 30тис км.експлуатації, Я її пригнав з пробігом 230 тис.км.через півтора року у250тис. заклинив її оригінальний клапан,я вирішив замінити,ціна була 7500 гр.за клапан плюс робота,машинка поїхала без проблем.. Пройшов рік ,і знову чек,спіраль. 264 тис пробігу . Приїхав я до тих самих майстрів , вони кажуть що тепер ставлять дешевші клапана ,і їдуть вроді.4500 гр.новий і тут почались проблеми.на холодну то жах. Я вище описував. І ще вони мені сказали що в мене залипає клапан вологою сажею, тобто він залипає,бо в інших ніби сажа суха, Сажевик ще в нормальному стані ,може ще їхати ,перевірив. Але кожного року міняти клапан
Дешевые клапана - это клапана реставрированные, это тот же старый клапан восстановленный в спец. цехах. Менял клапан в феврале, оригинал обошелся в 8500 грн., нормально едет.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 18:42 
Офлайн
новенький

З нами з: 07 квітня 2020, 20:43
Повідомлень: 5
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Алексей
Клапан - не только экология. В новом поколении двигателей - это конструктивная система, выполняющая также роль в понижении температуры в камере сгорания.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 19:39 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2019, 12:44
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Vitalii
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Доброго вечора!! Після заміни клапана ЄГР, гольф почав погано набирати швидкість на холодну, коли переремикаю вищу швидкість,якось так тупить а потім набирає,як би якась яма була... Коли вже прогріється то вроді добре, але все одно він якось до заміни був кращий на прийом.Хто з таким стикався ??? Майстер каже ,що ще проходить адаптація клапана..
Доброго дня. Замінили на новий оригінал ? Якщо б/в або неоригінал то гроші на вітер. Машинка зразу має їхати добре, не тупити. Якщо тупить значить нещільно закривається.
Краще заглушити раз і назавжди.
Новий але не оригінал, це вже другий клапан за 30тис км.експлуатації, Я її пригнав з пробігом 230 тис.км.через півтора року у250тис. заклинив її оригінальний клапан,я вирішив замінити,ціна була 7500 гр.за клапан плюс робота,машинка поїхала без проблем.. Пройшов рік ,і знову чек,спіраль. 264 тис пробігу . Приїхав я до тих самих майстрів , вони кажуть що тепер ставлять дешевші клапана ,і їдуть вроді.4500 гр.новий і тут почались проблеми.на холодну то жах. Я вище описував. І ще вони мені сказали що в мене залипає клапан вологою сажею, тобто він залипає,бо в інших ніби сажа суха, Сажевик ще в нормальному стані ,може ще їхати ,перевірив. Але кожного року міняти клапан
Дешевые клапана - это клапана реставрированные, это тот же старый клапан восстановленный в спец. цехах. Менял клапан в феврале, оригинал обошелся в 8500 грн., нормально едет.
Такий варіант...https://karpoff.ua/96265.html?gclid=Cjw ... j4QAvD_BwE


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2020, 19:45 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2019, 12:44
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Vitalii
Порекомендуйте може хтось глушив егр,і вирізав сажовик м.Коломия або Івано- Франківськ. Щоб грамотно зробити...


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2020, 03:23 
Офлайн
Освоился

З нами з: 09 березня 2010, 20:52
Повідомлень: 76
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: DSG 6
Звідки: Одесса
Цитата:
Клапан - не только экология. В новом поколении двигателей - это конструктивная система, выполняющая также роль в понижении температуры в камере сгорания.
Ооо, опять понеслось... Не хочется встревать в полемику, так как Даже знаю к чему вы клоните... Ничего нигде не прогорит, и сримение температуры служит для других "полезностей", а не для защиты клапанов от прогара :)

_________________
Seat Altea XL 2.0 BVZ/ 1.6 CAYC Tiptron/DSG 2008/2015


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2020, 03:30 
Офлайн
Освоился

З нами з: 09 березня 2010, 20:52
Повідомлень: 76
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: DSG 6
Звідки: Одесса
Цитата:
Порекомендуйте може хтось глушив егр,і вирізав сажовик м.Коломия або Івано- Франківськ. Щоб грамотно зробити...
Ивано-Франк, кинул в личку. В августе себе шил, правда ничего не отшивал... Приезжали и стояли там еще 4 авто в очереди, за тот час что мне блок через диагностику разблокировали и прошу модернизировали. Без снятия ЭБУ, по приятной цене, с отличным общением. В общем, как со мной поделились, так и я с вами.

_________________
Seat Altea XL 2.0 BVZ/ 1.6 CAYC Tiptron/DSG 2008/2015


Догори
 Тема повідомлення: Re: Проблема с клапаном ЕГР
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2020, 00:26 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: 25 квітня 2007, 19:02
Повідомлень: 6184
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2015
Код мотора: BSF 1,6
КПП: АКПП
Имя: R-line CLJA
Звідки: Brahmastan-Kiev
Цитата:
Цитата:
Клапан - не только экология. В новом поколении двигателей - это конструктивная система, выполняющая также роль в понижении температуры в камере сгорания.
Ооо, опять понеслось... Не хочется встревать в полемику, так как Даже знаю к чему вы клоните... Ничего нигде не прогорит, и сримение температуры служит для других "полезностей", а не для защиты клапанов от прогара :)
Добавлю, в авто есть ещё теплообменник в системе ЕГРа, так вот, когда он прогорает или по другим причинам, охлаждайка начиинает протекать в систему впуска...
По этому ЕГР физически глушить обязательно.

_________________
Jai Guru Dev!
Card #77
VasyaPro 23..
G5 BSF 6AT "2UC" Black Diamond
FAQ по BGU BSE BSF и т.п.
Продам
Приобрету
"Сомнения - труха жизни."


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 14 5 6 7 8

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited