VW Golf VI TDI DSG w/Sunroof "Hawaiian Lad"

По желанию выкладываем инфу и фото ..
Leniviy
Реальный гольфовод
Автомобиль: Golf VI (6)
Год выпуска: 2013
Код мотора: CBAB 2,0
КПП: DSG

Re: VW Golf VI TDI DSG w/Sunroof "Hawaiian Lad"

#151 Сообщение Leniviy » 30 авг 2021, 12:35

Друга частина Марлєзонського балету.
По-перше, я дочекався з Китаю заклепочник для заклепок з внутрішнью різьбою та таки прикрутив датчик підвіски так, як має бути в оригіналі. До цього було реалізовано... нуу, так собі :D
По-друге, я продовжив воювати з проводкою, Що зайняло в мене по половині двух днів (тобто, в сумі один цілий день)
Спочатку я розібрав праву частину салону і поставив блок AFS в його штатне місце. Приєднав його до CAN-шини та протягнув провод до штатної маси
P10731-182204.jpg
P10731-182156.jpg
Далі я розібрав ліву частину салону і протягнув проводку від датчику підвіски та "+" до правої фари від блоку запобіжників в праву частину салону. Попутно я мав з цим стільки сексу, що було не до фоток :D
І тут я зробив помилку, так як мені ще треба було тягнути пару CAN-шини та "+" до блоку AFS з права наліво, і логічно було б зробити це разом (с). Але ніт, раптом настав вечір, потемніло і я зібрав салон. Що забезпечило мені сєкас з розборкою/зборкою салону на наступний раз.

То ж наступного разу я знову розібрав праву і частково ліву частину салону, протягнув потрібну проводку з права наліво і завів піни в блок запобіжників. Два нових піна на живлення коректорів (4 і 6 запобіжники) і перепінував перший запобіжник, додавши до нього "+" для блоку AFS.
Далі зняв акумулятор і його підставку і витягнув "+" до лівої фари та виту пару CAN від блоку до лівої фари під основною косою проводки.
P10829-185020.jpg
Далі все просто - причепляючи нову проводку до основної коси, протягнув її до фари, заізолював і залишив там чекати на третю частину балєту.
Паралельно поміняв акумулятор. Бо то акумулятор, що приїхав зі штатів, був на 60 Ah, можливо, для Каліфорнії цього цілком достатньо, але для наших морозів краще 74. Поставив Bosch silver
P10827-084721.jpg
На виході нової проводки замазав все силіконом з обох сторін, обкрутив все салонною стрічкою і закріпив все так, щоб виглядало як з заводу :D
P10829-185033.jpg
З правої сторони салону повністю обжав колодку блоку AFS і поки що сховав її до третьої частини балєту.
P10829-201749.jpg
P10829-202221.jpg
Далі знову все зібрав, продовжу вже після відпустки :D

Залишилося протягнути CAN-шину і "+" до правої фари, перепінувати колодки фар, поставити самі фари, перекодувати блоки, провести адаптацію датчику і відкалібрувати нові фари :D
Але то фігня, більша частина гемору (прокладка проводки) вже позаду :D

Ну і взяли з Гавайцем нову висоту :D
P10812-190235.jpg
VW Golf IV 1.8 AGN 4motion "Сріблястий штик"
VW Golf VI 2.0TDI CJAA+DSG "Hawaiian lad"

surgeon
Я тут живу
Автомобиль: Volkswagen
Год выпуска: 2018
Код мотора: EA888 Gen 3
КПП: АКПП

#152 Сообщение surgeon » 01 сен 2021, 08:32

я бы рекомендовал бы переходники 10pin на 14pin для ксенона, но смотри сам
блок AFS я уложил слева чуть выше BCM, так было удобнее :) лючек боковой открыл и там куча места
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro

Leniviy
Реальный гольфовод

#153 Сообщение Leniviy » 01 сен 2021, 10:19

surgeon писал(а): 01 сен 2021, 08:32 я бы рекомендовал бы переходники 10pin на 14pin для ксенона, но смотри сам
блок AFS я уложил слева чуть выше BCM, так было удобнее :) лючек боковой открыл и там куча места
Я хочу, щоб це все виглядало максимально oem-look, так що буду перепіновувати штатні колодки. Пінами вже запасся :) Та й колодку правої фари все одне треба міняти - її пластик розчавило ще під час ДТП в Америці, зараз вона тримається на ізострічці та герметику :)

let4ik
Я тут живу
Автомобиль: НЕ Volkswagen
Год выпуска: 2008
Код мотора: BVY 2.0

#154 Сообщение let4ik » 01 сен 2021, 13:25

Leniviy писал(а): 01 сен 2021, 10:19
surgeon писал(а): 01 сен 2021, 08:32 я бы рекомендовал бы переходники 10pin на 14pin для ксенона, но смотри сам
Я хочу, щоб це все виглядало максимально oem-look, так що буду перепіновувати штатні колодки. Пінами вже запасся :) Та й колодку правої фари все одне треба міняти - її пластик розчавило ще під час ДТП в Америці, зараз вона тримається на ізострічці та герметику :)
Герметик это непорядок! Поменяй на пластилин, ибо он и скотч самые надежные крепежные материалы! ;-)
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K

Leniviy
Реальный гольфовод

#155 Сообщение Leniviy » 02 сен 2021, 17:48

let4ik писал(а): 01 сен 2021, 13:25 Герметик это непорядок! Поменяй на пластилин, ибо он и скотч самые надежные крепежные материалы! ;-)
та вже пізно міняти, коли буде 14-контактна колодка, обов'язково додам пластиліну ))

Leniviy
Реальный гольфовод

#156 Сообщение Leniviy » 28 сен 2021, 13:00

Ну і.. Третя частина Марлєзонського балету. В два акти :D
Акт перший. Дотяжка проводки для правої фари та правильний монтаж блоку AFS на його законному місці.
Був варіант (як роблять в більшості фото-звітів даної операції) протягнути цю проводку через лівий вихід в підкапотку, щоб потім пустити її під термозахистом моторного щита, але я захотів зробити все правильно та кидати проводку разом із косою в правий вихід в підкапотку.
Як водиться, демонтував бардачок, вентилятор та все інше і почав протягувати виту пару CAN-шини та додатковий плюс до правої фари. Ну ще додатково відігнув захисні щитки. І там місця, я вам скажу... Скажімо делікатно - не багато.
А якщо точніше - то взагалі майже немає. То ж проста та тривіальна процедура розтягнулася на довго, тому що тому рівню гінекології, якою мені довелось займатись, позаздрять не мало професорів-медиків. Але за допомогою такої то матері, товстої мідної проволоки та певного рівня фарту, я все зробив і проводка, турботливо упакована в оригінальну гофротрубку, була успішно протягнута разом із основною косою електрики. А так, як почав робити я цю операцію пізно, а часу витратив багато, то на цьому вирішив і закінчити.
P10912-164052.jpg
P10912-164106.jpg
P10912-175052.jpg
Прикрутивши на місце блок AFS (а він на американках монтується одразу НАД бардачком, а не збоку від нього, я всі провода замотав/загерметизував, зібрав салон та пішов лікувати подрані руки.
P10919-194148.jpg
Акт другий і завершальний. Монтаж фар, переобжимка фішек та комп'ютерне налаштування.
От і настав цей фінальний день епопеї з переобладнанням Гавайця з галогенок на біксенон. Почав я це, як водиться, з демонтажу бампера, правої фари, додавання ще одного мінусового провода і виведення нової проводки в одну спільну зі старою, косу.
P10919-135658.jpg
P10919-143917.jpg
P10919-143925.jpg
Проблем не виникало аж до моменту обжимки нових пінів. Справа в тому, що я, готуючись до завершення робіт, ще в липні замовив на аліку клещи-обжимку пінів. Але продавець, походу, відправив їх в дорогу на оленях, тому що, судячи із трекингу, вони проїхали через Казахстан, кацапстан, Білорусь, потім знову Білорусь, Польщу. Ця дорога зайняла в них 2.5 місяці і на момент, коли я обжимав провода для монтажу нової колодки фар, інструмент був ще не у мене. Так довго до мене ще нічого не їхало! :shock:
Тому обжимати проводки довелося старим і не завжди надійним способом - за допомогою кусачок та міні-пасатижів. Зіпсовані контакти та поколоті руки - в комплекті.
P10919-145614.jpg
P10919-160614.jpg
Але і цю роботу було завершено успішно, після чого я охайно зібрав все разом і встановив праву фару на своє місце. Прийшла черга лівої - і аж тут пустилася клята злива!
Але кидати роботу на половині шляху я не став, та й вибору після монтажу правої фари вже не мав :D то ж накинув дощовик, закріпив парасольку і пустився в роботу. Але добре, що до моменту обжимки пінів дощ припинився і я зміг доробити цю роботу спокійно і в сухості. Після успішного завершення, встановив ліву фару і зібрав морду авто.
P10919-170936.jpg
P10919-174745.jpg
P10919-183430.jpg
Подальше комп'ютерне налаштування блоків пройшло майже як по маслу, трішки довелося погратись з кодуваннями блоку BCM, але зрештою, все запрацювало без помилок в усіх режимах! s3:
І працює все, як і має працювати - дальній, блимання дальнім, Cornering ПТФ-ками і так далі! Заодно активував дотирання крапель заднім та передними склоочисниками, дотяжку вікон та люку з брелка, Coming home.

Отже, ця епопея була успішно завершена, було витрачено не мало часу, зусиль та коштів, але результат був того вартий :) В порівнянні з Гольфом 4, в Гольфа 6 галогенки світять значно краще, але у порівнянні із галогенками - ксенон просто розриває їх на шмати. Особливо це помітно на мокрій та брудній дорозі, а також на розмітці та знаках.

Ну і мордаху маємо тепер таку:
P10919-191611.jpg
P10919-214745.jpg
P10925-162307.jpg
Тепер в планах - парк-пілот. Комплект вже замовлений і їде. Так що далі буде... :)

SAV_IF
Гольф фанат
Год выпуска: 2012

#157 Сообщение SAV_IF » 28 сен 2021, 15:17

Приймай вітання, ксенон, щей адаптивний, це МЕГА крута штука.
Ну і з ДХО, авто виглядає сучасно.
Гольф 3 GTI 2.0 ABF 16V-був
Гольф 4 Comfortline 1.6 AKL на АКПП-продав, сумую
Гольф 6 TDI - білий Тішка, катаюсь і балдію - продано
Гольф 6 2.0 TDI DSG ==> Highline +

Leniviy
Реальный гольфовод

#158 Сообщение Leniviy » 01 окт 2021, 10:37

дякую) Так, зовнішній вигляд став значно агресивніше, прям злюка)

Leniviy
Реальный гольфовод

#159 Сообщение Leniviy » 24 ноя 2021, 15:40

Leniviy писал(а): 28 сен 2021, 13:00
P10925-162307.jpg

Тепер в планах - парк-пілот. Комплект вже замовлений і їде. Так що далі буде... :)
особливо уважні форумчани, мабуть, помітили, що один з світлодіодів DRL правої фари не світить. Так, я вважав, що це - наслідок жадібності в сподіваннях купити нову фару дешевше ніж всюди і поляки прислали мені просто відбраковану фару.

Але Гольф - це машина, яка сама себе ремонтує. І, через якийсь місяць після установки - тадаам! Світлодіод запрацював сам собою, світить так само яскраво як і інші, проблем з ним я не бачу. А я вже купив, бляха муха, плату зі світлодіодами для перепайки або заміни :)
photo_2021-11-24_14-34-21.jpg

А так - заправляю, заливаю омивачку і катаюсь. Все скучно :)
На днях поставив нові склоочисники на перед і зад (оригінал), перевзувся на зиму (Goodyear ultragrip Ice) та активував через комп'ютер різних фішек типу дотирки вікон, закривання вікон та люку за допомогою брелка, XDS, Coming home та активацію стрілок після ввімкнення запалення.

surgeon
Я тут живу
Автомобиль: Volkswagen
Год выпуска: 2018
Код мотора: EA888 Gen 3

#160 Сообщение surgeon » 25 ноя 2021, 13:45

Leniviy писал(а): 24 ноя 2021, 15:40
особливо уважні форумчани, мабуть, помітили, що один з світлодіодів DRL правої фари не світить. Так, я вважав, що це - наслідок жадібності в сподіваннях купити нову фару дешевше ніж всюди і поляки прислали мені просто відбраковану фару.

Але Гольф - це машина, яка сама себе ремонтує. І, через якийсь місяць після установки - тадаам! Світлодіод запрацював сам собою, світить так само яскраво як і інші, проблем з ним я не бачу. А я вже купив, бляха муха, плату зі світлодіодами для перепайки або заміни :)
ну там плата внутри фары, пришлось бы распаковывать :) думаю такая же как на джетте
я вот недавно боролся с дхо на гольф 7, подкова дхо на половину светилась - там пришлось распаковать, но и заметил такой нюанс
нормально работает только оригинал блок дхо, он вынесен на фару, как ксенон и афс

хорошо что был донор, распаковали - запаковали - работает

два новых блока дхо китайских в топку :(
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro

Leniviy
Реальный гольфовод

#161 Сообщение Leniviy » 26 ноя 2021, 11:14

surgeon писал(а): 25 ноя 2021, 13:45
ну там плата внутри фары, пришлось бы распаковывать :) думаю такая же как на джетте
я вот недавно боролся с дхо на гольф 7, подкова дхо на половину светилась - там пришлось распаковать, но и заметил такой нюанс
нормально работает только оригинал блок дхо, он вынесен на фару, как ксенон и афс

хорошо что был донор, распаковали - запаковали - работает

два новых блока дхо китайских в топку :(
та от я вже побачив, що без розрізання фари плату не поміняти) Плату зі світлодіодами я купив оригінальну з розбитої фари :) ну тепер буде валятись без діла, сподіваюсь, мені вона не знадобиться ніколи

Ответить

Вернуться в «Клубные машины»