instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:52

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 49868 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13159 3160 3161 3162 31633325 Далі

Куди "шостий" драпатиме?
Московія 41%  41%  [ 11 ]
Умовна Венесуела 22%  22%  [ 6 ]
Не встигне 37%  37%  [ 10 ]
Всього голосів: 27
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 00:38 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Помните поговорку про удочку и рыбу? Ну, там, где "дай человеку рыбу, и он будет сыт один день"?

Так вот: реформы - это процесс изготовления удочки. Не рыба из поговорки, не сама даже удочка, а ПРОЦЕСС ЕЕ ИЗГОТОВЛЕНИЯ.

.......................................................................................................................................................................
Нам дали набор снастей для ловли рыбы. Точнее, мы их сделали, руководствуясь опытом других, более успешных "рыбаков", Удочка может быть корявой, но это все равно удочка, и в умелых руках она будет давать вполне приличный улов.

Позже мы, возможно, улучшим эту самую удочку. Сделаем ее легче, удобней, подберем правильную леску, примастырим катушку, и научимся ловить нахлыстом, но пока у нас тупо палка с ниткой, которой, тем не менее, тоже можно что-то поймать.

Сейчас наша задача - учится ловить рыбу, а не требовать еще более лучший спиннинг, а то, видите ли, не для того мы сюда пришли, чтобы мелочь ловить.
Хотим сразу щуку, и шоб говоряющую, и шоб желания исполняла.

повний текст
www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/posts/359263118242536


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 00:43 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Цитата:
Цитата:

децентралізація відношення має. наприкладі свого села бачу, бюджет виріс, красти стали менше, більше контролю.
1. Як на це вплинула безпосередньо децентралізація?
2. Село вже об'єдналось з кимось в ОТГ?
1.бюджет виріс, красти стали менше, більше контролю
2. так


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 00:43 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Так вот: реформы - это процесс изготовления удочки. Не рыба из поговорки, не сама даже удочка, а ПРОЦЕСС ЕЕ ИЗГОТОВЛЕНИЯ.
І це при тому, що станом на 2014 рік у нас не було навіть шматка гілки і замість ножа в кишені - тупе іржаве лезо без ручки.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 00:49 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 01 вересня 2009, 09:41
Повідомлень: 2803
Год выпуска:: 2010
Код мотора: BXE 1.9
КПП: DSG 6
Звідки: КК
Цитата:
1.бюджет виріс, красти стали менше, більше контролю
2. так
Після об'єднання в ОТГ бюджети додатково отримують лише 60% ПДФО. При цьому, ці кошти йдуть на захищені статті витрат — освіта, культура, медицина, утримання яких передається разом з податками, а не на спецфонд, з якого фінансуються капітальні видатки. Так що безпосередньо децентралізація на розвиток села не спливає
Красти менше, контролю більше - це не заслуги децентралізації

_________________
ПТН - ХЙЛ!!!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 09:21 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Цитата:
Цитата:
В мене мама пропрацювали 50 років медсестрою - зараз відправили на пів ставки за 1000+ грн, батько інженером по ремонту мед апаратури зі стажем теж за 50 років, отримує не повних 4 тис.
а який взаємозвязок? якщо ваша мама працює за 1000+ то лікар не може отриувати 18+?
в мене мама отримує пенсію 1500, а її сусідка, працюючи вчителькою 14000. так що тепер, на основі пенсії моєї мами заперечувати існування сусідки?

а на рахунок заправки, де ви таку змогли знайти?
Теоретично можливо, на практиці я би уточнив у лікаря(казки з тирнету дуже часто розходяться з реальністю). Нагадує анекдот: депутат отримує 999 тис, прибиральниця 1 тис - в середньому вони отримують по 500 тис. Прокурори теж вже давно отримують 20+, тож чого нити, живемо ж збс. З України ніхто не визжає на "заробітки" до Європи, ага, все ок. Відкрили купу фабрик, заводів, робочих місць...
На рахунок заправки: Амік, бувший Лукойл по трасі Одеса-Київ (не шарашка десь в селі), можливо мені просто не повезло..
Те що у вас чистять дороги і прибирають, це заслуга вашого мера, або голови ОТГ. З цим у нас все ок, і чистять і прибирають, ніякого звязку з нинішньою владою, яка навіть не цікавиться що потрібно людям - ім абсолютно насрати на нас всіх разом взятих, вони живуть в своєму обженомі грошима світі. І не треба розказувати що кожен баче те, що хоче бачити, це розмова про філософію - діти алкоголиків теж люблять своїх батьків, хоча живуть як бомжі!

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 10:23 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Цитата:
Цитата:
Цитата:
В мене мама пропрацювали 50 років медсестрою - зараз відправили на пів ставки за 1000+ грн, батько інженером по ремонту мед апаратури зі стажем теж за 50 років, отримує не повних 4 тис.
а який взаємозвязок? якщо ваша мама працює за 1000+ то лікар не може отриувати 18+?
в мене мама отримує пенсію 1500, а її сусідка, працюючи вчителькою 14000. так що тепер, на основі пенсії моєї мами заперечувати існування сусідки?

а на рахунок заправки, де ви таку змогли знайти?
Теоретично можливо, на практиці я би уточнив у лікаря(казки з тирнету дуже часто розходяться з реальністю). Нагадує анекдот: депутат отримує 999 тис, прибиральниця 1 тис - в середньому вони отримують по 500 тис. Прокурори теж вже давно отримують 20+, тож чого нити, живемо ж збс. З України ніхто не визжає на "заробітки" до Європи, ага, все ок. Відкрили купу фабрик, заводів, робочих місць...
На рахунок заправки: Амік, бувший Лукойл по трасі Одеса-Київ (не шарашка десь в селі), можливо мені просто не повезло..
Те що у вас чистять дороги і прибирають, це заслуга вашого мера, або голови ОТГ. З цим у нас все ок, і чистять і прибирають, ніякого звязку з нинішньою владою, яка навіть не цікавиться що потрібно людям - ім абсолютно насрати на нас всіх разом взятих, вони живуть в своєму обженомі грошима світі. І не треба розказувати що кожен баче те, що хоче бачити, це розмова про філософію - діти алкоголиків теж люблять своїх батьків, хоча живуть як бомжі!
На практиці, кажу про те що знаю особисто, про вище згадану вчительку, в мене брат працює на виробницві меблів, заробляє 15-30, 15 при звичайному режимі роботи, 30 коли багато замовлень і працюють більше встановленого часу.

В Україні процент людей які працюють за кордоном нічим особливим не відрізняється від середнього по Європі.

Амік мабуть не кращий приклад, не сама популярна мережа, можливо в них так і заправляються, не більше пяти літрів, щоб просто доїхати. не буде стверджувати, в нас неделеко лише одна АЗС амік, то вигляд має як не працююча, машин там я особисто не бачив.

Мер та голова ОТГ- це хіба не нинішня влада?
Як по вашому влада повинна цікавитися що потрібно людям? Вам особисто повинен телефонувати призидент і питати чи все гаразд, скільки вам потрібно зарплати?

у кожного свої потреби, і вам я думаю також насрати як живуть інші "прості люди", так що це таж сама філософія.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 10:26 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
З України ніхто не визжає на "заробітки" до Європи, ага, все ок.
Навіщо повторювати популістські тези?
Трудова міграціє я абсолютно нормальним явищем у всьому світі, в тому числі розвиненому і Україна тут не виділяється серед європейских країн.
І чомусь ти не згадуєш скільки людей повертаються з "заробітків" після того, як взяли в руки калькулятор.

Eurostat:
"In absolute terms, the largest numbers of non-nationals living in the EU Member States on 1 January 2017 were found in Germany (9.2 million persons), the United Kingdom (6.1 million), Italy (5.0 million), France (4.6 million) and Spain (4.4 million). Non-nationals in these five Member States collectively represented 76 % of the total number of non-nationals living in all of the EU Member States, while the same five Member States had a 63 % share of the EU-28’s population."
29 мільйонів лише у Німеччині, Британії, Італії, ФРанції та Іспанії. Це точно все не українці.

А ще виявляється, що у Бельгії, Ірландії, Кіпрі, Люксембурзі, Угорщині, Мальті, Нідерландах, Словаччині та Британії імігранти здебільшого були громадянами інших країн ЄС.
"Belgium, Ireland, Cyprus, Luxembourg, Hungary, Malta, the Netherlands, Slovakia and the United Kingdom where in 2016 the only EU Member States where non-nationals were mainly citizens of another Member State."

Подивись 12 сторінку - трохи цікавого ;)
"Romanian, Polish, Italian, Portuguese and German citizens were the five biggest groups of EU-citizens living in other EU Member States in 2017 (See Figure 6)." - раптово дуже багато німців живе не у Німеччині.
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... e/1275.pdf

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 10:51 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
И тут Штирлиц понял... он как никогда близок к провалу...

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 11:37 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Суть даже не в порохоботстве или зрадофилии.

Меня немного выбешивает когда кандидат на пост пишет в обещаниях то на что не будет иметь полномочия.

Нет, я не против обещаний как таковых. Я даже не против лжи в обещаниях. Ну перечитались вы Макиавелли с кем не бывает.

Нельзя обещать то на что у должности нет полномочий!

Ну не может снизить Тимошенко цену на газ. Не потому что цена хорошая или плохая, не потому что в два раза цифра большая или маленькая и даже не потому что гос регулирование цен это хорошо или плохо. Дело в том что Президент Украины не имеет никакого отношения к цене на газ.

Опять же речь не о Тимошенко, речь о принципе. Она просто задрала рекламой, потому и пришла первая на ум.

Выбирая службу такси вы же не будете выбирать по обещанию выстирать вам одежду в два раза быстрее?

Или дороги, за которые сейчас клянут Порошенко. Ну причем Порошенко, к дорогам?

Ну серьезно! Вот вы выбрали верстальщика вам сайт наверстать. Он сделал работу, а вы говорите - Что-то прическа у меня хреновая, совсем вы ею не занимались! Плохой вы верстальщик, выберу другого!

Вопрос не в Порошенко, Тимошенко или Зеленском.

Вопрос в том чего вы хотите от конкретной личности в компетенциями президента?

Вы хотите вступление страны в НАТО? Это к президенту.

Вы хотите вернуть к жизни СНГ и войти в "Торговый союз"? Это вам к президенту.

Вы хотите установить дипломатические отношения с дальней страной? Это к президенту!

Вы хотите соблюдения конституции? Это к нему (хотя не за трактовками).

Вы хотите мороженное по 20 копеек? Это вам на выборы в Верховную Раду, голосовать за партию коммунистов.
А хотите дороги - выбираете нормального главу города.

Я просто боюсь того что голосуя сейчас за Зеленского многие не совсем понимают что даже у Зеленского на посту президента не будет полномочия рубать руки депутатам и устанавливать низкие тарифы.

Андрій Горбенко


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 12:29 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Цитата:
Цитата:
З України ніхто не визжає на "заробітки" до Європи, ага, все ок.
Навіщо повторювати популістські тези?
Трудова міграціє я абсолютно нормальним явищем у всьому світі, в тому числі розвиненому і Україна тут не виділяється серед європейских країн.
І чомусь ти не згадуєш скільки людей повертаються з "заробітків" після того, як взяли в руки калькулятор.

Eurostat:
"In absolute terms, the largest numbers of non-nationals living in the EU Member States on 1 January 2017 were found in Germany (9.2 million persons), the United Kingdom (6.1 million), Italy (5.0 million), France (4.6 million) and Spain (4.4 million). Non-nationals in these five Member States collectively represented 76 % of the total number of non-nationals living in all of the EU Member States, while the same five Member States had a 63 % share of the EU-28’s population."
29 мільйонів лише у Німеччині, Британії, Італії, ФРанції та Іспанії. Це точно все не українці.

А ще виявляється, що у Бельгії, Ірландії, Кіпрі, Люксембурзі, Угорщині, Мальті, Нідерландах, Словаччині та Британії імігранти здебільшого були громадянами інших країн ЄС.
"Belgium, Ireland, Cyprus, Luxembourg, Hungary, Malta, the Netherlands, Slovakia and the United Kingdom where in 2016 the only EU Member States where non-nationals were mainly citizens of another Member State."

Подивись 12 сторінку - трохи цікавого ;)
"Romanian, Polish, Italian, Portuguese and German citizens were the five biggest groups of EU-citizens living in other EU Member States in 2017 (See Figure 6)." - раптово дуже багато німців живе не у Німеччині.
https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... e/1275.pdf
Для наглядності
Вкладення:
10985736_original.jpg
10985736_original.jpg [ 191.31 Кіб | Переглянуто 286 разів ]


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 13:15 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 01 вересня 2009, 09:41
Повідомлень: 2803
Год выпуска:: 2010
Код мотора: BXE 1.9
КПП: DSG 6
Звідки: КК
Цитата:
Мер та голова ОТГ- це хіба не нинішня влада?
Це місцева влада, яка при відсутності належності до політичних партій повинна бути повністю незалежна від державної влади у формуванні місцевої політики. На жаль, владна вертикаль намагається тримати все під своїм контролем з мінімізацією горизонтальних зв'язків, що, до речі, реалізується адміністративною реформою — об'єднанням громад, що помилково (а політиками навмисно) називають децентралізацією

_________________
ПТН - ХЙЛ!!!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 13:24 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Ну тоді розкажи мені чи багато народу їде в Україну на заробітки? (можливо десь із Зімбабве, я повірю) Тут де все клас, рехворми йдуть, ВВП росте не по дням а по часам. В мене кожного дня по 20-30 клієнтів приходить, за 5 останніх років ніхто ще Петрушку не хвалив, Хз навіть чого..(
P/S Принципово подзвонив брату, він вчителює - заплата вчителя в школі-гімназії в залежності від стажу і кількості учнів від 4к грн (середня близько 6к), він більше 6 тис не отримував на руки. Тому оці балачки про 14000-18000 залиште для преси, яка в інтересах Петрушки і Ко розносить оцю лобуду по СМІ!!!
З.І. Ще один приклад, дружина працює в відділі поліції старшим діловодом, зарплатня, половину якої вони тратять в інтересах роботи, від 7 до 13 тис у поліцейських (13 тис у начальника) у неї і 6-ти немає...продовжуйте травити хохми.

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 13:57 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 01 вересня 2009, 09:41
Повідомлень: 2803
Год выпуска:: 2010
Код мотора: BXE 1.9
КПП: DSG 6
Звідки: КК
Цитата:
Суть даже не в порохоботстве или зрадофилии.
...
Андрій Горбенко
Я вже казав, що Порошенко вдало ухиляється від відповідальності за дії чи бездіяльність своєї команди. Піариться на всіх досягненнях, зокрема на дорогах, і шукає винних у невдачах чи непопулярних рішеннях

Не президента ті чи інші повноваження? Кандидатуру прем'єр-міністра подає президент. Є суб'єктом законодавчої ініціативи. Має більшість в парламенті. Все в його руках, окрім бажання
Зображення

_________________
ПТН - ХЙЛ!!!


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 14:23 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Цитата:
Ну тоді розкажи мені чи багато народу їде в Україну на заробітки? (можливо десь із Зімбабве, я повірю) Тут де все клас, рехворми йдуть, ВВП росте не по дням а по часам. В мене кожного дня по 20-30 клієнтів приходить, за 5 останніх років ніхто ще Петрушку не хвалив, Хз навіть чого..(
P/S Принципово подзвонив брату, він вчителює - заплата вчителя в школі-гімназії в залежності від стажу і кількості учнів від 4к грн (середня близько 6к), він більше 6 тис не отримував на руки. Тому оці балачки про 14000-18000 залиште для преси, яка в інтересах Петрушки і Ко розносить оцю лобуду по СМІ!!!
З.І. Ще один приклад, дружина працює в відділі поліції старшим діловодом, зарплатня, половину якої вони тратять в інтересах роботи, від 7 до 13 тис у поліцейських (13 тис у начальника) у неї і 6-ти немає...продовжуйте травити хохми.
це вже відсутній причинно-наслідковий зв'язок, якщо з України не тікають, то це не означає що сюди повинні їхати.
до мене кожного дня приходить така ж кількість клієнтів і наслухався багато чого, за часту синдром харківського інтелегента.

для усіх вчителів, котрим не присвоєно жодної категорії, — від 6871 гривні;
для тих, хто отримав другу категорію – 9050 грн.;
для представників першої категорії – щонайменше 9648 грн.

для тих, хто пропрацював понад 3 роки – 10% від суми окладу;
для тих, хто понад 10 років – 20%;
для тих, хто понад 20 років – ще на 10% більше, тобто 30%.
і це не всі доплати які є.
чому вашому брату платять мінімальну Хз, можливо Порошенко особисто дав таке розпорядження, у нас у всьому презедент винен.

А Хотим сразу щуку, и шоб говоряющую, и шоб желания исполняла.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Евромайдан (Голосовалка)
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 14:27 
Офлайн
Прижился

З нами з: 02 квітня 2018, 11:30
Повідомлень: 179
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Цитата:
Цитата:
Суть даже не в порохоботстве или зрадофилии.
...
Андрій Горбенко
Я вже казав, що Порошенко вдало ухиляється від відповідальності за дії чи бездіяльність своєї команди. Піариться на всіх досягненнях, зокрема на дорогах, і шукає винних у невдачах чи непопулярних рішеннях

Не президента ті чи інші повноваження? Кандидатуру прем'єр-міністра подає президент. Є суб'єктом законодавчої ініціативи. Має більшість в парламенті. Все в його руках, окрім бажання
Зображення
на конкретних прикладах було б краще.

Що на вашу думку мав би зробити і міг це зробити президент, але не робить, бо не має бажання?


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 49868 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13159 3160 3161 3162 31633325 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited