instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:15

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 226 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13 4 5 6 716 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 03:12 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
І так всуну своїх 5 к , на рахунок бмв в брата е39 з мотором м52 таурінг накат вже коло 380 т. Бралась у друзів сімї , до того була у їх родичів в Італії , пробіг оригінал , вартість ремонтів навіть по замінниках просто ох.. , коробка автомат знею тоже дупа , часто бував на сервісі з братом , то просто ....
І про розхід порозказуйте особливо зимою на бмв .
Плюси шумка , вигляд , комфорт в їзді
В машину всуното бабла і на сервісі кажуть стан просто клас , але неїде ніфіга і жере
До чого тут е39??? Яким боком вона конкурент гольфу? Що тобі про росхід розказати? Чи ти хочеш його порівняти з дизельним гольфом на ручці? Забери в тої е39 автомат, то вона і поїде, і жерти буде куди менше. А по факту, там гідротрансформатор пробували реставрувати? Треба малий росхід - дивимся дизель 520д/525д/530д.
Що стосується не їде, тот тут цікаво, коли 8,8 (7,5 ручка) це не їде, при тому що мк3 GTI, на АБФ-і їде 8,7, з ручкою. а якщо вона їде 12, значить на сервісі брешуть що в ідеалі.
Це бмв, яке я не рекомендую, так як воно обходиться дійсно дорожче гольфа, хоча придбати її сьогодні не проблема, стартують з 4500 до 10000, залежно від року, двигуна, комплектації, ну, як у всіх.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 04:23 користувачем max, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 03:13 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Далі в дядька х5 то вопше дешева машина у всьому
Плюс 3,0дизель економніше бензинок , і проходімость
Їдеш як на возі з тільки переобраний повністю ходовкой а її ремонт там просто дуже копеєшний
Ця машина теж тут не раз рекомендувалась в замін гольфу...
Я їздив на х5, не моє авто абсолютно, але мене більше цікавить про віз... Ця машина як для такого паркетника, рулиться доволі круто, і возом я би її не назвав, так не крузак, але цілком там все не погано. Не думаю що цей віз по комфорту, в тому числі акустичному, поступається гольфу мк2/3, це вже точно ні...
Що стосується ремонтів - схаменись, це авто новим коштувало близько 90 тис євро, ти хотів обслуговування як в гольфа? В ньому запчастин лиш в ходовій більше ніж у всьому гольфі... Кажи свому родичу хай на гольф пересяде, якщо так туго, і тому на е39 теж.
Що стосується двигуна, то тут теж промахнувся, 3,0д це єталон надійності дизеля. Якось розмовляв з розборщиком, то він казав що більше дизеля в розбор не бере, бо взяв 4-и 3,0д, і всі вони лежать вже роки, навісне продається, а блоки лежать. Знайомий із сервіса каже що це самий надійний мотор в бмв тих років, в них навіть турбіни з форсунками особливо не парять. Каже що за весь час поміняли одну турбіну, і пару форсунок (може вже більше, бо було це роки 1,5 тому).
Якщо вже взявся говорити за Х5, то порівнюй його з туарегом тих же років, а от там, не знаю на чию користь буде порівняння.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 04:44 користувачем max, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 03:19 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Доречі головний плюс бмв всі знають , це ж немерено двойніків , тройніків , б/н
P.S. Свою двійку даже за 6 невіддам.
Кожен цінує авто як хоче
Хто по вкладеннях .
Хто щоб заробити .
Маєш голову думай що тобі треба , чи понти ганяти і дофіга заправляти і їздити з комфортом я такого неособо замітив в е36 кузові, чи дешеву в ремонті і економну машину , з якої можна построїти щось цікаве як захотіти
На те і голова на плечах, щоб не купувати двійників/трійників, не купувати по дорученню...
Двійку ти за 6 не віддаш, це точно.
Про які понти мова? Про яке багато заправляти? Ти читав уважно? Я сказав про кожен з варіантів, і якщо треба єкономити - 318, бо вона проста як двері, і росхід 9- 10 по місту.
Я ж не наполягаю ні на чому - купуй "єкономну машину", построй з неї щось цікаве, я теж строїв цікаве з джетти, бюджет як в Е46 купе, але то далеко не е46, про чтому у всіх відношеннях.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 03:26 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Особисто мені е36 не подобається, тільки купешка подобається.
Мені більше подобаються е34 та е38

А так? По суті сток, трошки дропнутий і на ббс рц.

Зображення

Взагалі я не фанат бмв, я в цілому не можу себе назвати фанатом певної марки, мені подобається конкретна машина чи кузов, а не бренд в цілому, і е36 купе теж подобається більше за седан.
Але я не люблю великі авто, тому навіть е39 мені завелика, мовчу про е38. Е34, як на мене, вона вже морально зістарилась.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:14 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 12 квітня 2012, 18:40
Повідомлень: 886
Год выпуска:: 1996
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Алексей
Звідки: г.Кривой Рог
Сюда смотри s17:


Вкладення:
GTI 20 Jahre.jpg
GTI 20 Jahre.jpg [ 89.21 Кіб | Переглянуто 1387 разів ]

_________________
Golf-III 1996г.в. 1,9TDi AFN GTI "20 Jahre Edition" фаршированный трактор
http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 25&t=78568
Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:18 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Сюда смотри s17:
Мой мк3 был красивее. Черный, идеально выкрашенный, в АБТ обвесе (решетка, губа, пороги, вставки в бампер, там где сетки, но они не факт что абт - не уверен.), молдинги ГТи, стопы дарк хелла...

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 12:20 користувачем max, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:19 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 20 липня 2009, 11:32
Повідомлень: 3527
Год выпуска:: 1980
Код мотора: 9A 2,0
КПП: DSG 6
Имя: Сергей
Звідки: Славута - Ровно.
Цитата:
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю
Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і з післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:
ну і раз тут хвото аргументація, хвото з неньки, а не уропи :!:
Вкладення:
b1cd94u-960.jpg
b1cd94u-960.jpg [ 98.64 Кіб | Переглянуто 1380 разів ]

_________________
Куплю на г2 1.8 моно Прибирання гаражу мк1 3д Диски R16 4×100 з поличкою, гума 215×40 Nexen


Тепер і я нещасний "щасливий" володар Жигулів класичної моделі)))


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 12:58 користувачем Jettix, всього редагувалось 4 разів.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:25 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 12 квітня 2012, 18:40
Повідомлень: 886
Год выпуска:: 1996
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Алексей
Звідки: г.Кривой Рог
Нагадую, людина шукає дизель 1,9 ТДі. І питає варто чи ні. 1,9 ТДі ні в ланосі, ні в БМВ немає.
Тож, авторитетно відповідаю - так, воно того варте!

_________________
Golf-III 1996г.в. 1,9TDi AFN GTI "20 Jahre Edition" фаршированный трактор
http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 25&t=78568


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:26 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Цитата:
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю
Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і с післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:

Э доля правди, і логіка, я про ланос, але - естетичного задоволення нуль, комфорту - нуль, після свапу буде їхати, але це теж гроші, і гемор. При цьому він залишиться ланосом, в повному розумінні йього слова. На рахунок віддере, ну, тут дивлячись кого дерти буде...

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:29 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Нагадую, людина шукає дизель 1,9 ТДі. І питає варто чи ні. 1,9 ТДі ні в ланосі, ні в БМВ немає.
Тож, авторитетно відповідаю - так, воно того варте!
Варте безумовно, дивлячись за які гроші. В бмв дизель є, але про дизеля нічого не знаю, про ті що в е36, є на клубі декілька, не бачив щоб писали про проблеми, але чомусь не крепко вони попитом користуються серед бмв-істів, чув що 325 тдс хвалять, але не більше того, тому тут нічого не скажу.
До речі, який розхід у 1,9 тді в третьому гольфі? Думаю по місту десь 6-7?

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:30 
Офлайн
Гольфоман

З нами з: 04 серпня 2013, 17:18
Повідомлень: 2540
Год выпуска:: 1995
Код мотора: ADY 2,0
КПП: МКПП
Имя: Игорь
Звідки: Борисполь
Цитата:
Цитата:
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю
Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і с післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:
От внешнего вида ланоса многих уже тошнит
За деньги гольфа он будет беднее
Удобство и комфорт даже сравнивать глупо. Да еще и гораздо теснее
На разборках не живу. Бред это. Разве что если нужны жирки или что-то реально дорогое новым. А так всё есть новое, куча аналогов

_________________
mk3 GT 1.8 ADZ


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:37 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
А так? По суті сток, трошки дропнутий і на ббс рц.
Пардон за офф, но, как почитатель е36, не смог сдержаться.
Эта фотка - хороший пример того, как можно нагадить даже на такую красивую тачку, как е36. Ладно диски, они как бабы, каждому своё нравится, должен же кто-то и толстух любить, и с волосатыми лобками/подмышками. Но этот эффект просевших пружин (или неисправной пневмоподвески) - это просто блевотная мерзость!!!!!!

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:42 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 20 липня 2009, 11:32
Повідомлень: 3527
Год выпуска:: 1980
Код мотора: 9A 2,0
КПП: DSG 6
Имя: Сергей
Звідки: Славута - Ровно.
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю
Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і с післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:
От внешнего вида ланоса многих уже тошнит
За деньги гольфа он будет беднее
Удобство и комфорт даже сравнивать глупо. Да еще и гораздо теснее
На разборках не живу. Бред это. Разве что если нужны жирки или что-то реально дорогое новым. А так всё есть новое, куча аналогов
Вибач якшо образив, багато в чому ланос буде зручнішим від мк3 і навпаки, справа особиста, я не є прихильником ні мк3 ні корейця, але, що зараз легше знайти в гарному стані за адекватні гроші? У вага репутація надійного авто і хороші авто не продають просто так, або просять більше ніж за добру ауді. Тому так, як перше авто вважаю, що не варто брати 20літній турбодизель з геометрією, інтеркулером і мізками. Думаю якщо топікстартер осилить цей холівар то або взагалі видалить профіль :lol: (малолі може ваг то заразно) або як мінімум на основі тих особистих дописів катнеться на тому що його зацікавить і тоді вирішить, авто треба брати не тільки на бумазі, просто виразив особисту думку як би поступив зараз, а що купувати вирішує кожен сам, багато хто хотів би Альфа Ромео, але просто поки не готовий одну на все життя :mrgreen:

А вообще все машины говно:

1. Год выпуска.
а) б/у г. — будут сыпаться
б) новые г. — тоже будут сыпаться, да еще и дорого

2. Страна-производитель
а) немецкие г — нет настоящего японского качества
б) японские г — нет настоящего немецкого качества
в) корейские г — нет вообще никакого качества
г) французские г — потому что г и все
д) американские г — потому что нет ни японского, ни немецкого качества
е) китайские г — тут вообще все ясно, даже говорить не о чем.
ж) наши г — ну не могут нормальные машины делать в стране, где медведи ходят по улицам

3. Двигатель
а) Бензиновый г — жрет много
б) Дизельный г — ремонтировать дорого
в) Гибрид г — батареи бешеных денег стоят
г) Газ г — непременно взорвется и воняет

4. Коробка передач
а) Ручка г — ее надо все время дергать, да еще и сцепление менять иногда
б) Роботизированная ручка г — дергает на переключениях и вообще ни фига не автомат
в) Автомат г — переключает не то и не туда, и ремонтировать дорого
г) Вариатор г — непременно сдохнет

5. Привод
а) Передний г — непонятно, как из заноса выходить
б) Задний г — непонятно, как в занос не попасть
в) Полный г — вообще ничего непонятно, обязательно убьешься

6. Кузов
а) Седан г — холодильник не влезет
б) Хетчбек г — багажник маленький
в) Универсал г — на фига этот сарай
г) Купе г — назад лезть неудобно
д) Кабриолет г — дует
е) Автобус г — большой слишком

7. Класс авто
а) А г — мопед с крышей
б) B г — едет как мопед, жрет как машина
в) C г — типа большой, а на самом деле маленький
г) D г — думали, это почти Е, а оказалось, это большой C
д) E г — ну и как парковать эту корову?
е) F г — вы видели, сколько оно стоит?

8. Руль
а) Правый г — обгонять не получится
б) Левый г — дорого и нет настоящего японского качества

9. Прочее
а) Тонировка г — ничего не видно
б) Отсутствие тонировки г — все видно с улицы и жарко

_________________
Куплю на г2 1.8 моно Прибирання гаражу мк1 3д Диски R16 4×100 з поличкою, гума 215×40 Nexen


Тепер і я нещасний "щасливий" володар Жигулів класичної моделі)))


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 13:10 користувачем Jettix, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:43 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
До речі, який розхід у 1,9 тді в третьому гольфі? Думаю по місту десь 6-7?
Тут у нас есть одноклубники, которые вкладываются в 2-3 литра!!! :mrgreen: Я - верю в это безоговорочно!!! :mrgreen:

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 11 січня 2017, 12:44 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Цитата:
А так? По суті сток, трошки дропнутий і на ббс рц.
Пардон за офф, но, как почитатель е36, не смог сдержаться.
Эта фотка - хороший пример того, как можно нагадить даже на такую красивую тачку, как е36. Ладно диски, они как бабы, каждому своё нравится, должен же кто-то и толстух любить, и с волосатыми лобками/подмышками. Но этот эффект просевших пружин (или неисправной пневмоподвески) - это просто блевотная мерзость!!!!!!
Каждому свое, но диски эти - ковка ббс рц (7-8 кг. диск), цана на них б/у от 700 дол.(чтобы не быть голословным https://www.olx.ua/list/q-BBS-RC/) Хотя это может быть и японский аналог (не помню названия), тоже ковка, цена +/- та же.
а что касается дропа - сам не поклонник стенса, в том виде который он преобрел сегодня, но эта машина занижена где-то на 20-30мм максимум, даже если бы она была выше на 1-1,5 см. она бы в красоте не потеряла бы принципиально.

Если уж никак - вот те сток
Зображення

Ну эта так точно
Зображення

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Востаннє редагувалось 11 січня 2017, 13:14 користувачем max, всього редагувалось 5 разів.

Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 226 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13 4 5 6 716 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited