instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:35

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 07:34 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
А покупать авто не глядя это нормально? Я поддерживаю ТС. Сроки гнал не он,обо всем отзванивался и т.д. Это же пздц,купил машину,а потом посмотрел что купил s4:
это называется доверие. а предупредили о койлах уже, я так понимаю, когда два человека купили билеты на поезд (советую, кстати, посмотреть, сколько они стоят сейчас) и были на вокзале. очень вовремя, действительно, почему бы не купить еще два билета на будний день, а потом приехать и осматривать машину просто так. не понравилось - уехали. подумаешь, минус день и 2к гривен

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 08:35 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
Ведмедик, а почему ты им в пейсбук не напишешь? Получается, пишешь туда, где они тебя не прочитают и не ответят.
Так ми йому і пишемо в фейсбук, а він не відписує, хоча видно, що прочитав повідомлення...
Цитата:
известная и очень уважаемая контора эта. а когда я расспрашивал про твой гольф, ты мне тоже говорил, что из проблем по кузову одна маленькая дырочка, а пороги и днище полностью целые. человек, конечно, очень некрасиво поступает, но ты рассказывал о битой и латаной машине, как о чём-то уникальном. так что в каком-то роде вы квиты, советую продать передние койлы и забить
Ну і де я обманув його? Пороги живі, днище живе, я сам розбирав салон і дивився на нього і знизу і зверху. Так, я не піскоструїв машину і не можу знати про все, що під герметиком. Все що описано в бортовику дійсно поміняно, і не на галімі б/у запчастини, а на нові деталі... Де ржавчина? Вся машина ржава? Покупці самі дивились машину і сказали "метал живой, вопросов нет, просто зделай скидку на арки и рамку лобового в 200 баксов", я не спорив, просто дав знижку і все. От людина яка бачила машину в себе на сервісі і знає що таке старий ВАГ підтверджує:
Цитата:
P.S. Цей Гольф був в мене на сто, ставили гвинти.
Направду старичків бачив дофіга!!!!
Але цей був особливо здоровИй! Просто ідеал!
Покупець мабуть очікував гольфа з салону?...
Люди, мені взагалі не горіло з самого початку, як тільки виявилось, що є ньюанс з базами даних ДАІ (доки не криві, я не винен що ідіоти в МРЕО не вміють вписувати нормально моделі машин), ми зразу подзвонили Саші і пояснили, що і до чого. Він всерівно погодився їхати. І бабки тут ні при чому, питання терміновості отримати гроші також не стояло. Спішили саме покупці, тому ми постарались зробити за суботу максимально все що можливо, щоб підготувати машину до продажу.

п.с. Тут скоріше не питання в ціні тих койловерів, а просто питання принципу. Слава Богу для мене ці перші Гольфи це не засоби пересування, а хоббі, в якому я не рахую кожну гривню, а просто отримую задоволення. Якщо покупець вважає, що я його обманув то хай нормально веде діалог і наводить аргументи, а не говорить загадками і ховається від телефонних дзвінків.

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 08:45 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
Цитата:
А покупать авто не глядя это нормально? Я поддерживаю ТС. Сроки гнал не он,обо всем отзванивался и т.д. Это же пздц,купил машину,а потом посмотрел что купил s4:
это называется доверие. а предупредили о койлах уже, я так понимаю, когда два человека купили билеты на поезд (советую, кстати, посмотреть, сколько они стоят сейчас) и были на вокзале. очень вовремя, действительно, почему бы не купить еще два билета на будний день, а потом приехать и осматривать машину просто так. не понравилось - уехали. подумаешь, минус день и 2к гривен
Про все можна домовитись, про проблему з МРЕО вони взнали в другій годині дня як тільки вона виникла. Про койли вони прекрасно знали, що після заміни буде проблема з геометрією, самі коли приїхали то сказали. А задні койли, які ми залишили на машині, не несли в собі ніякого дискомфорту для пересування по трасі, вони навіть кращі ніж стокова підвіска. Крім того я не гнав їх з висиланням назад, просто сказав, що коли поміняєте то висилайте.
А на рахунок довіри то я маю відповідати за все, що в машині якій 36 років? Якщо людина відкриє мотор і скаже, що там виробітка на циліндрах то я також буду винен? Я говорив тільки за те, що знав точно, а що не знав не говорив.

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 08:51 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Ну і де я обманув його? Пороги живі, днище живе, я сам розбирав салон і дивився на нього і знизу і зверху. Так, я не піскоструїв машину і не можу знати про все, що під герметиком.
если не знаешь, надо говорить "не знаю", а не "я везде колупал, всё целое", как ты писал мне в лс. если машина варена - так и надо говорить. или ты не знал, что она бита и варена?
сорри, что так цепляюсь, но понимаю, что на месте покупателя мог бы оказаться я, случись это на месяц позже
Цитата:
Якщо покупець вважає, що я його обманув то хай нормально веде діалог і наводить аргументи, а не говорить загадками і ховається від телефонних дзвінків.
так он вёл диалог, сказал конкретно, что не так с машиной. ты месяц молчал, а потом говорил только про койлы, а не о первоначальных проблемах. он повёл себя абсолютно так же, 1 в 1. всё честно
Цитата:
А на рахунок довіри то я маю відповідати за все, що в машині якій 36 років? Якщо людина відкриє мотор і скаже, що там виробітка на циліндрах то я також буду винен? Я говорив тільки за те, що знав точно, а що не знав не говорив.
так ты знал о проблемах с кузовом или нет?

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:07 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2014, 23:32
Повідомлень: 1581
Год выпуска:: 2011
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
TelOne, такое ощущение, что ты жалеешь о гольфе и потому такие комментарии.
Кто бы мне что не говорил, хоть брат родной, все равно бы во всем убеждался лично при покупке.
Когда идёшь на уступки, всегда чем то жертвует. В данном случае проявилось по своему.
200€ не та сумма из за которой мир рушится, но неприятно, вина Ведмедика в порядочности.
Если такие люди как Олег подтверждают, что автомобиль хороший, значит он хороший. А к мелочам покупателю следует придираться перед сделкой

_________________
go manual! | never look back


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:10 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2014, 23:32
Повідомлень: 1581
Год выпуска:: 2011
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Все равно, кто что думает, своего отдавать так просто не нужно, но когда возобновление справедливости требует несоразмерное количество усилий - у меня свой принцип по жизни: поступив непорядочно человек сам окажется в такой ситуации или похлеще, а меня обманув он сделал даже лучше, ибо я простив его стал благороднее. Не сочтите за религиозный уклон, у меня свои взгляды)

_________________
go manual! | never look back


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:14 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
так ты знал о проблемах с кузовом или нет?
Пороги були покриті гравітексом по всій довжині, а під ним була фарба. Я не знімав гравітекс і не піскоструїв від фарби, що взнати чи точно вони були варені чи ні. А так як є не було видно зварних швів. Я не стверджував, що машина не варена ні в якому місці бо не міг цього знати на 100%. Лонжерони були покриті антикором і я також не знімав його, щоб побачити чи там є зварні шви чи їх нема. Бита дверка це взагалі цікаво, бо візуально вона була ціла і рівна і ніяких проблем з нею не було. На крилі була невелика вмятина в районі кріплення бампера, але Саша бачив її ще до того як купити машину. А про малярку давай не будеш говорити бо я всюди писав, що машина фігово помальована і її треба всю переробляти, це зрештою було видно.

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:19 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
Все равно, кто что думает, своего отдавать так просто не нужно, но когда возобновление справедливости требует несоразмерное количество усилий - у меня свой принцип по жизни: поступив непорядочно человек сам окажется в такой ситуации или похлеще, а меня обманув он сделал даже лучше, ибо я простив его стал благороднее. Не сочтите за религиозный уклон, у меня свои взгляды)
Це правильно. Не знайдем спільної мови з Сашою, то хай так вже і буде...
Звісно, я не буду задіювати різні механізми, щоб вернути койловери, це не мої методи і воно того явно не вартує. Зрештою я ітак не планував їх ставити на чорний ГТІ. А передні можна продати окремо, тут вже охочі в темі є)

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:21 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Я не знімав гравітекс і не піскоструїв від фарби, що взнати чи точно вони були варені чи ні. А так як є не було видно зварних швів. Я не стверджував, що машина не варена ні в якому місці бо не міг цього знати на 100%. Лонжерони були покриті антикором і я також не знімав його, щоб побачити чи там є зварні шви чи їх нема.
вот твои цитаты:
Цитата:
Арки і пороги були задуті гравітексом, я переживав що під ним може бути біда, але коли зняв виявилось що там просто фарба і нема ніяких проблем.
Цитата:
Малярка це єдиний баг в моїй машині, все решта супер.
Цитата:
Мастіку колупав всюди де можна, на днищі також.

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:25 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 08 червня 2014, 10:13
Повідомлень: 181
Год выпуска:: 1988
Код мотора: RD 1,8
КПП: МКПП
Имя: Генка
Звідки: Харьков
Как бы ни было, но покупатели лично сами своими глазами смотрели что покупали.
Что бы там не рассказывал продавец, - верить никто не заставляет, лучше дотошно смотреть, щупать...
Год выпуска авто тоже для них не был неожиданностью.
Скидка на устранение косяков была.
Договор о возвращении койлов был, - будьте добры выполнить.
Дальше пошла самодеятельность со стороны покупателей.
200€ - цена репутации покупателя.

Ведмедик, если не вернут обещанное, поверь, оно им зачтется.
Карма, она такая...


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:32 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
вот твои цитаты:
Цитата:
Арки і пороги були задуті гравітексом, я переживав що під ним може бути біда, але коли зняв виявилось що там просто фарба і нема ніяких проблем.
Цитата:
Малярка це єдиний баг в моїй машині, все решта супер.
Цитата:
Мастіку колупав всюди де можна, на днищі також.
Ок. Арки я очистив від гравітексу і там не було ржавчини. Покупці самі бачили. Але сказали, що їх мабуть треба буде всерівно робити тому попросили скидку 100 баксів за арки і 100 баксів за рамку лобового. Я дав. Пороги до фарби в кількох місцях почистив, ржавчини не побачив. До металу не чистив тому зварних швів не бачив.
Мастіку колупав, гнилі не було, а зварні шви знову ж таки не побачиш поки не знімеш весь шар антикору...
Судячи з фоток машини які Саша викладав в Фейсбуці вже після покупки, він наново наносив чорний гравітекс на арки і на пороги, тому і не дивно, що він перед тим знімав повністю шар фарби і побачив зварні шви на порогах яких я не бачив.

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:46 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2011, 09:00
Повідомлень: 1606
Год выпуска:: 1983
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
тогда вопрос - зачем говорить, что нет никаких проблем и всё целое, если ты в этом не уверен? умышленно или нет, но ты обманул покупателя и не предложил никакого решения. не извинился даже. почему покупатель должен вести себя иначе?

_________________
Golf mk2 1984 1.6 EZ -> Golf mk2 1985 1.8 PB -> Jetta mk2 coupe 1991 1.6 PN
Golf mk1 1983 1.8 16v KR - неспешно собирается


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:50 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Зображення

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 09:56 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Цитата:
тогда вопрос - зачем говорить, что нет никаких проблем и всё целое, если ты в этом не уверен? умышленно или нет, но ты обманул покупателя и не предложил никакого решения. не извинился даже. почему покупатель должен вести себя иначе?
Так я йому і не говорив, що машина ідеальна. Там все ціле, ніяких гнилих стаканів, лонжеронів, днища і так далі немає. В такому стані машину ще треба пошукати. І повір мені я знаю про що мова, не один мк1 бачив і сам зараз займаюсь реставрацією іншої машини. Зрештою тут помоєму достатньо авторитетна людина, яка розбирається в старих ВАГах краще за більшість форумчан, підтвердила, що тачка була дуже жива. Тому не розумію в чому мій обман?

Я от коли купував мк1 ГТІ то продавець також говорив що треба міняти тільки пороги, крила і кришку багажника. Але це те що він бачив, а коли я попіскоструїв машину, то виявилось, що там треба міняти ще ржаві підкрильники, куски днища, задню панель, частину заднього крила, частину рамки лобового і ще багато дрібниць.... То я мав подзвонити до продавця і сказати, що він мене обманув? То смішно... Я ж прекрасно розумів, що купуючи 35 річну машину взагалі не відомо, що там і до чого і власник може не знати багато ньюансів які вилізуть при реставрації..

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
 
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2016, 10:02 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2008, 18:35
Повідомлень: 8738
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BFQ 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Две страницы соплей.
Ведмедик, какую цель преследовал при создании данной темы?


Догори
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited