instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:48

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2018, 21:36 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2018, 23:49
Повідомлень: 66
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Андрей
Звідки: Киев
Коротіть обидва канали з землею по черзі, попередньо відключивши плату підсилення. Контакти SG-R\SG-L почергово на землю. Якщо ніякого ефекту це не дає - тоді вже копати в самому підсилювачі потужності.

_________________
Daewoo Sens 1,3 2007
VW Polo 6N3 1,4 2013
Toyota Avensis 2,0 2005\1,8 2006\Avalon 3,5 2007
Skoda Rapid Spaceback 2014


Догори
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2018, 01:25 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Коротіть обидва канали з землею по черзі, попередньо відключивши плату підсилення. Контакти SG-R\SG-L почергово на землю. Якщо ніякого ефекту це не дає - тоді вже копати в самому підсилювачі потужності.
Можу відключити плату входів та процесора, лишивши плату підсилення увімкненою і замкнути на самій платі підсилювача оце: червоний з чорним та білий з чорним.
Воно?
Вкладення:
shrt.jpg
shrt.jpg [ 655.57 Кіб | Переглянуто 1053 разів ]

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2018, 14:27 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2018, 23:49
Повідомлень: 66
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Андрей
Звідки: Киев
Можу відключити плату входів та процесора, лишивши плату підсилення увімкненою і замкнути на самій платі підсилювача оце: червоний з чорним та білий з чорним.
Воно?

Так, воно.

_________________
Daewoo Sens 1,3 2007
VW Polo 6N3 1,4 2013
Toyota Avensis 2,0 2005\1,8 2006\Avalon 3,5 2007
Skoda Rapid Spaceback 2014


Догори
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2018, 18:54 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Так, воно.
При замиканні відповідний канал "замовкає" (можливо не повністю, але навіть в навушниках я той фон не чую).
Що це значить? :roll:

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2018, 22:19 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2018, 23:49
Повідомлень: 66
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Андрей
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Так, воно.
При замиканні відповідний канал "замовкає" (можливо не повністю, але навіть в навушниках я той фон не чую).
Що це значить? :roll:
Це означає, що джерело фону однозначно не в підсилювачі потужності - а безпосередньо в платі процесора або ж входів (попередній підсилювач). Для повного спокою можете тепер закоротити по черзі ці ж проводи, але на платі комутатора входів. Якщо канал замовкає і фону немає - однозначно проблема в комутаторі. А там вже варіанти. На деяких форумах грішать на сам аудіопроцесор PT2314...

_________________
Daewoo Sens 1,3 2007
VW Polo 6N3 1,4 2013
Toyota Avensis 2,0 2005\1,8 2006\Avalon 3,5 2007
Skoda Rapid Spaceback 2014


Догори
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2018, 00:40 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
На аудіопроцесор я з самого початку грішив. Але ж я відключив плату з входами та процесором від підсилювача (отой білий роз'єм весь) - фон лишається.
Замикав при відключеній платі процесора.

Звідки він береться якщо вхід від "джерела" відключено? Я чогось не розумію?

Як вібдувається увімкнення (може допоможе?):
- натискається кнопка
- вмикається екран з підсвіткою
- десь через секунду-дві клацає реле живлення і з'являється фон. Лише з цього моменту ж з'являється і звук (якщо є щось на вході, звісно)
Цитата:
Для повного спокою можете тепер закоротити по черзі ці ж проводи, але на платі комутатора входів.
Бррр. Не відключаючи плату з процесором від плати підсилювача перемкнути сигнал з землею?
Але що це змінить? По суті, "для плати підсилювача" перемкнеться те саме... :?

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2018, 10:06 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2011, 16:09
Повідомлень: 887
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: BSE 1,6
КПП: МКПП
Имя: Анатолий
Помехи, обусловленные наводками от внешних источников помех.
Источниками магнитных наводок могут быть электродвигатели, электромагниты, электромагнитные реле, трансформаторы питания и т. п.
Способы уменьшения магнитных наводок:

правильное расположение источников наводок относительно входных цепей;
изготовление шасси усилителя из не магнитных материалов (сплавы алюминия, латунь и др.);
свивание входных сигнальных проводов с минимальным шагом (применяют провода с тонкой изоляцией, например марки МГТФ);
магнитное экранирование входных цепей.

Электрические наводки обусловлены паразитными ёмкостями монтажа.

Источниками электрических наводок являются провода, по которым протекают переменные токи. Для уменьшения электрических наводок на провода и входной разъём, их экранируют, заключая в кожух из материала с высокой электрической проводимостью (медь, латунь, алюминиевые сплавы). Кожух электрически соединяют с шасси усилителя.

Особое внимание следует уделять конструкции кабеля соединяющего вход усилителя на плате с входным гнездом. Гнёзда могут устаревшие, советские, трёх или пяти штырьковые, а так же современные, так называемые «тюльпаны» и «джеки». Это обусловлено тем, что этот кабель находится внутри шасси усилителя, которое для него не является экраном. Внутри шасси, в непосредственной близости от питающих проводов находится входной кабель. Вот и наводки! На внешний сигнальный кабель, соединяющий усилитель с источником сигнала, наводки от собственного блока питания, незначительны по двум причинам. В первых, шасси, в этом случае, является экраном, а во - вторых, расстояние. Как известно, поля убывают пропорционально квадрату расстояния. Общими рекомендациями могут служить:

внутренний входной кабель должен иметь минимально возможную длину;
если усилитель двух канальный или стерео, то каждый канал к входному гнезду следует прокладывать своим отдельным кабелем;
входное гнездо не должно быть соединено с шасси усилителя непосредственно, я через оплётку кабеля подключено к массе усилителя на плате;
шасси к массе подключается со стороны блока питания;
внутренний входной кабель представляет собой витую пару, заключённую в оплётку.

Практически электрическое экранирование входных проводов выполняют следующим образом. На свитые провода натягивают изоляционную трубку (удобно использовать термоусадку), а поверх неё медную лужёную оплётку. Поверх оплётки необходимо надеть изоляционную трубку. Это нужно для того, что бы избежать тресков в динамиках, причиной которых служит трение экрана кабеля о шасси. Оплётку подключают к массе на плате усилителя, а со стороны разъёма оставляют свободной. Входное гнездо подключают к «горячему» и «холодному» сигнальному проводу витой пары, то есть с входом и массой усилителя. Полезно на плате со стороны «горячего» конца устанавливать, для борьбы с ВЧ наводками, резистор, величина электрического сопротивления которого может доходить до 300 Ом.

_________________
_________________
Polo 1.0 87 г.в. cемейная реликвия.


Догори
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2018, 23:55 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2018, 23:49
Повідомлень: 66
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Андрей
Звідки: Киев
Цитата:
На аудіопроцесор я з самого початку грішив. Але ж я відключив плату з входами та процесором від підсилювача (отой білий роз'єм весь) - фон лишається.
Замикав при відключеній платі процесора.

Звідки він береться якщо вхід від "джерела" відключено? Я чогось не розумію?

Як вібдувається увімкнення (може допоможе?):
- натискається кнопка
- вмикається екран з підсвіткою
- десь через секунду-дві клацає реле живлення і з'являється фон. Лише з цього моменту ж з'являється і звук (якщо є щось на вході, звісно)
Цитата:
Для повного спокою можете тепер закоротити по черзі ці ж проводи, але на платі комутатора входів.
Бррр. Не відключаючи плату з процесором від плати підсилювача перемкнути сигнал з землею?
Але що це змінить? По суті, "для плати підсилювача" перемкнеться те саме... :?
Так, давайте по порядку спробуємо. При відключенні плати фон в підсилювачі йде від наведень електромережі - 50 Гц. Якщо ви "коротите" входи підсилювача з "землею", і фон пропадає - все гаразд, каскади підсилення не фонять. Чому я згадав про проводи - як варіант, може бути поганий екран в кабелі - таким чином це можна перевірити. Для повного спокою можна подати прямо на вхід підсилювача будь-який низковольтний звуковий сигнал, і якщо він буде йти без фону - 100 відсотків проблема в попередньому підсилювачі. Стосовно включення - то клацає реле захисту АС.

_________________
Daewoo Sens 1,3 2007
VW Polo 6N3 1,4 2013
Toyota Avensis 2,0 2005\1,8 2006\Avalon 3,5 2007
Skoda Rapid Spaceback 2014


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 00:34 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Так, давайте по порядку спробуємо. При відключенні плати фон в підсилювачі йде від наведень електромережі - 50 Гц. Якщо ви "коротите" входи підсилювача з "землею", і фон пропадає - все гаразд, каскади підсилення не фонять. Чому я згадав про проводи - як варіант, може бути поганий екран в кабелі - таким чином це можна перевірити. Для повного спокою можна подати прямо на вхід підсилювача будь-який низковольтний звуковий сигнал, і якщо він буде йти без фону - 100 відсотків проблема в попередньому підсилювачі. Стосовно включення - то клацає реле захисту АС.
Ок :)
При відключенні плати входів/ процесора (отой білий роз'єм) фон змінюється - стає тихішим, однак все-одно чутним.
При увімкненні підсилювача із підключеними навушниками: одразу з'являється шум, після "завантаження" (у цей же момент при відключених навушниках з'являється сигнал на колонках) шум дещо підсилюється.

Зрозумів, але не маю змоги відключити інший бік дроту від плати входів. При підключеній можна перемкнути чи не варто?
Де його можна взяти? Навушниковий вихід з телефону підійде?
Про реле я розумію - то до слова було.

Пс. фон - просто рівномерне "шшшш", чимось схоже на порожню аудіокасету.
ППс. Щось мені здається, що ми приходимо до того, що новий чи з ОЛХ Ротель буде кращим та простішим виходом :mrgreen:

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 08:37 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
При увімкненні підсилювача із підключеними навушниками: одразу з'являється шум, після "завантаження" (у цей же момент при відключених навушниках з'являється сигнал на колонках) шум дещо підсилюється.
Те саме при замиканні входу на землю (3.5 - RCA з боку 3.5): фон затихає при замиканні та трохи підсилюється при "розмиканні"

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 10:47 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 вересня 2011, 16:09
Повідомлень: 887
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: BSE 1,6
КПП: МКПП
Имя: Анатолий
Повныстю прибрати шуми в підсилювачі можна тільки охопивши вхідні каскади зворотнім зв'язком.
Але за це платимо деяким погіршенням чутливості. За все треба платити.

_________________
_________________
Polo 1.0 87 г.в. cемейная реликвия.


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 11:10 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Мені не треба повністю, мені треба аби я їх не чув :)
В наушниках зі звукової карти напряму ж шумів нема. У недорогих активних мультимедійних Edifier R1100 шумів також нема.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 12:03 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Если действительно шумит плата предусилителя, то не проще ли ее выкинуть из тракта? Там идет один коаксиальный проводок, он и есть сигнальный провод. Отключи его от предусилителя и повесть на пару тюльпанов. Если в качестве источника у тебя комп (а не набор ретроградской техники), то куча входов тебе и не нужна, а громкость можно регулировать на компе.

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 12:19 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Если действительно шумит плата предусилителя, то не проще ли ее выкинуть из тракта? Там идет один коаксиальный проводок, он и есть сигнальный провод. Отключи его от предусилителя и повесть на пару тюльпанов. Если в качестве источника у тебя комп (а не набор ретроградской техники), то куча входов тебе и не нужна, а громкость можно регулировать на компе.
Вчора вночі як раз думав про це.
Але регулювання гучності, всеж, дуже хотілося б лишити на підсилювачі - важливе питання зручності.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited