instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:54

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 226 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 516 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 00:46 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 05 листопада 2012, 19:36
Повідомлень: 2092
Год выпуска:: 1995
Код мотора: AEY 1,9
КПП: DSG 7
Имя: DимОN
Звідки: ~Berd'yansk~
:roll: Продам своего за 6$.

_________________
my TDI


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 01:00 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 01 вересня 2008, 11:36
Повідомлень: 1168
Год выпуска:: 2006
Код мотора: BRU 1,9
КПП: DSG 7
Звідки: Хмельницкий / Ровно
Хех, так прикольно смотреть на то, как машинкам 96-97 годов рождения пишут по 250к пробега :)

_________________
Экономьте электричество! Выключайте Num Lock!
Volkswagen Golf V (BSF)
made in Ukraine


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 02:30 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2014, 22:45
Повідомлень: 122
Год выпуска:: 1985
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Саша
Звідки: Житомир
Цитата:
Цитата:
Цитата:
яка на вашу думку адекватна ціна його сьогодні?
Адекватна ціна за таке авто не більше 3500у.е.
Потрібно розбиратись з двигуном чому масло їсть?
З кузовом різібратись, всеодно ідеальним він не буде.
Якщо був би кузов варіант то він можливо і стоїть 4500, а за 3х дверку 5300 дорого.
За 5300 якщо гарно пошукати то можна взяти кадді від 2005 року вантажний якщо не потрібно більше 2х місць.
Шановний, Ти ж за свою трохи підшаманену двійку просив 4 з гаком, а тут раптово дорого.
А з чого взято що *трохи підшаманено*? Ви бачили що так говорите?
На гольфа я брав 2 донори(один другий та один третій) Ви хоч одного купили для свого?
Мій був повністю розібраний та поміняно все що необхідно.З рідного на авто залишився кузов ляда(відмінний стан) та балка з баком, а все інше стоїть нове.
Перший та єдиний перекрас авто за 30 років.
Авто моє було продано зразу як повністю зібрав авто, а більше того після заміни двигуна я проїхав менше 500км і його забрали.Просив 4000у.е, а продав за 3700 без комплекта 15х дисків та двух комплектів гуми та залишку запчастин з донорів.

Шаманять перекупи на базар за тиждень-два, а я свого робив більше року.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 02:37 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2014, 22:45
Повідомлень: 122
Год выпуска:: 1985
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Саша
Звідки: Житомир
Цитата:
Может и не совсем альтернатива, расход не тот, но и драйв - соответственно (cовсем другой уровень), просто - для сравнения https://auto.ria.com/auto_bmw_328_18847879.html
Альтернатива нормальная на 5300, а если кинуть туда газ то нормально можно ездить, сам експлуатирую 728 на газу то по городу 15, по трассе 10, а тройка меньше весом и будет економней.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 05:06 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
Цитата:
Может и не совсем альтернатива, расход не тот, но и драйв - соответственно (cовсем другой уровень), просто - для сравнения https://auto.ria.com/auto_bmw_328_18847879.html
Альтернатива нормальная на 5300, а если кинуть туда газ то нормально можно ездить, сам експлуатирую 728 на газу то по городу 15, по трассе 10, а тройка меньше весом и будет економней.
В том то и дело, тройку можно и дешевле найти, на сегодня что-то +/- стоящее начинается от 4000$. Но я бы брал с топовым мотором, и комплектацией - довольно кайфовые, и азартные авто. Без обид для фанов фолькца, но это авто другого уровня, нежели гольф мк3, для понимания этого можно даже никуда не выезжая, разобрать одну, и вторую, и все станет ясно. Запчасти на них копеешные, дорогие только редкие ништяки, ито - относительно. к примеру, на свою я купил копрессор кондея - 400 грн, предложений было море. Купил тормоза от 330 (перед 325 мм, зад 320 мм - диски - перфорация зимерманн в идеале - все 4-е + супорта, скобы, колодки), так вот - перед 2000 грн. зад 1700 грн. Сколько стоит установить блоку на гольф? У многих она стоит? А на е36 живой редуктор с блоком стоит до 300 дол. С ним машина становится еще интересней, просто генератор удовольствия, а если мотор еще и топовый... хотя есть еще всякие свапы, в том числе v8, строкеры - есть такие что едут не на много хуже м3, все от бюджета зависит.
Ту что привел выше - не плохое соотношение цена/комплектация/мотор/вид... Но надо смотреть, часто в живую не то что преподносится на фото. Учитывая застой на рынке б/у можно отхватить достойное авто, за вменяемые деньги, и как по мне, покупать гольф за такие деньги, не разумно, особенно учитывая то, что он еще и внимания требует, как к кузову, так и к мотору.
Основная проблема БМВ - найти ухоженное авто, или не очень убитое, но за цену, которая позволит восстановить. Живую реально надо поискать. Купе дороже, не на много (около 500 дол.) но если есть возможность, смотрел бы ее, купе у меня тоже была, она другая, как по мне - интересней, в том числе и по ходовым качествам, и внешне - у нее ниже крыша, длиннее капот, водитель сидит практически по середине, между передним и задним колесом, у купе и седана (при внешнем сходстве), нету взаимозаменяемых кузовных деталей, кроме бамперов. Если пугает расход - 320/318is - золотая середина, но я бы смотрел в сторону 328, или чего-то доработанного, свапнутого. Недавно на е36 клубе продалась не плохая купе со свапом м54 (3,0) - 231 л.с. за довольно демократичную сумму. Правда кузов требовал внимания, но не труп, кажись пороги надо было подварить. Для понимания, моя 330 по черновцам на 19-х колесах жрет 15 литров, по Киеву катал три дня - 11,8, правда на 17-х колесах. Когда ехали на фест (на 17-х колесах), на подъезде к Киеву бк показывал 6,8! Он у меня не врет (у меня мкпп).

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 09:30 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 26 березня 2013, 23:19
Повідомлень: 647
Год выпуска:: 1993
Код мотора: AEY 1,9
КПП: DSG 7
Имя: Александр
Звідки: ХАРЬКОВ
Magoni напиши он вроде продаёт TDI тройку сделанную на 200кобыл. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: думаю что за 5300 можно купить любую тройку с живым кузовом,и поставить отдельно 1.9 TDI 81kw


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 10:10 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 01 серпня 2011, 23:05
Повідомлень: 1912
Год выпуска:: 1987
Код мотора: EX 1,8
КПП: МКПП
Имя: Дмитро
Звідки: ПолтаVWа-СупруніVWка
Вообще мое мнение совпадает с мнением Вагонетки.
Машина стоит столько, сколько вы за нее готовы заплатить и при этом продавец готов вам ее отдать. По другому никак.

_________________
Зображення
Golf2 1985 azurim blau(HK 1.3/2e3/084 кпп)=>
=>(PN 1.6/2e2/ 4s кпп) Мой любимый овощ:) - Продан после ДТП.Скучаю.
Golf2 1987 sirius(EZ 1.6/2e2/ 4s кпп/ ГБО) Gedzik - Катаюсь

Меняю проигрыватель на выигрыватель.
Собираю плюсы в карму.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 16:16 
Офлайн
новенький

З нами з: 07 січня 2017, 14:11
Повідомлень: 5
Год выпуска:: 1992
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Имя: Богдан
Для 3го гольфа 1литр масла на 8тис/км мого?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 16:49 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2012, 14:18
Повідомлень: 1095
Год выпуска:: 1987
Код мотора: JR 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Вінниця
мах, дивно, в тебе беха і гольф і ти кажеш бмв дешевий в ремонті???, в мене більше знайомих беховодів а ніж на гольфах, з того що бачив нещодавно у знайомих:
"міняю натягувач грм- пластмаска вартістю 200 баксів!" інший знайомий замахався шукати живу кпп на свою стару пятірку 4 літри і в решті замовив нову(реставровану бмв оригінал), цінник сам знаеш!
хіба наш народний автомобіль дорожчий бмв?? так бмв то зовсім інший клас і інша вартість, гольф це стільчик що є легкий і дешевий, але класично надійний німець що дуже легко піддається тюнингу

_________________
golf 2 1.8 KR dellorto 40, cady mk1 1.6d
О63 181 О 181 Саша


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 17:17 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2009, 16:44
Повідомлень: 6535
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 1993
Код мотора: 1Y 1,9
КПП: МКПП
Звідки: Нидерланды
C бехой конечно посмешили ,да согласен класс бехи выше ,но ремонт и запчасти это жопа.
Для гольфа литр на 8000 км ,это многовато ,опять таки как ездить ,как наваливать или тронулся встал,пробки и тп, если в среднем режиме попердывая ездить - то многовато,а если во многом себе не отказывать - то средний расход.И опять таки 1зет или афн?

_________________
Golf I 1.1 , 1.3 ,Golf II 1.8i , 1.6D проданы
Golf III GTD AAZ=>1Z
Golf III 1.9TDI AFN у жены
VW T3 JR 1.6TD
ICQ 491350


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 17:48 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 13 грудня 2010, 20:24
Повідомлень: 2109
Год выпуска:: 1993
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Павел
Звідки: Жопа таун
AHU скорей всего, если 97год. 66kW же

_________________
Golf 3 AFN GTE.

Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 18:00 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2014, 22:45
Повідомлень: 122
Год выпуска:: 1985
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Саша
Звідки: Житомир
Цитата:
C бехой конечно посмешили ,да согласен класс бехи выше ,но ремонт и запчасти это жопа.
В нормальному стані бмв вкладень не потребує взагалі, тільки ходова за наших доріг страждає, але раз зробити її можна пару років туди не лізти.
Нормально з запчастинами, донор не дорожче за г3 донор.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 18:05 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2014, 22:45
Повідомлень: 122
Год выпуска:: 1985
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Саша
Звідки: Житомир
Цитата:
мах, дивно, в тебе беха і гольф і ти кажеш бмв дешевий в ремонті???, в мене більше знайомих беховодів а ніж на гольфах, з того що бачив нещодавно у знайомих:
"міняю натягувач грм- пластмаска вартістю 200 баксів!" інший знайомий замахався шукати живу кпп на свою стару пятірку 4 літри і в решті замовив нову(реставровану бмв оригінал), цінник сам знаеш!
хіба наш народний автомобіль дорожчий бмв?? так бмв то зовсім інший клас і інша вартість, гольф це стільчик що є легкий і дешевий, але класично надійний німець що дуже легко піддається тюнингу
В бмв клас вищий за фольца.Відповідно всі показники вищі та за це люди готові платити, якщо було б дорого то їх ніхто не брав.
На гольф теж є не дешеві запчастини.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 18:11 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Цитата:
мах, дивно, в тебе беха і гольф і ти кажеш бмв дешевий в ремонті???, в мене більше знайомих беховодів а ніж на гольфах, з того що бачив нещодавно у знайомих:
"міняю натягувач грм- пластмаска вартістю 200 баксів!" інший знайомий замахався шукати живу кпп на свою стару пятірку 4 літри і в решті замовив нову(реставровану бмв оригінал), цінник сам знаеш!
хіба наш народний автомобіль дорожчий бмв?? так бмв то зовсім інший клас і інша вартість, гольф це стільчик що є легкий і дешевий, але класично надійний німець що дуже легко піддається тюнингу

От саме тому що в мене бмв (дві) і гольф (джетта) я саме так і стверджую. Я не кажу про 5-ки 4 літри, там сама по собі механіка, рідкість, акпп - враховуючи вік, їх живих на любу авто пошукати треба. В даному випадку я про е36, це саме те авто, яке не тягне грошей, запчастин на розборках море, конкуренція шалена. Що стосується нових - дещо дорожче фолькцвагена, а декторі можуть бути і дешевше. Скажімо так - моторна група +/- те саме, ходова - те саме, але її більше ніж у гольфа. Кузовня - б/у кришка багажника - 300 грн. дверка -400, крило - 500-600 грн. Мені комплект двохзонного клімата вийшов 250 дол.
Що стосується ходовки - моя е36 куплена у знайомої з мотором 1,6, вона перша хазяйка в Україні, пригнана вона була в 2006 році. Всі ремонти по машині знаю - сам займався. Так от, по задній ходовій, з моменту пригону, мінялися лише аморти та їх опори, коли купив машину - загнав піварити пороги, і сказав зняти всю ходовку, щоб передивитись дно, заодно віддефектувати ходову, так от, сказали що все живе, нема чтого лізти. Задня ходова е36, навіть якщо перебрати - вистачить на все життя.
Передня ходовка - чотири шарових, два сайлента - коштують не дорого, вистачає на довго. Тяги, накінечники, коштують +/- як на гольф. По суті, морда від гольфовської не відрізняється принципово.
Двигун. Якщо брати співставні речі - 4-х циліндрові, то я би дивився рестайл - м43 - відмінний двигун - тихий, тяговитий, цепний, (навіть 1,6 - 105 коней), єкономний - близько 9-10літрів по Чернівцям. Краще 1,8 =115 коней. Моя е36 316, при тому що важча їхала бодріше 1,8 в джетті мк2, що далеко не самий дохлий мотор у мк2/мк3.
Якщо брати 6-и циліндрові мотори, то давай порівнювати з вр6, який теж в ремонті не копіки, але багато хто не париться, бере з розборки інший та і все - голий 2,5, близько 500 дол. Я коли свапив - придбав двигун з машини з пробігом 135 тис. масло не жере, шепче. Бюджет ремонта 6 циліндрового мотора - близько 700-800 дол. якщо робить майстер.
Козов - іржавіє не більше гольфа мк3, ціни на кузовню - приводив. Болячка - пороги (більше стосується авто з люком), задні арки, передні крила. Пороги не оминули і мою машину - купив дорнорські, поміняли за два тижні з ревізією всього дна (було живе). Бюджет - близько 300 дол.
Електрика - проблем особливих не викликає, залежить від комплектації.

Бмв бувають різні, і дорогі в обслузі, і дешеві, так от, як на мене, е36 доволі народна бмв. Хоча, не сказав би що е46 крепко дорожча, дорожча, але не так щоб принципово, але і більш ломуча, у всяких дрібницях, не принципових, але вимотують.
Перед е36 в мене був гольф мк3, пересів з нього на бмв - земля і небо в відчуттях, і не принципово в ремонті, обслуговуванні.
Мораль - потрібна безпроблемна, дешева бмв - 318/318is, без особливих опцій (бажано з клімою). Потрібне задоволення - 328 в хорошій комплектації.

ГОЛОВНЕ - не труп, і підтримувати стан. Якщо не запускати, особливих проблем не створює.

Якщо є контр аргументи - готовий посперечатись. Я не пропоную 740 як альтернативу, хоча на сьогодні вони тож коштують від 5500, або е39, які +/- так само стартують в ціні.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
 Тема повідомлення: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
ПовідомленняДодано: 08 січня 2017, 18:29 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 31 серпня 2009, 12:07
Повідомлень: 3177
Год выпуска:: 1988
Код мотора: ABD 1,4
КПП: МКПП
Имя: MAX
Реальні варіанти за реальні гроші, не забуваєм про торг, а він буде
Турінг - кому практичну http://e36club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=38111
Седан в комплектації барабан - кому подешевше (можна найти і більш цікавий варіант)http://e36club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=47051
Купе - достойна машина, клубна, власник гуру в діагностиці http://e36club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=46768 продалась дешевше ніж просили, здається за 5000. і мотор 2,5.

Думаю турінг за 4500 віддали би, 318 за 4000, але я би шукав з новішим двигуном - м43.

_________________
Jetta mk2 coupe 2.0 16v ABF / 8 050 622 10 33


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 226 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 516 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited