Наша группа Vkontakte Наш канал на Youtube Финансовая поддержка Клуба
Текущее время: 26 мар 2017, 03:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 226 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Golf-3-1.9tdi он того стоит?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 02:12 
Гольфоман

Автомобиль: Jetta II
Год выпуска: 1988
Код мотора: ABF 2,0
КПП: МКПП
burzumlife писал(а):
І так всуну своїх 5 к , на рахунок бмв в брата е39 з мотором м52 таурінг накат вже коло 380 т. Бралась у друзів сімї , до того була у їх родичів в Італії , пробіг оригінал , вартість ремонтів навіть по замінниках просто ох.. , коробка автомат знею тоже дупа , часто бував на сервісі з братом , то просто ....
І про розхід порозказуйте особливо зимою на бмв .
Плюси шумка , вигляд , комфорт в їзді
В машину всуното бабла і на сервісі кажуть стан просто клас , але неїде ніфіга і жере

До чого тут е39??? Яким боком вона конкурент гольфу? Що тобі про росхід розказати? Чи ти хочеш його порівняти з дизельним гольфом на ручці? Забери в тої е39 автомат, то вона і поїде, і жерти буде куди менше. А по факту, там гідротрансформатор пробували реставрувати? Треба малий росхід - дивимся дизель 520д/525д/530д.
Що стосується не їде, тот тут цікаво, коли 8,8 (7,5 ручка) це не їде, при тому що мк3 GTI, на АБФ-і їде 8,7, з ручкою. а якщо вона їде 12, значить на сервісі брешуть що в ідеалі.
Це бмв, яке я не рекомендую, так як воно обходиться дійсно дорожче гольфа, хоча придбати її сьогодні не проблема, стартують з 4500 до 10000, залежно від року, двигуна, комплектації, ну, як у всіх.

Последний раз редактировалось max 11 янв 2017, 03:23, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 02:13 
Гольфоман

burzumlife писал(а):
Далі в дядька х5 то вопше дешева машина у всьому
Плюс 3,0дизель економніше бензинок , і проходімость
Їдеш як на возі з тільки переобраний повністю ходовкой а її ремонт там просто дуже копеєшний

Ця машина теж тут не раз рекомендувалась в замін гольфу...
Я їздив на х5, не моє авто абсолютно, але мене більше цікавить про віз... Ця машина як для такого паркетника, рулиться доволі круто, і возом я би її не назвав, так не крузак, але цілком там все не погано. Не думаю що цей віз по комфорту, в тому числі акустичному, поступається гольфу мк2/3, це вже точно ні...
Що стосується ремонтів - схаменись, це авто новим коштувало близько 90 тис євро, ти хотів обслуговування як в гольфа? В ньому запчастин лиш в ходовій більше ніж у всьому гольфі... Кажи свому родичу хай на гольф пересяде, якщо так туго, і тому на е39 теж.
Що стосується двигуна, то тут теж промахнувся, 3,0д це єталон надійності дизеля. Якось розмовляв з розборщиком, то він казав що більше дизеля в розбор не бере, бо взяв 4-и 3,0д, і всі вони лежать вже роки, навісне продається, а блоки лежать. Знайомий із сервіса каже що це самий надійний мотор в бмв тих років, в них навіть турбіни з форсунками особливо не парять. Каже що за весь час поміняли одну турбіну, і пару форсунок (може вже більше, бо було це роки 1,5 тому).
Якщо вже взявся говорити за Х5, то порівнюй його з туарегом тих же років, а от там, не знаю на чию користь буде порівняння.

Последний раз редактировалось max 11 янв 2017, 03:44, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 02:19 
Гольфоман

burzumlife писал(а):
Доречі головний плюс бмв всі знають , це ж немерено двойніків , тройніків , б/н
P.S. Свою двійку даже за 6 невіддам.
Кожен цінує авто як хоче
Хто по вкладеннях .
Хто щоб заробити .
Маєш голову думай що тобі треба , чи понти ганяти і дофіга заправляти і їздити з комфортом я такого неособо замітив в е36 кузові, чи дешеву в ремонті і економну машину , з якої можна построїти щось цікаве як захотіти

На те і голова на плечах, щоб не купувати двійників/трійників, не купувати по дорученню...
Двійку ти за 6 не віддаш, це точно.
Про які понти мова? Про яке багато заправляти? Ти читав уважно? Я сказав про кожен з варіантів, і якщо треба єкономити - 318, бо вона проста як двері, і росхід 9- 10 по місту.
Я ж не наполягаю ні на чому - купуй "єкономну машину", построй з неї щось цікаве, я теж строїв цікаве з джетти, бюджет як в Е46 купе, але то далеко не е46, про чтому у всіх відношеннях.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 02:26 
Гольфоман

kugger писал(а):
Особисто мені е36 не подобається, тільки купешка подобається.
Мені більше подобаються е34 та е38

А так? По суті сток, трошки дропнутий і на ббс рц.

Изображение

Взагалі я не фанат бмв, я в цілому не можу себе назвати фанатом певної марки, мені подобається конкретна машина чи кузов, а не бренд в цілому, і е36 купе теж подобається більше за седан.
Але я не люблю великі авто, тому навіть е39 мені завелика, мовчу про е38. Е34, як на мене, вона вже морально зістарилась.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:14 
Реальный гольфовод

Автомобиль: Golf III (3)
Год выпуска: 1996
Код мотора: AFN 1,9
Сюда смотри s17:

Вложения:
GTI 20 Jahre.jpg
GTI 20 Jahre.jpg [ 89.21 KIB | Просмотров: 225 ]

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:18 
Гольфоман

ripalex писал(а):
Сюда смотри s17:

Мой мк3 был красивее. Черный, идеально выкрашенный, в АБТ обвесе (решетка, губа, пороги, вставки в бампер, там где сетки, но они не факт что абт - не уверен.), молдинги ГТи, стопы дарк хелла...

Последний раз редактировалось max 11 янв 2017, 11:20, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:19 
Я тут живу

Автомобиль: Golf I (1)
Год выпуска: 1980
Код мотора: A59 2,0
КПП: DSG
Bogan881 писал(а):
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю

Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і з післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:
ну і раз тут хвото аргументація, хвото з неньки, а не уропи :!:
Вложение:
b1cd94u-960.jpg
b1cd94u-960.jpg [ 98.64 KIB | Просмотров: 218 ]

Круті диски R 16 7.5j et25 на покришках 215/40

Прибирання гаражу мк1 3д

Последний раз редактировалось Jettix 11 янв 2017, 11:58, всего редактировалось 4 раз(а).

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:25 
Реальный гольфовод

Год выпуска: 1996
Код мотора: AFN 1,9
Нагадую, людина шукає дизель 1,9 ТДі. І питає варто чи ні. 1,9 ТДі ні в ланосі, ні в БМВ немає.
Тож, авторитетно відповідаю - так, воно того варте!

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:26 
Гольфоман

Jettix писал(а):
Bogan881 писал(а):
Доброго времени суток)
Летом получил права, и как у всех начинающих автолюбителей нет знаний об авто, опыта вождения, ну и денег не особо много,и задумался о первом автомобиле и взгляд пал на Volkswagen Golf 3 1.9tdi(90л.с 66kw) 220 000тыщ/пробега 1997года Хэтчбек трехдверный .В гольфе есть мелкие дефекты по кузову, с его слов берет где-то 1 литр масла на 8000тыс/км.Хозяин авто хочет 5300$ :( ,немного ли для 20-го летний авто?
Какая адекватная цена на сегодняшний день его в Украине? Заранее благодарен за помощь молодому автолюбителю

Якшо хочеш придбати навички автослєсаря і щоб на більшості розборок називали по імені і по батькові старий ваг чи бумеве бери не задумуйся)
Як би зараз мав подібний бюджет на перше авто, шукав би ланос до 30тис пробігу поляк з кондером може навіть з айрбабахами вийде на ті гроші+на гмо4 залишиться.
Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і с післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:
п.с. За бажання поле для творчості безмежне (багато чого можна запхати від орла чи сааааббббба) 2.0т, 3.0v6, віддереш весь ваг і бмв разом :lol:

Э доля правди, і логіка, я про ланос, але - естетичного задоволення нуль, комфорту - нуль, після свапу буде їхати, але це теж гроші, і гемор. При цьому він залишиться ланосом, в повному розумінні йього слова. На рахунок віддере, ну, тут дивлячись кого дерти буде...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:29 
Гольфоман

ripalex писал(а):
Нагадую, людина шукає дизель 1,9 ТДі. І питає варто чи ні. 1,9 ТДі ні в ланосі, ні в БМВ немає.
Тож, авторитетно відповідаю - так, воно того варте!

Варте безумовно, дивлячись за які гроші. В бмв дизель є, але про дизеля нічого не знаю, про ті що в е36, є на клубі декілька, не бачив щоб писали про проблеми, але чомусь не крепко вони попитом користуються серед бмв-істів, чув що 325 тдс хвалять, але не більше того, тому тут нічого не скажу.
До речі, який розхід у 1,9 тді в третьому гольфі? Думаю по місту десь 6-7?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:30 
Гольфоман

Год выпуска: 1995
Код мотора: ADZ 1,8
Jettix писал(а):
Bogan881 писал(а):
Доброго времени суток)

Як аргумент, практично нове перевірене авто, ремонтується в будь якому селі, і с післяпродажем нема проблем якщо це не секссенс 1.4 :twisted:

От внешнего вида ланоса многих уже тошнит
За деньги гольфа он будет беднее
Удобство и комфорт даже сравнивать глупо. Да еще и гораздо теснее
На разборках не живу. Бред это. Разве что если нужны жирки или что-то реально дорогое новым. А так всё есть новое, куча аналогов

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:37 
Я тут родился

Автомобиль: Golf V (5)
Год выпуска: 2008
Код мотора: BSF 1,6
КПП: АКПП
max писал(а):

Пардон за офф, но, как почитатель е36, не смог сдержаться.
Эта фотка - хороший пример того, как можно нагадить даже на такую красивую тачку, как е36. Ладно диски, они как бабы, каждому своё нравится, должен же кто-то и толстух любить, и с волосатыми лобками/подмышками. Но этот эффект просевших пружин (или неисправной пневмоподвески) - это просто блевотная мерзость!!!!!!

ИзображениеПродам тормоза 280 мм, *NEW*, Media-in, расходомер и другое...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:42 
Я тут живу

Автомобиль: Golf I (1)
Год выпуска: 1980
Код мотора: A59 2,0
КПП: DSG
Jokias писал(а):
Jettix писал(а):
Bogan881 писал(а):
Доброго времени суток)

От внешнего вида ланоса многих уже тошнит
За деньги гольфа он будет беднее
Удобство и комфорт даже сравнивать глупо. Да еще и гораздо теснее
На разборках не живу. Бред это. Разве что если нужны жирки или что-то реально дорогое новым. А так всё есть новое, куча аналогов

Вибач якшо образив, багато в чому ланос буде зручнішим від мк3 і навпаки, справа особиста, я не є прихильником ні мк3 ні корейця, але, що зараз легше знайти в гарному стані за адекватні гроші? У вага репутація надійного авто і хороші авто не продають просто так, або просять більше ніж за добру ауді. Тому так, як перше авто вважаю, що не варто брати 20літній турбодизель з геометрією, інтеркулером і мізками. Думаю якщо топікстартер осилить цей холівар то або взагалі видалить профіль :lol: (малолі може ваг то заразно) або як мінімум на основі тих особистих дописів катнеться на тому що його зацікавить і тоді вирішить, авто треба брати не тільки на бумазі, просто виразив особисту думку як би поступив зараз, а що купувати вирішує кожен сам, багато хто хотів би Альфа Ромео, але просто поки не готовий одну на все життя :mrgreen:

А вообще все машины говно:

1. Год выпуска.
а) б/у г. — будут сыпаться
б) новые г. — тоже будут сыпаться, да еще и дорого

2. Страна-производитель
а) немецкие г — нет настоящего японского качества
б) японские г — нет настоящего немецкого качества
в) корейские г — нет вообще никакого качества
г) французские г — потому что г и все
д) американские г — потому что нет ни японского, ни немецкого качества
е) китайские г — тут вообще все ясно, даже говорить не о чем.
ж) наши г — ну не могут нормальные машины делать в стране, где медведи ходят по улицам

3. Двигатель
а) Бензиновый г — жрет много
б) Дизельный г — ремонтировать дорого
в) Гибрид г — батареи бешеных денег стоят
г) Газ г — непременно взорвется и воняет

4. Коробка передач
а) Ручка г — ее надо все время дергать, да еще и сцепление менять иногда
б) Роботизированная ручка г — дергает на переключениях и вообще ни фига не автомат
в) Автомат г — переключает не то и не туда, и ремонтировать дорого
г) Вариатор г — непременно сдохнет

5. Привод
а) Передний г — непонятно, как из заноса выходить
б) Задний г — непонятно, как в занос не попасть
в) Полный г — вообще ничего непонятно, обязательно убьешься

6. Кузов
а) Седан г — холодильник не влезет
б) Хетчбек г — багажник маленький
в) Универсал г — на фига этот сарай
г) Купе г — назад лезть неудобно
д) Кабриолет г — дует
е) Автобус г — большой слишком

7. Класс авто
а) А г — мопед с крышей
б) B г — едет как мопед, жрет как машина
в) C г — типа большой, а на самом деле маленький
г) D г — думали, это почти Е, а оказалось, это большой C
д) E г — ну и как парковать эту корову?
е) F г — вы видели, сколько оно стоит?

8. Руль
а) Правый г — обгонять не получится
б) Левый г — дорого и нет настоящего японского качества

9. Прочее
а) Тонировка г — ничего не видно
б) Отсутствие тонировки г — все видно с улицы и жарко

Круті диски R 16 7.5j et25 на покришках 215/40

Прибирання гаражу мк1 3д

Последний раз редактировалось Jettix 11 янв 2017, 12:10, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:43 
Я тут родился

Автомобиль: Golf V (5)
Год выпуска: 2008
Код мотора: BSF 1,6
КПП: АКПП
max писал(а):
До речі, який розхід у 1,9 тді в третьому гольфі? Думаю по місту десь 6-7?

Тут у нас есть одноклубники, которые вкладываются в 2-3 литра!!! :mrgreen: Я - верю в это безоговорочно!!! :mrgreen:

ИзображениеПродам тормоза 280 мм, *NEW*, Media-in, расходомер и другое...

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 11 янв 2017, 11:44 
Гольфоман

starchild писал(а):
max писал(а):

Пардон за офф, но, как почитатель е36, не смог сдержаться.
Эта фотка - хороший пример того, как можно нагадить даже на такую красивую тачку, как е36. Ладно диски, они как бабы, каждому своё нравится, должен же кто-то и толстух любить, и с волосатыми лобками/подмышками. Но этот эффект просевших пружин (или неисправной пневмоподвески) - это просто блевотная мерзость!!!!!!

Каждому свое, но диски эти - ковка ббс рц (7-8 кг. диск), цана на них б/у от 700 дол.(чтобы не быть голословным https://www.olx.ua/list/q-BBS-RC/) Хотя это может быть и японский аналог (не помню названия), тоже ковка, цена +/- та же.
а что касается дропа - сам не поклонник стенса, в том виде который он преобрел сегодня, но эта машина занижена где-то на 20-30мм максимум, даже если бы она была выше на 1-1,5 см. она бы в красоте не потеряла бы принципиально.

Если уж никак - вот те сток
Изображение

Ну эта так точно
Изображение

Последний раз редактировалось max 11 янв 2017, 12:14, всего редактировалось 5 раз(а).

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 226 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа