instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:20

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлення ]  На сторінку Поперед. 1 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2016, 22:25 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 16 серпня 2012, 11:02
Повідомлень: 1396
Автомобиль: Polo
Год выпуска:: 2007
Код мотора: BUD 1,4
КПП: МКПП
Имя: Віталій
Звідки: Київ ||| Корсунь-Шевченківський
ітак переоформив і я.
було авто на реєстрації в черкасах, старі пятицифрові номери з кодом регіону, гендоручка від власника на 10 років на мене і дружину. знімали з черкас з черкаського власника, я як продавець по доручці, а дружина як покупець тобто оформили на дружину.
в середині робочого тижня приїхали в районний сервісний центр мвс (так тепер мрев даі в нас має назву). черга в 1ну людину :). подав у вікно реєстрацій автомототранспорту (вікно №3) оригінал техпаспорту та доручення. за 5-10хв перевірили авто на арешти. сказали все ок і направили до експерта.
в кабінеті експерта власне експерт перевірив техпаспорт (в мене був ще паперовий в ламінації), дав бланк заяви і сказав заповнити заяву та чекати біля вікна №3. вийшов експерт, впевнився у вікні №3 що немає проблем з моїм авто, взяв заяву і ми пішли до авта. перевірка експертом авта від сили 5хв - чисто формальність :| . ну таке. далі знову йдемо в кабінет експерта, де він друкує екпертний висновок, підписує мою заяву, пише на заяві вартість послуг експерта і я топаю знову вікно №3 де мені дають папірець з вартістю послуг переоформлення і циферним кодом.
далі їдемо у банк - в моєму випадку це укргазбанк - де в касі оплачуємо послуги експерта і послуги переофрмлення. ніяких там квитанцій не заповнював - просто сказав касиру "за послуги експерта та переоформлення авта" та віддав папірець із сумою і кодом.
потім з квитанціями повертаємося у сц мвс знову до експерта. він віддає мені оригінали висновків я йому квитанцію оплат його послуг.
далі йдемо заповнювати договір куплі-продажу у певний кабінет з оригіналом техпаспорту та доручення, висновками експерта, оригіналами та копіями паспортів та коду продавця і покупця. заповнюю договір (зразки є в коридорі та в інтернеті), дівчата перевіряють всі документи та реєструють договір в своєму журналі, ставимо підписи з дружиною де потрібно. заповнювали тільки 1н екземпляр договору, який залишився у дівчат - нам з дружиною він все рівно не потрібен, але на память зафотали :D .
далі з оригіналом техпаспорту та доручення, висновками експерта, договором куплі-продажу та квитанцією про оплату послуг сц мвс йдемо у вікно №3. почекали десь 30хв, нам видали всі тіж документи назад плюс ще якийсь документ в якому попросили звірити всі дані із документу із оригіналами наших документів та проставити підписи покупця де це потрібно. звіряємо дані (які далі підуть у базу сц мвс) і якщо все ок то знімаємо старі номерні знаки і всі доки і номери віддаємо знову в те саме вікно №3.
чекаємо ще 15хв від сили і нам видають новий техпаспорт та новесенькі номери самого останнього виду із блакитною полосою замість жовто-блакитної перед буквенним кодом регіону.
все :D .
приїхали в 13:30. номери я ставив в 16:30. якби звернувся у інше вікно де працівник був жвавіший та не черга в банку то справилися б за 1,5-2год.
за все 713грн. послуги сц мвс по переоформленню (зновими номерами та техпаспортом) 495грн. послуги експерта 198грн. послуги банку по кожній проплаті по 10грн.

_________________
'92 vw vento 1.8 abs - була - протягом 5 років успішно відслужла роль першого автомобіля
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz


Догори
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 03 березня 2016, 02:17 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 грудня 2012, 13:20
Повідомлень: 826
Год выпуска:: 1988
Код мотора: JP 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Чернигов
було авто на реєстрації в черкасах, старі пятицифрові номери з кодом регіону, гендоручка від власника на 10 років на мене і дружину. знімали з черкас з черкаського власника, я як продавець по доручці, а дружина як покупець тобто оформили на дружину.
А если сам в доверке,тогда как ?

_________________
Турбо-ослик MK2
0932887347


Догори
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 03 березня 2016, 11:46 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 16 серпня 2012, 11:02
Повідомлень: 1396
Автомобиль: Polo
Год выпуска:: 2007
Код мотора: BUD 1,4
КПП: МКПП
Имя: Віталій
Звідки: Київ ||| Корсунь-Шевченківський
Цитата:
А если сам в доверке,тогда как ?
якщо хочеш на себе оформити як варіант зробити доручку на батька/дружину/маму. хтось із них буде продавцем, а ти покупцем.
взагалі подзвони в свій територіальний сц мвс і запитай можливо щось підкажуть.

_________________
'92 vw vento 1.8 abs - була - протягом 5 років успішно відслужла роль першого автомобіля
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz


Догори
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 03 березня 2016, 20:03 
Офлайн
syncro
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2008, 01:01
Повідомлень: 7565
Год выпуска:: 2019
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Черновцы
Цитата:
було авто на реєстрації в черкасах, старі пятицифрові номери з кодом регіону, гендоручка від власника на 10 років на мене і дружину. знімали з черкас з черкаського власника, я як продавець по доручці, а дружина як покупець тобто оформили на дружину.
А если сам в доверке,тогда как ?
тогда на себя не оформишь. ты же не можешь сам себе продать авто ) продавец и покупатель должны быть разными людими, но родственниками могут быть. продавец - либо техпаспорт оформлен на него либо доверка. либо делаешь еще одну доверку уже ты на кого-то на основании имеющийся доверке на тебя )
я когда свой г2 переоформлял этого не знал и пришлось оформить на отца. про сделать тогда еще одну доверку я тупанул (

_________________
golf II syncro, 2.0i turbo
Hyundai Tucson 2.0i, stock
Yamaha DragStar Classic 1.1 (2 wheels)
Jetta 2019, 1.4TSI (USA)


Востаннє редагувалось 03 березня 2016, 20:07 користувачем ljosha_syncro, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 03 березня 2016, 20:05 
Офлайн
syncro
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2008, 01:01
Повідомлень: 7565
Год выпуска:: 2019
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Черновцы
Цитата:
Цитата:
А если сам в доверке,тогда как ?
якщо хочеш на себе оформити як варіант зробити доручку на батька/дружину/маму. хтось із них буде продавцем, а ти покупцем.
так можна як варіант

_________________
golf II syncro, 2.0i turbo
Hyundai Tucson 2.0i, stock
Yamaha DragStar Classic 1.1 (2 wheels)
Jetta 2019, 1.4TSI (USA)


Догори
 Тема повідомлення: Re: переоформление по новому
ПовідомленняДодано: 05 березня 2016, 10:16 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 27 грудня 2012, 13:20
Повідомлень: 826
Год выпуска:: 1988
Код мотора: JP 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Чернигов
Цитата:
Цитата:
Цитата:
А если сам в доверке,тогда как ?
якщо хочеш на себе оформити як варіант зробити доручку на батька/дружину/маму. хтось із них буде продавцем, а ти покупцем.
так можна як варіант
Спасибо за дельный совет, ребзи :)

_________________
Турбо-ослик MK2
0932887347


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлення ]  На сторінку Поперед. 1 2

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited