instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:37

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2014, 00:10 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
тоже трабл-тільки на трасі після тривалого пробігу -після 2тис обертів пищить-перегазовка помагае.....по місту скільки б не їздив ні разу не турбуе.........я так розумію масло від нагрузки розріджуеться і втрачае властивість нормальний тиск створювати.не виключаю що якийсь косяк в моторі прихований але чесно кажучи я не маю ніякого вже бажання лізти до мотора......
--от хочу у вас -знаючих людей запитати---якщо я поміняю масло з 10в40 на 10в50---маю надію я приглушу зумер....бо начитавшись в неті не одну ніч про довбані зумери-багато людей вирішуе так проблему.....

тільки не треба тут зразу вчити -треба тиск міряти.датчики міняти.насоси.мотори і машини міняти--НАСЛУХАВСЯ ВЖЕ!!!1
З таким же успіхом можна лікувапи перелом за допомогою знеболювального.

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2014, 01:01 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
вчора замытив одну штуку---коли проъхавши по трасі десь 30 км зі швид 90-100 --потім збавив до 75-і на тобі -зумер.....--ну як і завжди так-я вже знав....
так ось їхав я так ше 30 км з включаючимся зумером після кожного спаду швидкості до 75-80(перегазовування помагають)і потім вирішив включити пічку на тепло на повну--так от стрілка темп зі строго вертикального положення посередині чуть чуть відхилилась вліво і о чудо -зуммер мене ще 10 кмшляху вже не турбував....правда на зворотньому шляху їдучи 100-110-десь після 20км шляху знов зпрацював і печка вже непомагала------я так зрозумів масло вже зовсім втратило свою ефективність або напевно в самому моторі тиск падае при таких режимах адже по місту я можу їздит місяць .нагрівати мотор в пробках крутити добре--і нічо не буде пищати а тільки на трасу після 20-30 км пробігу або масло стае рідким або щось розширяеться в моторі і пропускае тиск

не знаю чи це збіг чи ні але та хрень почалась після того як в мене прорвало печку в салон і я заміняв і печку і тосол і ТЕРМОСТАТ!!!!!-термостат старий походу пропускав чуть (не закривався докінця)і в мене мотор ніколи майже не нагрівався до середини по шкалі(тільки в довгих пробках..на трасі ніколи)а я от поставив термостат на пару градусів більше ніж старий(не помню вроді86-чи 89)і от в мене тепер стрілка строго вертикально все вроді працюе по фен шую але сцука зумерівська почала кумарити-може мотор став перегрівати масло.або раніше не догрівав-через відкритий терм.тим самим зумер не спрацьовував


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2014, 23:15 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2013, 23:52
Повідомлень: 40
Год выпуска:: 1987
Код мотора: GN 1,1
КПП: МКПП
Имя: Александр
возможно и не в тему, но у меня были такие же признаки... проблема была в след, зажигание было не правильно выставлено и бензин пошел в масло... когда слили масло оно сильно воняло бензином... помогло банальная замена масла и выставление зажигания не на слух а по стробоскопу... после этого уже почти 11к прошел полет нормальный =)

_________________
WV Jetta 2 1987 г.в. 2Е2 GU-1,8 л


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2014, 21:11 
Офлайн
Освоился

З нами з: 01 грудня 2011, 10:41
Повідомлень: 104
Год выпуска:: 1984
Код мотора: GU 1,8
КПП: МКПП
Звідки: черкассы
Проблема решилась!найден обрыв провода от датчика к приборке!зуммер исчез))


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2014, 21:28 
Офлайн
новенький

З нами з: 06 квітня 2014, 17:31
Повідомлень: 5
Год выпуска:: 1988
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Сергей
Цитата:
Проблема решилась!найден обрыв провода от датчика к приборке!зуммер исчез))
У меня сегодня такая же проблема была.Клемма ,одетая на фильтр масла отломалась,а под колпаком не видно,тоже пищал,гад))).


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2014, 00:01 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
народ.я позбавився зумера....
так як в нас майстри би зразу всьо вскривали і ціле брюхо в моторі перебирали-мене не влаштувало--я вирішив поетапно сам знайти причину і навіть план дій склав в голові----начав з заміни масл фільтра з фірми скт на мехле.трохи свіжого масла долив----і о чудо сьодня я жизні такої дав мотору і за 200км пробігу ні на 140км ні на 70км на год я його не почув--ви не можете собі уявити з якою я либою на морд і їхав.....

почитавши в неті за фільтра скт-поняв шо то фуфло з фуфла----я раніше ніколи не приділяв увагуфільтрам масляним-брав шо було і шо дешевше--тепер зрозумів шо був дуже неправий


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2014, 09:19 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 16 серпня 2012, 11:02
Повідомлень: 1396
Автомобиль: Polo
Год выпуска:: 2007
Код мотора: BUD 1,4
КПП: МКПП
Имя: Віталій
Звідки: Київ ||| Корсунь-Шевченківський
Цитата:
почитавши в неті за фільтра скт-поняв шо то фуфло з фуфла----я раніше ніколи не приділяв увагуфільтрам масляним-брав шо було і шо дешевше--тепер зрозумів шо був дуже неправий
оригінальний масляний фільтр не так вже й дорого коштує щоби на ньому економити.

_________________
'92 vw vento 1.8 abs - була - протягом 5 років успішно відслужла роль першого автомобіля
'07 skoda fabia combi 1.4 bbz


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 00:40 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
народ я знов повертаюсь до проблеми ---знов почала мучити після 1.5тис км безтурботного пробігу-знов запищав зумер....-я вже замінив нове масло і фільтр --не помогло...замінив ше 2 фільтри-і датчики не помогло---вже так на новому маслі 2000км накатав з тим зумером---і навіть не знаю шо вже робити----майстрів мотористів нема совісних і толкових......а я вже зрадів шо позбавився його а тут на тобі......електрику відкидаю зразу.....що це може бути адже коли фільтр новий поміняв(ше скоріше то на 1.5тис км пропало)


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 08:25 
Офлайн
Реальный гольфовод

З нами з: 18 червня 2009, 17:53
Повідомлень: 751
Год выпуска:: 1994
Код мотора: ABA 2,0
КПП: МКПП
Звідки: Сумы
когда срабатывает датчик аварийного давления, но нужно не фильтра менять, а давление масла мерять


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 08:29 
Офлайн
Освоился

З нами з: 08 серпня 2012, 23:59
Повідомлень: 113
Год выпуска:: 1985
Код мотора: 1Y 1,9
КПП: МКПП
Имя: Александр
Звідки: Харьков
Цитата:
народ я знов повертаюсь до проблеми ---знов почала мучити після 1.5тис км безтурботного пробігу-знов запищав зумер....-я вже замінив нове масло і фільтр --не помогло...замінив ше 2 фільтри-і датчики не помогло---вже так на новому маслі 2000км накатав з тим зумером---і навіть не знаю шо вже робити----майстрів мотористів нема совісних і толкових......а я вже зрадів шо позбавився його а тут на тобі......електрику відкидаю зразу.....що це може бути адже коли фільтр новий поміняв(ше скоріше то на 1.5тис км пропало)
Какие у тебя датчики по цвету? Белый и синий?


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2014, 08:55 
Офлайн
Освоился

З нами з: 08 серпня 2012, 23:59
Повідомлень: 113
Год выпуска:: 1985
Код мотора: 1Y 1,9
КПП: МКПП
Имя: Александр
Звідки: Харьков
http://www.golf.pp.ua/golf2/doc/239/


Вкладення:
датчик давл масла.png
датчик давл масла.png [ 202.1 Кіб | Переглянуто 5384 разів ]
Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2014, 23:35 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
Цитата:
когда срабатывает датчик аварийного давления, но нужно не фильтра менять, а давление масла мерять
не знайшов я де поміряти тиск масла(сервіси в нашому місті бідні на даний прибор)та й смисл його міряти якщо я впевнений що тиск падае бо поломка датчиків.і всі гріхи по електриці виключені(все правильно працюе 100процентів)
я рішив на днях заказати датчик тиску масла в машину щоб бачити постійно що робиться з тиском тільки ще не вирішив чи брати цифровий чи стрілочний....


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2014, 23:42 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
Цитата:
все провірив як в даній статті -все як пише працюе ідеально значить з цього боку гріхи виключені --лишаеться повірити що дійсно тиск падае....

на рахунок датчиків---в мене 1.3мн мотор--(а не 1.6 як у статті)--в мене стоїть 1-чорний датчик-від 1.2-до 1.6бар і 2-корич датчик- на 0.3 бар--здаеться так і повинно бути


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 15:36 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 19 липня 2009, 15:59
Повідомлень: 418
поставив я собі датчик тиску масла в салон(китайський якийсь)..основний датчик-чорний- викинув і дріт від нього замкнув на корпусс
......перед тим як ставити його провірив з показами на компресорі--все співпадае---поставив і от які висновки
-----на холодному моторі-покази аж зашкалюють--7-ку показує.....через пару мінут прогріву падае до 5-4 ....і коли вже сильно нагрітий мотор то при 2тис об на тахометрі --тиск показуе 1.2-1... а на хх шось 0.1-0.2(але лампочка не підблимуе)---на скільки я розумію це мало і це я по місту катався...а по місту зуммер мене не турбував тільки на трасі коли проїдеш десь 15км...а на трасі напевно ше менше покаже....завтра поїду за 80км від дому і подивлюсь шо покаже

я вже знайшов майстра який буде вскривати піддон і дивитись шо там (казав що можливо клапан клинить на насосі)але ще заміряем механічним манометром щоб звірити показники мого і його

хто шо може ще порадити..чи цей клапан можна якось зремонтувати чи тільки заміна насоса(а насос сцуко невиправдано дорогий)

і ще одне-нарив в неті ще одну цікаву річ-цитата з форуму-***Было тут на одном моторе, правда на 1.3... давляк падал из-за перегрева. Поменял помпу - все ок. так что не надо спешить приговаривать маслонасос...****---що цікаве --ця вся хрень в мене почалась після того як в пробці при дуже нагрітому моторі(десь рік тому) в салоні прорвало печку і тосол повалив в салон---можливо і перегрівся трохи мотор--але яке відношення мае помпа до тиску масла ---я вже взагалі дурний стаю


Догори
 Тема повідомлення: Re: пищит зуммер давления масла
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 15:48 
Офлайн
Реальный гольфовод

З нами з: 18 червня 2009, 17:53
Повідомлень: 751
Год выпуска:: 1994
Код мотора: ABA 2,0
КПП: МКПП
Звідки: Сумы
Цитата:

я вже знайшов майстра який буде вскривати піддон і дивитись шо там (казав що можливо клапан клинить на насосі)але ще заміряем механічним манометром щоб звірити показники мого і його
а что там смотреть? По быстрому - новые вкладыши и в путь, если делать для себя - капиталка


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited