пищит зуммер давления масла

Черкасское отделение
babay
Я тут живу
Автомобиль: Golf III (3)
Год выпуска: 1996
Код мотора: ADD 1,8
КПП: МКПП

Re: пищит зуммер давления масла

#31 Сообщение babay » 27 окт 2014, 16:06

бумбум писал(а):але яке відношення мае помпа до тиску масла ---я вже взагалі дурний стаю
Є невелика вірогідність що обірвана крильчатка на валу помпи. Це легко перевірити. Якщо помпа справна, то в розширювальний бачок з тонкого шлангу повинен текти антифриз, при збільшенні обертів двигуна струмін посилюється. Якшо не тече, то відсутня циркуляція. Але в цьому випадку в тебе температура двигуна була б дещо більшою ніж потрібно, десь градусів 110-120. Ще перевірити є циркуляція чи ні можна дуже простим способом: вмикачєш пічку на повну потужність якщо через 1-2 хвилини пічка продовжує дути теплим - циркуляція є, якщо ж повітря поступово вихолонює та починає дути холодним - циркуляція відсутня.
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.

бумбум
Завсегдатай

#32 Сообщение бумбум » 27 окт 2014, 18:21

mishel писал(а):
бумбум писал(а):
я вже знайшов майстра який буде вскривати піддон і дивитись шо там (казав що можливо клапан клинить на насосі)але ще заміряем механічним манометром щоб звірити показники мого і його
а что там смотреть? По быстрому - новые вкладыши и в путь, если делать для себя - капиталка
рік перед проблемою вкладиші мінялись але нічого не точилось

бумбум
Завсегдатай

#33 Сообщение бумбум » 27 окт 2014, 18:31

babay писал(а):
бумбум писал(а):але яке відношення мае помпа до тиску масла ---я вже взагалі дурний стаю
Є невелика вірогідність що обірвана крильчатка на валу помпи. Це легко перевірити. Якщо помпа справна, то в розширювальний бачок з тонкого шлангу повинен текти антифриз, при збільшенні обертів двигуна струмін посилюється. Якшо не тече, то відсутня циркуляція. Але в цьому випадку в тебе температура двигуна була б дещо більшою ніж потрібно, десь градусів 110-120. Ще перевірити є циркуляція чи ні можна дуже простим способом: вмикачєш пічку на повну потужність якщо через 1-2 хвилини пічка продовжує дути теплим - циркуляція є, якщо ж повітря поступово вихолонює та починає дути холодним - циркуляція відсутня.
справа в тому що рік вже з тою проблемою катаюсь і накатав вже десь 10тис км---я думаю що за цей час полюбому система охолодження дала би якийсь збій або грілась машина дуже але все впорядку--з тонкого шлангу лиеться нормально-ко ли підгазовуеш то сильніше лиеться...з пічкою шось так не експериментував але пічка шкварить як дурна бо тамтої зими поставив нову......але як помпа може впливати на тиск масла-не пойму

babay
Я тут живу
Автомобиль: Golf III (3)
Год выпуска: 1996
Код мотора: ADD 1,8
КПП: МКПП

#34 Сообщение babay » 27 окт 2014, 18:43

бумбум писал(а):але як помпа може впливати на тиск масла-не пойму
Це не моє припущення було, а твоє. Я просто розповів як визначити чи справна помпа. Помпа може впливати лише в тому випадку, коли нема циркуляції, двигун перегрівається, масло стає рідким. Але це твого двигуна не стосується.
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.

Artem.Kh
Освоился
Автомобиль: Golf II (2)
Год выпуска: 1985
Код мотора: EZ 1,6
КПП: АКПП

#35 Сообщение Artem.Kh » 18 дек 2015, 19:08

у меня тоже пищит, даже после капиталки, буду проверять проводку, есть подозрения, что нахимичено прошлым хозяином т.к. моторчик был малехо перегрет.
Изображение

Ответить

Вернуться в «Черкасское отделение»