instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 16 квітня 2024, 20:19

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлення ]  На сторінку 1 2 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 02:02 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2013, 22:05
Повідомлень: 987
Год выпуска:: 2004
Код мотора: AHU 1,9
КПП: МКПП
Имя: Олексій
Звідки: Попільня
Йо**і фашисти. Ну блін думав зніму піддон бистренько, завезу заварю, а тут на тобі ще коробку прийдеться знімать бо су**а фашисти болтики під углом поставили, що уже як хоьчеш пробував, і карданчиком і шестигранника пиляв і нічого не виходить. Один болт залишився. Яким ключем можна його відкрутити? Можливо є якийсь спеціально для цього місця ключ? :cry: Чи все-такиа знімать коробку? І потрібно ж було мені його стукнуть. І тріщинка пару міліметрів, а геморою s2: Слів не хватає, одні емоції. Попався б мені той конструктор зараз на очі я б його спитав би як відкручувать, але навіть відкрутить, то пів роботи, а от закрутить я вже навіть не уявляю який потрібен шестигранник.


Вкладення:
1043440572.jpg
1043440572.jpg [ 223.32 Кіб | Переглянуто 3023 разів ]
Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 13:40 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2008, 18:35
Повідомлень: 8738
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BFQ 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Попався б мені той конструктор зараз на очі я б його спитав би як відкручувать, але навіть відкрутить, то пів роботи, а от закрутить я вже навіть не уявляю який потрібен шестигранник.
1 ты же нормально денег за книгу заплатил, не помогла?
2 Этот ''конструктор'' дал ответы в эльзе
3 Мои догадки. Есть шестигранники с круглой головкой, их можно ставить под углом :wink:


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 17:30 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2013, 22:05
Повідомлень: 987
Год выпуска:: 2004
Код мотора: AHU 1,9
КПП: МКПП
Имя: Олексій
Звідки: Попільня
Цитата:
Цитата:
Попався б мені той конструктор зараз на очі я б його спитав би як відкручувать, але навіть відкрутить, то пів роботи, а от закрутить я вже навіть не уявляю який потрібен шестигранник.
1 ты же нормально денег за книгу заплатил, не помогла?
2 Этот ''конструктор'' дал ответы в эльзе
3 Мои догадки. Есть шестигранники с круглой головкой, их можно ставить под углом :wink:
При чому тут книжка? Там не написано які ключі повинні бути.
В тих шестигранниках пишуть, що не можна зривати і затягувати болти. Та і якої фірми їх купляти бо які вже не були, то скручуються(не в данній ситуації, звісно, тут ще не пробував).

Бачу в нас людям аби затролити, чи це сугубо у мінтів такі загони? Сначала сирнуть в душу, а потім "та ладно на тобі пораду". І так в кожній темі. Коротше замяли. І до речі пошукай ті шестигранники якісні ну десь пошукай. То ти в Києві живеш, а я в Попільні і мені або заказувать їх або їхать по них, але така незадача, що там в наявності нема, а там такі як у мене вже були. Міг би і написати якої фірми(якою ти це робив) нормально відкрутилось і не обірвало шестигранника? А можна було і скрін ельзи викласти так як Женя робить, бо вибачайте в мене нема. Половину способів з інтернету я пробував. Тільки коробку ще не знімав. Дякую за поради

Писав я вчора пост на емоціях бо дістало, можна сказати крик душі.
Знайшов я вже як викрутити і де варити. Ввечері поїду. Тему можна закривати.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 18:36 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2008, 18:35
Повідомлень: 8738
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BFQ 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Я тут, постарался, написал, а ты вон какой
Эльзу я с собой не ношу


Вкладення:
Jonnesway_komplekt_uglovih_shestigrannikov_H10MB08S-500x500.JPG
Jonnesway_komplekt_uglovih_shestigrannikov_H10MB08S-500x500.JPG [ 23.64 Кіб | Переглянуто 2957 разів ]
Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 18:42 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
В тих шестигранниках пишуть, що не можна зривати і затягувати болти. Та і якої фірми їх купляти бо які вже не були, то скручуються(не в данній ситуації, звісно, тут ще не пробував).
А ты попробуй. Та момент затяжки не такой как ты думаешь.

З.Ы. На Пашу зря наехал. Он дело посоветовал.

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 18:59 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Lexxxxxa, саме шестигранники із круглою головкою.
Там моменту затяжки понти, шестигранник із тим чудово справляється.

В мене отакі. Два рази піддон знімали та ставили без жодних нарікань (у ABF-а таких болтів два чи три, а не один).
Вкладення:
DSC_1904.JPG
DSC_1904.JPG [ 130.81 Кіб | Переглянуто 2944 разів ]

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 20:22 
Офлайн
Гольф фанат

З нами з: 03 грудня 2009, 21:55
Повідомлень: 1676
Год выпуска:: 2000
Код мотора: AJM 1,9
КПП: МКПП
Звідки: Харьков
Тонким длинным торцевым ключиком,через выборки в кожухе сцепления,без всяких шестигранников.
Момент там по всем нормам не большой,но ... длительное время пребывания без движения его значительно увеличивает,плюс еще возможно попадание герметика на резьбу(хз кто когда и сколько раз там лазил).Кроме болтика еще будет"камасутра" с отрыванием он блока,он-то на гермете сидит.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 20:46 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2013, 22:05
Повідомлень: 987
Год выпуска:: 2004
Код мотора: AHU 1,9
КПП: МКПП
Имя: Олексій
Звідки: Попільня
Ну вибачте. В мене і так нерви, а Паша розізлив з книжкою. Вибач Паша постараюсь не кіпішувать. Вчора і так такі нерви були побить шось нафіг. Фігова туча інструмента, що всі до мене бігають, а одного болта відкрутить не зміг. Шестигранники я розумію, але скручуються вони, а якої фірми хороші я не знаю. У мене інструмент Andrmax, то я знаю, що хороший(верніше не просто хороший, а супер), але в них не знайшов я шестигранників. Почав вибирати по ціні. Дорожче значить якісніше, але всі ж знають, що це не завжди так. Та і пока привезуть або поки поїду, ще з батьком постійно спорим. Я кажу купи ось це, скинув фотку....а він або в когось щось спитає або щось сам собі додумає, думає, що якщо у пассата так, то і у гольфа так само і фіг перепреш. Що за часи такі настали, одні нерви. І проблеми, то нема великої, але нерви через край. Ще й тут задовбують "зависить нада, проставки ставить......" Вона й так не низька. Через одного камінця думать що куплять і викидать фігову тучу грошей, ну то таке. Саме смішне, що захист я купив полігоновський тільки поки везли я бахнув піддон. Шестигранники Джоенесвей ті нормальні? Чи Ханс брать? Бо в мене аерограф Джоенесвей, то мені якість не подобається.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:02 
Офлайн
новенький

З нами з: 25 серпня 2014, 20:06
Повідомлень: 8
Год выпуска:: 2009
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Шестигранники Джоенесвей ті нормальні? Чи Ханс брать? Бо в мене аерограф Джоенесвей, то мені якість не подобається.
есть и той фирмы и другой инструмент,на мой взгляд абсолютно одинаковые вещи,да и насколько я помню даже стоят одинаково,слышал что вроде на одном и том же заводе сделаны,только с разными надписями,но не знаю насколько это правда.
цена правда наверное космос,они и раньше когда бакс был по 8 не особо дешевы были:(


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:05 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 23 січня 2013, 22:05
Повідомлень: 987
Год выпуска:: 2004
Код мотора: AHU 1,9
КПП: МКПП
Имя: Олексій
Звідки: Попільня
Цитата:
Тонким длинным торцевым ключиком,через выборки в кожухе сцепления,без всяких шестигранников.
Момент там по всем нормам не большой,но ... длительное время пребывания без движения его значительно увеличивает,плюс еще возможно попадание герметика на резьбу(хз кто когда и сколько раз там лазил).Кроме болтика еще будет"камасутра" с отрыванием он блока,он-то на гермете сидит.
Всі відкрутились ідеально болтики, тому думаю і цей піде, головне захват, щоб був нормальний, а в нього не можна попасти з карданчиком бо товстий получається. Піддон шатається, від герметика відійшов(або герметик не дуже або не знаю) герметик білого кольору. Лазили туди десь у 2011-2012 по сервіскі якась там чистка чогось(не пам"ятаю), але регламентна раз на 2 роки потрібно робить написано. Напевно прийомник масляний, але не пам"ятаю що саме. Документи в машині, лінь іти.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:24 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
...Andrmax, то я знаю, що хороший(верніше не просто хороший, а супер)
Спірно :)

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:33 
Офлайн
Я тут родился

З нами з: 02 жовтня 2011, 16:21
Повідомлень: 7128
Год выпуска:: 1987
Код мотора: GU 1,8
КПП: АКПП
Имя: Тарас
Звідки: Погребы (Броварской р-он)
Цитата:
Цитата:
...Andrmax, то я знаю, що хороший(верніше не просто хороший, а супер)
Спірно :)
Expert - рулить..)

_________________
golf II 1.8 i cat GX акпп 87 г.в.K-Jetronic
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят, к вам не подходят..
0679040189


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:45 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 01 липня 2009, 23:52
Повідомлень: 3513
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 1987
Код мотора: AFN 1,9
КПП: МКПП
Имя: Юрій
Звідки: Тернопіль-Київ-Gdansk-St.Johns
Я ось такими шестигранниками користуюсь, якщо з "головкою" занадто "товсто" виходить, то ключик на 10 допомагає..
Вкладення:
шестигранники.jpg
шестигранники.jpg [ 32.76 Кіб | Переглянуто 2907 разів ]

_________________
Зображення

Щоб розбиратись у всьому на світі, достатньо знати дві речі: звідки світить сонце, та куди дме вітер. Моя EXдружина.

"Усі з дитинства знають, що певні речі не можливі. Але завжди знаходиться невіглас який цього не знає. Ось він і робить відкриття". А. Ейнштейн.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:46 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Цитата:
...Andrmax, то я знаю, що хороший(верніше не просто хороший, а супер)
Спірно :)
Expert - рулить..)
Ты просто не шаришь :mrgreen:

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Як відкрутити піддон у AHW?
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2014, 21:47 
Офлайн
Гольф фанат

З нами з: 03 грудня 2009, 21:55
Повідомлень: 1676
Год выпуска:: 2000
Код мотора: AJM 1,9
КПП: МКПП
Звідки: Харьков
Цитата:
Цитата:
Тонким длинным торцевым ключиком,через выборки в кожухе сцепления,без всяких шестигранников.
Момент там по всем нормам не большой,но ... длительное время пребывания без движения его значительно увеличивает,плюс еще возможно попадание герметика на резьбу(хз кто когда и сколько раз там лазил).Кроме болтика еще будет"камасутра" с отрыванием он блока,он-то на гермете сидит.
Всі відкрутились ідеально болтики, тому думаю і цей піде, головне захват, щоб був нормальний, а в нього не можна попасти з карданчиком бо товстий получається. Піддон шатається, від герметика відійшов(або герметик не дуже або не знаю) герметик білого кольору. Лазили туди десь у 2011-2012 по сервіскі якась там чистка чогось(не пам"ятаю), але регламентна раз на 2 роки потрібно робить написано. Напевно прийомник масляний, але не пам"ятаю що саме. Документи в машині, лінь іти.
Откручивал торцевым ,самодельным,тонкая головка на 10 с приваренным воротком,длинной порядка 15 см,голвка тонкостенная,безо всяких карданов.Там болты под ключ на 10 с внутренним шестигранником на 5,если память не отказывает.На крайняк можно открутить болты крепления КПП,но не полностью,а на 2-2.5 см и "отодвинуть" на них коробку,тогда ,я так думаю,твой "толстый" кардан поместится.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 21 повідомлення ]  На сторінку 1 2 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited