instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:35

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2019, 13:34 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 16 вересня 2016, 18:20
Повідомлень: 16
Год выпуска:: 1998
Код мотора: AKL 1,6
КПП: МКПП
Имя: Александр
Цитата:
Цитата:
Цитата:
ну,так вопрос от розетки и стоит,"открытым")
от розетки лучше взять управляющий плюс, а силовой плюс от АКБ через реле уже подавать на ПТФ, минус тоже от АКБ.
Я возле АКБ разместил коробочку с реле - 2 шт на ближний, 1 - на дальний, 1 - на птф. На качестве света отразилось сильно.

Ещё имейте ввиду, что если переключатель света стандартный, только с задней ПТФ - то при включении будет гореть и передняя и задняя. Но задняя не в сильный туман очень бьёт по глазам, поэтому либо менять переключатель с раздельными положениями передний/задний птф, либо пользоваться ими только в туман.

Зображення
Зображення
А нахера этот колхоз?
Чтоб обеспечить нормальное напряжение ~14В на лампах. Через все переключатели при напряжении на акб 14.2 В на заведенном двигателе, на лампы в лучшем случае 12В попадает.
С дальним и ПТФ то же самое - только не так печально.

Да, контактная группа ПТФ адекватная - но тут дело не только в потере напряжения на контактах переключателя, а еще в потерях по проводам, чем короче провод от АКБ до лампы, и чем выше его сечение, тем выше напряжение на включенных лампах (тем лучше свет).


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2019, 17:09 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Да, контактная группа ПТФ адекватная - но тут дело не только в потере напряжения на контактах переключателя, а еще в потерях по проводам, чем короче провод от АКБ до лампы, и чем выше его сечение, тем выше напряжение на включенных лампах (тем лучше свет).
Втрати в дротах неспівставні з втратами на контактній групі (стосується, в першу чергу, ближнього та дальнього світла).
Від ПТФ за будь-яких розкладів світла небагато. Хіба що в дійсно густий туман вони допомагають.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2019, 14:11 
Офлайн
Я тут живу

З нами з: 19 червня 2009, 23:36
Повідомлень: 4297
Год выпуска:: 1996
Код мотора: ACC 1,8
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
ну,так вопрос от розетки и стоит,"открытым")
от розетки лучше взять управляющий плюс, а силовой плюс от АКБ через реле уже подавать на ПТФ, минус тоже от АКБ.
Я возле АКБ разместил коробочку с реле - 2 шт на ближний, 1 - на дальний, 1 - на птф. На качестве света отразилось сильно.

Ещё имейте ввиду, что если переключатель света стандартный, только с задней ПТФ - то при включении будет гореть и передняя и задняя. Но задняя не в сильный туман очень бьёт по глазам, поэтому либо менять переключатель с раздельными положениями передний/задний птф, либо пользоваться ими только в туман.
А нахера этот колхоз?
Чтоб обеспечить нормальное напряжение ~14В на лампах. .
Это понятно, но колхоз нахрена? Можно же было это сделать без помощи магазина "Все для дома", можно поставить реле таким образом, чтоб работали штатные предохранители, и этого "вырвиглаза" под капотом не валялось.

_________________
Тушкан 1.8 заколхоженный, чипнутый ADD 1996г.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2019, 18:04 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 16 вересня 2016, 18:20
Повідомлень: 16
Год выпуска:: 1998
Код мотора: AKL 1,6
КПП: МКПП
Имя: Александр
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
ну,так вопрос от розетки и стоит,"открытым")
от розетки лучше взять управляющий плюс, а силовой плюс от АКБ через реле уже подавать на ПТФ, минус тоже от АКБ.
Я возле АКБ разместил коробочку с реле - 2 шт на ближний, 1 - на дальний, 1 - на птф. На качестве света отразилось сильно.

Ещё имейте ввиду, что если переключатель света стандартный, только с задней ПТФ - то при включении будет гореть и передняя и задняя. Но задняя не в сильный туман очень бьёт по глазам, поэтому либо менять переключатель с раздельными положениями передний/задний птф, либо пользоваться ими только в туман.
А нахера этот колхоз?
Чтоб обеспечить нормальное напряжение ~14В на лампах. .
Это понятно, но колхоз нахрена? Можно же было это сделать без помощи магазина "Все для дома", можно поставить реле таким образом, чтоб работали штатные предохранители, и этого "вырвиглаза" под капотом не валялось.
Оставить штатные предохранители - попытка найти компромисс. И для этого нужно резать/колхозить проводку в БРП, докупать за неоправданные деньги держатели реле в штатные места над БРП, и в итоге всё равно получить результат хуже чем у меня.


Имхо колхоз это врезание всяких левых кнопок/тумблеров/переключателей/вольтметров в пластик салона, криво висящие кнопки гбо, клубки неродной проводки, смотанные и примотанные абы как и куда, и прочая херня всячески портящая интерьер, экстерьер, и удобство обслуживания авто.
90% не то что гольфов, а вообще бюджетных машин этим изуродованы в той или иной степени.
А эта коробка которая тебе так не нравится - доработка недостатков авто, в таком виде в каком это применимо. Считай моё инженерное решение.
Ничего нигде не валяется, сопли не висят, провода протянуты в гофре теми же маршрутами что и родная проводка.
Коробочка герметичная, стоит между АКБ и левым крылом, глаз не мозолит. При необходимости быстрая замена реле/предохранителя без проблем, длина проводов минимальна.
Точки врезки в родную проводку возле каждой фары, с герметичным разъемом и соединением опрессовкой под клеевой термоусадкой.
:D


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2019, 10:27 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
докупать за неоправданные деньги держатели реле в штатные места над БРП, и в итоге всё равно получить результат хуже чем у меня.
Відро на двадцятку на розборках :)

Цитата:
Точки врезки в родную проводку возле каждой фары, с герметичным разъемом и соединением опрессовкой под клеевой термоусадкой.
Не дуже розумію що заважало врізатись в рідний жгут, скажімо, під площадкою АКБ? Залишивши таким чином рідний круглий роз'єм над радіатором та заводську розборність провдки.
Але кожному своє. В цілому реле на ближнє (та дальнє якщо комусь подобається) світло ближче до АКБ я підтримую.
Підключення ж таким чином ПТФ не має сенсу.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 28 січня 2020, 10:38 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2011, 15:35
Повідомлень: 1148
Год выпуска:: 1993
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Имя: Василь
Звідки: м. Золочев
Напишу і я свої враження про фари і ПТФ, в цю соботу якраз цим занімався. Так дійсно до розетки над радіатором передбачені заводом провода на ПТФ і коректор фар, там всі ячейки зайняті, собі підєднював і коректор і ПТФ, масу на ПТФ тягнув окремий провід з АКБ щоб не перевантажувати провід від розетки. Лампочки в туманках Н3 55W, справді ефекту як вище писали немає, що з релле що без них немає різниці (сама оптика відіграє більшу роль).
Стосовно фар. Поміняв собі фари з однолампових на дволампові фірма DEPO "Ангельскі глазки" правду кажучи що вони світять краще від штатної оптики, я би не сказав, так вони красиві, але ефекту від світла не багато і релле не сильно помагає, гроші на вітер, + якість не до порівняння з оригіналом, ще й задній корпус фари не відповідає формі оригінальної фари (внутрішній кінець лівої фари впирається в трубку кондиціонера) в мнене кондиціонер ще старий з шлангом прокладений.

_________________
Гольф ІІІ AFN - 1,9 TDI


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 29 січня 2020, 20:55 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2009, 16:44
Повідомлень: 6535
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 1993
Код мотора: 1Y 1,9
КПП: МКПП
Звідки: Нидерланды
Цитата:
Напишу і я свої враження про фари і ПТФ, в цю соботу якраз цим занімався. Так дійсно до розетки над радіатором передбачені заводом провода на ПТФ і коректор фар, там всі ячейки зайняті, собі підєднював і коректор і ПТФ, масу на ПТФ тягнув окремий провід з АКБ щоб не перевантажувати провід від розетки. Лампочки в туманках Н3 55W, справді ефекту як вище писали немає, що з релле що без них немає різниці (сама оптика відіграє більшу роль).
Стосовно фар. Поміняв собі фари з однолампових на дволампові фірма DEPO "Ангельскі глазки" правду кажучи що вони світять краще від штатної оптики, я би не сказав, так вони красиві, але ефекту від світла не багато і релле не сильно помагає, гроші на вітер, + якість не до порівняння з оригіналом, ще й задній корпус фари не відповідає формі оригінальної фари (внутрішній кінець лівої фари впирається в трубку кондиціонера) в мнене кондиціонер ще старий з шлангом прокладений.
В ангельские глазки нужно вставить ксенон и тогда нормальный свет получается.

_________________
Golf I 1.1 , 1.3 ,Golf II 1.8i , 1.6D проданы
Golf III GTD AAZ=>1Z
Golf III 1.9TDI AFN у жены
VW T3 JR 1.6TD
ICQ 491350


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 29 січня 2020, 21:17 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 13 грудня 2010, 20:24
Повідомлень: 2109
Год выпуска:: 1993
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Павел
Звідки: Жопа таун
Ну и я вставлю свои 5коп. Фиг знает сколько лет назад купил новые оригинальные ПТФ Хелла, и штатную световую косу по телевизору под ПТФ. И вот пару недель назад тоже дошли руки все поставить и подключить.

Итог - на фоне заводского лед ближнего Хелла по 16 Вт на модуль их просто нет, от слова вообще, и по ширине пучка, и по освещенности. Знал бы такой результат заранее - не тратил бы силы и время. P.S. Ксенон отдыхает.

_________________
Golf 3 AFN GTE.

Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 30 січня 2020, 01:27 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2010, 10:35
Повідомлень: 1724
Год выпуска:: 1997
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Ну и я вставлю свои 5коп. Фиг знает сколько лет назад купил новые оригинальные ПТФ Хелла, и штатную световую косу по телевизору под ПТФ. И вот пару недель назад тоже дошли руки все поставить и подключить.

Итог - на фоне заводского лед ближнего Хелла по 16 Вт на модуль их просто нет, от слова вообще, и по ширине пучка, и по освещенности. Знал бы такой результат заранее - не тратил бы силы и время. P.S. Ксенон отдыхает.
то есть птф=бесполезная вэщ?? :roll:

_________________
Golf 2 JP
Golf 2 JR
Golf 3 AEE
Golf 3 AAA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 31 січня 2020, 12:25 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Поміняв собі фари з однолампових на дволампові фірма DEPO "Ангельскі глазки" правду кажучи що вони світять краще від штатної оптики, я би не сказав
Бо дійсно краще світить лиш Hella G4 Look.
Цитата:
В ангельские глазки нужно вставить ксенон и тогда нормальный свет получается.
І стати черговим бидланом на дорогах
Цитата:
то есть птф=бесполезная вэщ?? :roll:
Від них є користь коли дійсно туман з видимістю метрів 5 від капота. Якщо видимість краще, то так - безтолокові. Що з галогеном, що з ксеноном.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 31 січня 2020, 13:35 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2010, 10:35
Повідомлень: 1724
Год выпуска:: 1997
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Цитата:
то есть птф=бесполезная вэщ?? :roll:
Від них є користь коли дійсно туман з видимістю метрів 5 від капота. Якщо видимість краще, то так - безтолокові. Що з галогеном, що з ксеноном.
[/quote]

А с LEDом ?

_________________
Golf 2 JP
Golf 2 JR
Golf 3 AEE
Golf 3 AAA


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 31 січня 2020, 14:25 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 13 грудня 2010, 20:24
Повідомлень: 2109
Год выпуска:: 1993
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Павел
Звідки: Жопа таун
Цитата:
то есть птф=бесполезная вэщ?? :roll:
Получается, что у меня 360+ дней в году - да. Лус очень правильно описал случай когда оно реально надо - когда основной нормальный свет слепит, отражаясь или от очень плотного тумана, или от очень плотного снегопада.

_________________
Golf 3 AFN GTE.

Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 06 лютого 2020, 12:40 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
А с LEDом ?
Та пофігу, там лінза зроблена світити широкого, але на кілька метрів.
Туманочні лінзи пробував в якості ближнього (імплантував в фари). Не світять вони як ближнє навіть з ксеноном. Кому треба - ті дволампові фари з вмонтованими лінзами досі лежать.
Світловіддача навіть 35Вт ксенону більша, ніж у типових ЛЕДових рішень.

Як на мене, то ЛЕД чудовий, щоб "бачили тебе" (усіляки там DRL, стопи, поворотники, підсвіточки кнопочок тощо). Ну і в дальньому ЛЕД блимає класно :twisted:
Але він відчутно поступається ксенону якщо ціль "щоб бачив ти". Особливо стосується дальності освітлення. Заводські матричні світлодіодні фари теж поступаються ксенону за дальністю (та якістю моїм очам) освітлення в середній та дальній зонах і знаходяться десь на рівні дорогого галогену.

У ЛЕДа я бачу два плюси: миттєве вмикання (основний) та довший термін служби (спірно і дуже залежить від якості виконання).
Компактність нівелюється необхідністю масивного охолодження потужних рішень.
Менше енергоспоживання нівелюється необхідністю потужних рішень для реально дальнього світла. Скажімо, ксенонова люстра 4х 35Вт світить за дальністю та рівномірністю (при нормальних саме фарах) краще, ніж 150Вт світлодіодна (я не про китайські, а про дорогі) балка.
Плюс це ідіотське типове зараз 6000-6500k, при якому ніфіга не видно.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Подключение ПТФ
ПовідомленняДодано: 06 лютого 2020, 12:44 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Получается, что у меня 360+ дней в году - да. Лус очень правильно описал случай когда оно реально надо - когда основной нормальный свет слепит, отражаясь или от очень плотного тумана, или от очень плотного снегопада.
Я за 16 років реально користувався туманками двічі. Обидва рази в дикий туман вночі, коли від ближнього (про дальнє мовчу взагалі) у мене була просто біла стіна перед капотом. Туманки дозволяли хоч якось бачити та їхати, а не стояти.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited