instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:34

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 281 повідомлення ]  На сторінку 1 2 3 4 519 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 11:45 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
От вирішив на прохання трудящихся таки описати свою машину і викласти фото!
Передісторія
Моєю першою машиною ще 7 років тому був Гольф 2 1.3 карбюратор, і я від тоді мріяв про новий ГТІ... Але шлях до нього був довгий... Після двійки я купив червоний 3 дверний Гольф 3 ГТІ правда з 8 клапанним мотором 2Е (який доречі тепер десь по Києву катається).... Потім було ще кілька машин...
Але останні 3 роки я їздив на автомобілі Форд Фієста ST (хто катався той знає шо то за агрегат...), але з часом недоліки повязані з її відвертою спортивністю почали мене трохи напрягати - шум при великих оборотах, жоскість і короткохідність підвіски нереальна (умудрився зігнути 2 амортизатори від попадання на швидкості в десятисантиметрові вибоїни на наших чудових дорогах....), 3 дверей, мало місця, короткі передачі, коротке жостке зчеплення і т.п. .... Хоча машина класна і надійна - ніодної поломки за 3 роки... Офіціали міняли дешо по ходовій, але виключно з власної ініціативи... Крім того там керованість просто ідеальна. Але треба було рухатись вперед!
З весни почав активно моніторити ринок, читав ревюшки і тести, в основному дивився на Focus ST і Golf GTI, думав навіть про Focus RS.... Потім після чергової поїздки на Фієсті на відстань 300 км мене настільки напряг той спортивний дискомфорт що я почав приглядатись до Mondeo, Kuga і Tiguan.... На Форди якраз були акційні ціни і я вже навіть ходив в салон детально розглядати Kuga 2.5t..... Але так чи інакше здоровий глузд в мені переміг думки про кросовери і седани які не їдуть взагалі і я поїхав спочатку до дилерів Форда, а потім до дилерів Фольксвагена взнавати за "гарячі хечбеки". Фордовці сказали шо Focus ST вже знятий з виробництва і його вже не замовиш... А на Фольксі сказали що ГТІ нема в наявності і потрібно замовляти машину з нуля і чекати мінімум 3 місяці на поставку... Мене це трошки засмутило, почав шукати ГТІ в салонах по Україні. Найшов бліий в автосалоні Автосоюз на Петровці. Навіть їздив дивитись на нього. Машинка дуже сподобалась, але поки я збирався їхати давати аванс за неї то її вже хтось забрав... В результаті в кінці вересня я замовив Das Auto в нашого львівського дилера прямо з заводу! Мені пообіцяли поставити машину в пріорітетну і по можливості скоротити термін доставки. Залишалось тільки продати Фієсту і чекати!
Історія
І о ЧУДО! машина приїхала не через 3 місяці, а через 5 тижнів! Правда радість від цього була затьмарена певними трагічними подіями в мене в сімї.... Але так чи інакше з середини листопада я став власником першого на західній Україні Golf GTI mk6
По комплектації - з самого початку хотів червоний колір, 5 дверку і звичайно легендарну DSG! Все решта то були доповнюючі штрихи - мультируль, сигналка +, датчики (світла, дощу, тиску в шинах), 11 аірбегів, RNS 510, клімат...
Від листопада накатав вже більше 2 тис.км. Враження дуже позитивні, отримав все шо і має дати справжній GTI - комфорт, економічність, багато простору і звичайно незабутні враження від динаміки) Коробка просто ідеал - переключення не відчутні взагалі, в режимі D дуже плавна і економічна, в режимі S дає двигуну крутитись і працює взагалі без затримок! Ручний режим взагалі недоцільно юзати - комп переключає безподобно. Нічого подібного я до того не зустрічав ні на одній з машин які в мене були і на яких я їздив взагалі (навіть на БМВ 7 серії) Це революція в переключанні передач... після їзди на ній я взагалі не розумію для чого потрібні ручні коробки - ДСГ швидше переключає передачі і розумніше за людину - коли треба спокійно їздити то економить пальне, а коли треба валити то не дає двигуну попасти в неоптимальні для розгону обороти. БЛЄСК просто)
Тепер трохи цифер - розхід по місту в зимовий час в мене коливається від 11 до 12 літрів. Хто їздив по Львову то знає який тут рух в центрі - всі сунуться 10-20км/год... Тому розхід дуже порадував, враховуючи шо він ідентичний розходу який в мене був на Фієсті ST (там 150 сил з 2 літрів і нема турбіни). По трасі 8 літрів з 4 пасажирами і багажником на даху. Заливаю тільки Шелл Віпавер. 98 не пробував лити ще.
Взагалі машиною дуже задоволений, найшов те що так довго шукав....
Ну і кілька фоток)


Вкладення:
1a.jpg
1a.jpg [ 1.03 МіБ | Переглянуто 7881 раз ]
2a.jpg
2a.jpg [ 1014.05 Кіб | Переглянуто 7881 раз ]

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black
Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 11:58 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2009, 11:13
Повідомлень: 651
Год выпуска:: 1995
Код мотора: AEK 1,6
КПП: МКПП
Имя: Виталий
Звідки: Киев
Мечта

_________________
Golf-2 1.6 D 86г. был
Golf-3 1.4 95г. сейчас
подшипники. ролики. помпы. сальники. ремни


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 11:59 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 03 квітня 2009, 19:27
Повідомлень: 500
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Львів
О... :shock: зачьот !!!
Не встиг я тоді я до вас під МакДональдс.... :( досі локті кусаю )))
Машинка бомба, пару раз вже бачив її (Вас :wink: ) виглядає то ,шо нада, а з багажником на даху ....м-м-м...

_________________
- VW Golf MkV 1,6 МКП5 2008
- Audi A3 limousine 2,0 TDI DSG6 2018


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:01 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 12 жовтня 2009, 08:11
Повідомлень: 593
Год выпуска:: 1978
Код мотора: HZ 1,1
КПП: МКПП
Звідки: Суми
вітаю)))
просто шикарний))


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:02 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
koka та ше приїду на VDUB тусовку)
STRAH_G1 дякую)

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:13 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 17 квітня 2009, 17:08
Повідомлень: 312
Год выпуска:: 1998
Код мотора: AKL 1,6
КПП: МКПП
Звідки: город Киев
Хорший рассказ, как и машина!)

_________________
Golf mk4
(067) 22 44 52о
Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:20 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 липня 2008, 23:28
Повідомлень: 5148
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Киев
Отличная покупка, но я тебе сочувствую с львовскими дорогами. Я очень люблю ездить на машине, и приезжаю в любой город езжу по делам/отдыху на ней всегда. Но когда я прибыл во Львов, да ещё зимой, по брущатке и трамвайным рельсам.. Не знаю как я себя пересилил, но поехал на трамвае.. выдержать монотонную тряску на 20 км/ч это просто пытка. Если в Киеве где-то можно быстрее, где-то медленней, где-то ямы объехали дальше, то Львов для меня клубок нервов..

Красный цвет нравится!

_________________
GTI, Dynaudio, sunroof, MFA premium, LEDs


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:20 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 квітня 2008, 12:54
Повідомлень: 512
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
привіт, здається на свята я її бачив у Львові ))

_________________
Polo Classic, АВF - увезли
Golf 2 gti - уехал


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:32 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 05 грудня 2010, 18:58
Повідомлень: 845
Год выпуска:: 2018
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Львів
Art3m
дякую!
Sany_K
ну як сказати... після Фієсти Гольф мені мягкий... звичайно є декілька місць де бруківка просто жуть... але я стараюсь там не їздити, або їздити не більше 20 км/год... але зараз в нас багато доріг ремонтуються бо місто готується до євро.. тому є шанс шо скоро у Львові дороги будуть рівні. Принаймні вже кілька основних магістралей зроблено.
yarmaka
цілком може бути)

_________________
Das Auto GTI mk6 Tornado Rot
Das Auto GTI mk1 Schwarz Black


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:47 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 липня 2008, 23:28
Повідомлень: 5148
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Киев
Ведмедик
Надеемся всё будет улучшаться. Да ГТИ сравнительно с конкурентами вообще колыска. Подвеска реально на комфорт расчитана, без перебора в спортивность.

_________________
GTI, Dynaudio, sunroof, MFA premium, LEDs


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 12:56 
Офлайн
Прижился

З нами з: 26 жовтня 2010, 19:22
Повідомлень: 169
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BUB 3,2
КПП: МКПП
Звідки: м. Рівне
Машинка звичайно мрія (ну принаймні для мене :) ) хай їздить довго і якісно!
Про Львів теж скажу декілька слів, намагаюсь уникати поїздок по Львову машиною, ібо це жуть як в плані доріг так і поведінки учасників дорожнього руху (і водіїв і особливо пішоходів) без обід :)

_________________
Golf V 1.4 MT Trendline 2008
Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 13:12 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 липня 2008, 23:28
Повідомлень: 5148
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Звідки: Киев
Цитата:
Машинка звичайно мрія (ну принаймні для мене :) ) хай їздить довго і якісно!
Про Львів теж скажу декілька слів, намагаюсь уникати поїздок по Львову машиною, ібо це жуть як в плані доріг так і поведінки учасників дорожнього руху (і водіїв і особливо пішоходів) без обід :)
На счёт водителей ничего плохого сказать не могу. Кстати Гиашник тоже добрый попался - я на выходных каким-то макаром вырулил в центр, где было перекрыто естесвенно. Знаков не было, конечно же. Он почти не останавливая, вежливо сказал что на выходных тут нельзя ездить и показал как выехать :)
Львов - хороший город, я бы даже для колорита брущатку не убирал, но её нужно подровнять, мы уже не колесницах ездим ) ГТИ понимаешь ли носятся.

_________________
GTI, Dynaudio, sunroof, MFA premium, LEDs


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 13:26 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 24 листопада 2009, 22:49
Повідомлень: 20
Год выпуска:: 1993
Код мотора: AEY 1,9
КПП: МКПП
Звідки: Львів
Цитата:
О... :shock: зачьот !!!
Не встиг я тоді я до вас під МакДональдс.... :( досі локті кусаю )))
Машинка бомба, пару раз вже бачив її (Вас :wink: ) виглядає то ,шо нада, а з багажником на даху ....м-м-м...
Так була зустріч біля МакДональдса, бачив я цю ракету... :shock: класс. Респект власнику :wink:

_________________
MKIII GTI
067-731-3810


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 13:28 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 06 травня 2010, 22:29
Повідомлень: 501
Год выпуска:: 1982
Код мотора: CK 1,5
КПП: МКПП
Звідки: Южноукраинск
Отличная машинка!!!Моя мечта,но такая далёкая!!!БОМБА!!!

_________________
095 427-83-50


Догори
ПовідомленняДодано: 14 січня 2011, 13:41 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 19 серпня 2008, 20:34
Повідомлень: 5817
Год выпуска:: 2000
Код мотора: AQP 2,8
КПП: МКПП
Звідки: Харьков
эээ... как там говорите по-старославянски?

"Благодарствую, порукоблудил" :mrgreen:

_________________
Golf4 AGN
Golf4 AQY
----------------------------------------
Ех: mk2 GT syncro 1P, mk3 ABS, mk3 2E


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 281 повідомлення ]  На сторінку 1 2 3 4 519 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited