instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:50

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2016, 08:59 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
Насчет твердотельных конденсаторов - они тоже ведь не вечные. Кроме того, неоднократно видел, как на одной плате в разных цепях стоят и электролиты, и твердотельники. Температура - если она "завелась", поработала 10 минут и поймала БСОД от перегрева, то после этого, пока не остынет, может хоть 10, хоть 20 раз не заводиться. Так что может быть.
И еще вопрос - а БИОС всю оперативку видит? Даже если всю, то одна из планок может вешать комп. Как вариант, попробовать ставить планки по одной и включать. Кроме того, на проце контактные площадки протереть неплохо. Бывают аж черные местами.
Всі твердотілі.
У 99% якщо завелась, то працює стабільно.
БІОС бачить все. Пам'ять проганялась і мем86, і в віндовим мемтестом. І виймалась, і ставилась по одній. Я про це писав :)
Цитата:
А как же FullHD и широкоформат?
Так много лет назад может и интел был не тот
Для кіно у FullHD у мене телевізор є й склад фільмів на компі.
Колись все було "не те" :)
Цитата:
Я вот недавно был вынужден достать старую систему на AMD с DDR2. Так это пропасть. Хоть в процессоре столько же ггц как и в I5 и объем памяти тот же
Справа не лише в ГГц.
Звісно, новий i7 чи AMD FX швидший за Phenom II. Плюс швидша пам'ять тощо. Але я для себе - для свої потреб - поки не бачу сенсу в такому апгрейді.
Звісно, якщо дивитись на нову мать, то є сенс брати вже sAM3+ (ще одне чого я люблю AMD - сумісність сокетів), але хочеться "малою кров'ю".
Цитата:
Цитата:
Я б на додачу купив би ССД вінт невеликий замість звичайного. Все одно зараз все в хмари пхають і локальний сторедж майже не потрібен.
Уже просто не могу пользоваться ПК без SSD, и это без преувеличений.
Ну, SSD до матері в даному випадку невелике відношення має.
Так, $50 за 120Gb SSD наче й небагато. Ставити менше сенсу не бачу. У мене системний гвинт - 120Gb, з них зайнято 90Gb. При цьому свап та весь власний мотлох (aka "мої документи") лежать не на системному.
Цитата:
Я и всех установок БИОСА не помню у разных производителей материнок, поэтому раньше писал про "записать". Ну, вижу, все все знают, мне лучше вообще помолчать ;-).
Я свій БІОС не стільки пам'ятаю де що, скільки розумію і зможу прописати заново :)

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2016, 09:29 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Оффтоп:

Кстати пользуюсь SSD уже года 3, стоит небольшой 64 Гб, для системных нужд хватает, паралельно стоит на 1 Тб HDD. Загрузка винды 7-ки сек 20, программы грузятся моментально, фотошоп например сек 5-6.

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
ПовідомленняДодано: 04 листопада 2016, 10:55 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Завтра поїду на Каравайки, наче пару толкових точок там є, подивимось що скажуть.
Якщо дійсно прогріти пайку і захочуть за це гривень 200 - варто робити.
Якщо ж від 600грн за ремонт, то немає сенсу. І тоді вже справді варто взяти AM3+ мать та нову DDR3.
І знов я люблю AMD - мій топовий AM3 проц кінця 2009 року чудово працює у сучасних матерях :)
Оффтоп:

SSD - окрема пісня.
Ви нагадали про них - дякую. Подивився, вони подешевшали останнім часом :)
64Гб для системного мені малувато буде. 120Гб SanDisk - 1100грн в Розетці. Варто задуматись :)

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2017, 20:58 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 04 грудня 2013, 22:46
Повідомлень: 88
Год выпуска:: 2002
Код мотора: AXX 2,0
КПП: АКПП
Имя: Никита
Звідки: Украина
А такой вопрос: поменял проц на более мощный и добавил планку ОЗУ (было 8 – 12 стало). Поначалу слышно было как захлёбывается питание и в винде выскакивало сообщение: драйвер видеокарты не отвечает. Снял планку ОЗУ – прошло. Скачал GTA V и Fallout 4, правда репаки здесь (ради которых всё и затевалось), игры запускаются и на первых же кадрах комп виснет. Что делать?


Востаннє редагувалось 16 лютого 2017, 15:26 користувачем quality, всього редагувалось 2 разів.

Догори
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2017, 21:06 
Офлайн
Гольфоман

З нами з: 04 серпня 2013, 17:18
Повідомлень: 2540
Год выпуска:: 1995
Код мотора: ADY 2,0
КПП: МКПП
Имя: Игорь
Звідки: Борисполь
Цитата:
А такой вопрос: поменял проц на более мощный и добавил планку ОЗУ (было 8 – 12 стало). Поначалу слышно было как захлёбывается питание и в винде выскакивало сообщение: драйвер видеокарты не отвечает. Снял планку ОЗУ – прошло. Скачал GTA V и Fallout 4 (ради которых всё и затевалось), игры запускаются и на первых же кадрах комп виснет. Что делать?
Попробовать начисто заменить драйвера видеокарты, посмотреть логи, насколько проседает напряжение
Какая конфигурация системы и БП?

_________________
mk3 GT 1.8 ADZ


Догори
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2017, 03:32 
Після заміни проца бажано вінду перебити.
PS: невже ГТА їсть більше 8Гб озу? Як на мене краще б відеокарту замінити. Вона для фпс критичніша або/і додати ССД вінт для системи.


Догори
   
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2017, 08:34 
Офлайн
Завсегдатай
Аватар користувача

З нами з: 08 березня 2008, 10:03
Повідомлень: 275
Год выпуска:: 1983
Код мотора: GF 1,3
КПП: МКПП
Имя: Дмитрий
Звідки: Киев
d.lus, я специально перечитал всю тему но толком не понял два момента, какой у тебя корпус и как ты тестировал БП, переставлял физически или на столе и включал скрепочкой? Твои проблемы-симптомы с рандомным включением-выключением ОЧЕНЬ похожи на банальное заедание кнопки ВКЛ в корпусе компа):

_________________
BlueVagOne


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited