instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:31

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 443 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 125 26 27 28 29 30 Далі

Какое топливо (ДТ) заливаете в свои трахторки?
УКРАВТО 9%  9%  [ 25 ]
Окко -Евро 27%  27%  [ 75 ]
Окко - Пульс 7%  7%  [ 19 ]
WOG - Евро 15%  15%  [ 41 ]
WOG - Мустанг + 4%  4%  [ 10 ]
Shell - Евро 4%  4%  [ 11 ]
Shell - V-power 3%  3%  [ 7 ]
КЛО 11%  11%  [ 30 ]
Socar 8%  8%  [ 23 ]
Лью где придется 13%  13%  [ 35 ]
Всього голосів: 276
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2015, 11:04 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 29 жовтня 2013, 21:21
Повідомлень: 177
Год выпуска:: 2001
Код мотора: AUM 1,8
КПП: МКПП
Имя: Димон
Цитата:
Цитата:
Лично мой рейтинг заправок таков: 1 место Укравто (находяться только в киеве, 4 заправки) и окко, 2 место вог и шелл.
От що цікаво :)
Бензин на Укравто (95, 95+) той саме, що й на КЛО (95Супер, Вернтус) - литовський Орлен/ Майжек'ю.
На ОККО та ВОГ бензин теж однаковий - у Києвському регіоні частіше за все білоруський.
Я после твоего совета, только на КЛО и заливаю себе Вентус... первые разы страшно было, сейчас как к на родимую заезжаю. За УкрАвто давным давно забыл... цены у них - капец. Разницу между 98ым простым и Вентусом не почувствовал.

Единственный минус для КЛО: Месяц назад, может чуть больше, заезжали с другом на КЛО, у него Киа Рио, оба залили вентус.

После у него машина начала выпендриватся. Отвез ее к официалам, они начали проверять, косяк в бензонасосе был + они ему показали, что у него за бенз (ВЕНТУС, лили с одной колонки, я был с левой стороны, он с правой). Так бенз какой-то жирный был, как соляра... У меня же свечи выкрутили, все окей. Трошки рижеватые, но это от того, что у меня смесь обагащенная.

Чудотворцы когда обманку на 2ую лямбду ставили, че-то намутили... я с ними ругался, и теперь ехать к ним не хочу:)

_________________
Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 13 березня 2016, 00:14 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 02 травня 2010, 00:16
Повідомлень: 518
Год выпуска:: 1989
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Звідки: Чернівці
Горіла лампочка і бак був сухий як бурбон. По дорозі на Окко зливався бензовоз, довелось зачекати, бензовоз виїхав, я підїхаю до колонки і прошу дизель-євро. Кажуть, тіко що злили бензовоз (тобто дизельовоз), тому по регламенту треба зачекати 30 хв. Хто знає, що за ці 30хв відбувається з солярою, яку перелили з бензовоза в резервуар?

_________________
Bora 1.6 98'
Зображення


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 13 березня 2016, 00:52 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 10 травня 2011, 12:28
Повідомлень: 2521
Автомобиль: Passat
Год выпуска:: 1996
Код мотора: AFN 1,9
КПП: МКПП
Имя: Володимир
Звідки: Київ
типа оседает муть в резервуарах

_________________
З повагою, Володимир.


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 13 березня 2016, 01:00 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2014, 01:39
Повідомлень: 531
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Любомир
Звідки: Львов
Цитата:
Горіла лампочка і бак був сухий як бурбон. По дорозі на Окко зливався бензовоз, довелось зачекати, бензовоз виїхав, я підїхаю до колонки і прошу дизель-євро. Кажуть, тіко що злили бензовоз (тобто дизельовоз), тому по регламенту треба зачекати 30 хв. Хто знає, що за ці 30хв відбувається з солярою, яку перелили з бензовоза в резервуар?
Так то добре шо вони і не дозволили залити! Треба зачекати щоб осів весь бруд який там є! Всі водії фур завжди питають коли соляру зливали, щоб через 100 км фільтра не міняти!!

_________________
Honda Civic 5d
VW Golf VI 1.6 TDI CAYB - проданий
KIA Rio new


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 14 березня 2016, 01:22 
Офлайн
Гольф фанат

З нами з: 26 травня 2011, 20:37
Повідомлень: 1558
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: DSG 6
Имя: Віталій
Звідки: Суми
Все правильно, молодцы что сказали =)


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 05 липня 2016, 20:37 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
Дякувати Богу що у мене заглушка в горловині.
Під*їжджаю на ОККО в Сарнах, і пішов до каси, а заправщику сказав щоб пульса залив. Вертаюсь до авта, а він з вирічиними очіма, а не можу заправити вас, я запитав - чого, він каже що пістолет не влазе.... Бенз хотів залити, сцука. А що на кришці бака не написано ДИЗЕЛЬ? s4: імбєцил.
Так, для того то укр авта великої різниці і не відчувають як заливають укр чи євро пальне в україні чи європі, а от на євро авто - це відчутно.
Не як реклама, але UPG такий самий як і ОККО, тільки на 3 грн дешевший. Авто що там що там на ньому не їде.

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 06 липня 2016, 14:37 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 23 червня 2009, 13:41
Повідомлень: 9650
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Дякувати Богу що у мене заглушка в горловині.
Під*їжджаю на ОККО в Сарнах, і пішов до каси, а заправщику сказав щоб пульса залив. Вертаюсь до авта, а він з вирічиними очіма, а не можу заправити вас, я запитав - чого, він каже що пістолет не влазе.... Бенз хотів залити, сцука. А що на кришці бака не написано ДИЗЕЛЬ? s4: імбєцил.
Так, для того то укр авта великої різниці і не відчувають як заливають укр чи євро пальне в україні чи європі, а от на євро авто - це відчутно.
Не як реклама, але UPG такий самий як і ОККО, тільки на 3 грн дешевший. Авто що там що там на ньому не їде.
Нахіба тоді до них їхати? Кава приваблює? У цих довбаних мереж і "автозаправних комплексів" на першому місці все що завгодно, тільки не пальне.

PS: А може в тебе свап та W12.... :mrgreen:

_________________
Верьте людям на слово, заверенное подписью и печатью.


Востаннє редагувалось 06 липня 2016, 19:05 користувачем Law_yer, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 06 липня 2016, 14:52 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
А я, тем временем, перешел на Бенин бензин. ОККО, как говорится, не на часі.

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 06 липня 2016, 21:12 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
Цитата:
Цитата:
Дякувати Богу що у мене заглушка в горловині.
Під*їжджаю на ОККО в Сарнах, і пішов до каси, а заправщику сказав щоб пульса залив. Вертаюсь до авта, а він з вирічиними очіма, а не можу заправити вас, я запитав - чого, він каже що пістолет не влазе.... Бенз хотів залити, сцука. А що на кришці бака не написано ДИЗЕЛЬ? s4: імбєцил.
Так, для того то укр авта великої різниці і не відчувають як заливають укр чи євро пальне в україні чи європі, а от на євро авто - це відчутно.
Не як реклама, але UPG такий самий як і ОККО, тільки на 3 грн дешевший. Авто що там що там на ньому не їде.
Нахіба тоді до них їхати? Кава приваблює? У цих довбаних мереж і "автозаправних комплексів" на першому місці все що завгодно, тільки не пальне.

PS: А може в тебе свап та W12.... :mrgreen:
десь у далеких чертогах криється бажання 3.0 ТДІ, але розумію, що потім таке ніхто не купе. Але в принципі зараз поки що все влаштовує, в плані того як їде, да, не так як хотілось, але не погано.

Стар, бенз то у бородатого наче і не понаний, як колеги з укр праці казали, багато хто ненаразі з ОККО чи подібним картелем. Дізнався що в ЄС за це карають, я маю на увазі за змову в ціновому плані. Карають гратами і не має різниці яку посаду займає людина. Дізнався на прикладі НР компаніі, яка була в змові ІВМ щодо продажу серваків державі, ось і накрили обидві сторони за змову. все. більше не бавляться в це.

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 06:45 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 26 лютого 2007, 10:05
Повідомлень: 37923
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2019
КПП: МКПП
Звідки: м.Київ
Цитата:
А я, тем временем, перешел на Бенин бензин. ОККО, как говорится, не на часі.
Ти ж на газі.
ОККО та ВОГ вже давно не на часі. Як за якістю пального, так і за його цінником. Принаймні, у київському регіоні.

_________________
Оригінальні масла та рідини Aral, Rowe, Total, Elf, DynaPower, Dynol, IPONE.


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 07:16 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Ти ж на газі.
Оно-то да, но фактический расход газа при моем режиме езды (короткие поездки по городу) составляет где-то 1,5 л/100 км. :(
Так что приходится экономить и на этом.

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 09:36 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 23 червня 2009, 13:41
Повідомлень: 9650
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Ти ж на газі.
Оно-то да, но фактический расход газа при моем режиме езды (короткие поездки по городу) составляет где-то 1,5 л/100 км. :(
Так что приходится экономить и на этом.
:shock: не греется ваще?

_________________
Верьте людям на слово, заверенное подписью и печатью.


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 09:45 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Не понял. Что не греется?
Поездки короткие, заметная их часть проезжается на бензине. На трассе будет по-другому. Даже при переезде на дачу, когда расстояние до работы вырастает с 10 до 25 км, расход бензина заметно падает. Ну и летом греется намного быстрее, разумеется. 1,5 л - это я в осенне-зимний период засекал. Заправил полный бак и записал пробег, потом поделил.

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 09:57 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 23 червня 2009, 13:41
Повідомлень: 9650
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Цитата:
Не понял. Что не греется?
Поездки короткие, заметная их часть проезжается на бензине. На трассе будет по-другому. Даже при переезде на дачу, когда расстояние до работы вырастает с 10 до 25 км, расход бензина заметно падает. Ну и летом греется намного быстрее, разумеется. 1,5 л - это я в осенне-зимний период засекал. Заправил полный бак и записал пробег, потом поделил.
Это я и имел ввиду - переход с бензина на газ после прогрева, думал, что это летний показатель.

_________________
Верьте людям на слово, заверенное подписью и печатью.


Догори
 Тема повідомлення: Re: АЗК: ціни, якість тощо
ПовідомленняДодано: 07 липня 2016, 18:40 
Офлайн
Сараевод
Аватар користувача

З нами з: 08 березня 2009, 15:19
Повідомлень: 10241
Год выпуска:: 2016
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Считаю, что пока в течении года цены на топляк не увеличились в больше, чем 5К - обсуждать нечего - наш народ стерпит всё.

Доллар x3, цены x2-3, квартплата х2-3, отопление - сами знаете.
И ничего ) Популяция не падает ))

_________________
Умное лицо - это еще не признак ума, господа. Все глупости на Земле делаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа... Улыбайтесь!

Зображення

ВАЗ 2102 сарай -> mk IV сарай -> mk V сарай -> mk V сарай -> Sharan 7N Большой сарай


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 443 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 125 26 27 28 29 30 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited