instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:44

Часовий пояс UTC+03:00





Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 4 5 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2020, 14:19 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
1. Товар: український офіційний (не пригнаний) Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009

2. Ціна: договірна, торг (є незначні природні питання - не підфарбовував, щоб чесно було видно)

3. Опис:
Чесні 205 тис.км пробігу, універсал 2009 м.р., сірий металік з сірим салоном, каталізатор (без DPF), ППД, кондиціонер, електросклопідйомники, магнітола, ASR, протитуманки, електроопідігрів у пічці, 6 подушок безпеки, кермо у шкірі, додаткова шумоізоляція 5-ї двері, система безпеки, бризковики, усе працює.

Перебрана УСЯ підвіска (Лемф) з заміною болтів - перед та зад (багатоважільна) + кермові тяги, кульові, втулки та тяги стабілізаторів (раніше замінено на оригінальні усі амортизатори, пружини та відбійники). Також раніше замінено: олива у МКПП, на оригінальні комплект ГРМ з помпою та комплект зчеплення SACHS з двомасовим маховиком, усі колодки та гальмівні диски + купа усіляких дрібниць типу амортизатора капота Stabilus, плівки на фарах, нової шумоізоляції капота, нового оригінального замка 5-ї двері, нового оригінального клапана кондиціонера з перезаправкою і чисткою випаровувача, ревізії радіаторів тощо - робилося як для себе (усі деталі озвучу зацікавленим).

Сервісна книга (обслуговувався у офіційному сервісі), олива мінялася кожні 10 тис. (на них витрачається 0,5 л), переважно міський пробіг, не літун, не палю - у авто не палили, другий власник.

4. Місто: Київ
5. Ім'я: Владислав
6. Контакти: пішить у тему чи у приватні повідомлення
7. Приїзджайте у Київ
8. Фото: на запит


Востаннє редагувалось 15 вересня 2020, 17:18 користувачем Vcart, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2020, 14:58 
Офлайн
Прижился

З нами з: 17 липня 2017, 23:11
Повідомлень: 216
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BMM 2,0
КПП: МКПП
Имя: Роман
Звідки: Киев
1е сообщение в теме, как по мне - визитная карточка товара. Думаю фото нужны без запросов.
По обслуживанию авто всё круто - но рыночная цена модели разве не играет роли? Конечно я понимаю, что 98% из продаваемых - это Европа. Но диапазон цен от 6+ тысяч до 8.5 тысяч.

_________________
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶I̶ ̶-̶ ̶1̶9̶8̶9̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶и̶н̶
̶P̶a̶s̶s̶a̶t̶ ̶B̶3̶ ̶-̶ ̶1̶9̶9̶0̶,̶ ̶2̶.̶0̶ ̶A̶B̶F̶ ̶1̶6̶V̶
̶G̶o̶l̶f̶ ̶I̶V̶ ̶ ̶-̶ ̶2̶0̶0̶1̶,̶ ̶1̶.̶6̶ ̶A̶K̶L̶ ̶г̶а̶з̶/̶б̶е̶н̶з̶
Golf V - 2008, 2.0 TDI BMN, R-line


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2020, 17:17 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
да, бюджет уже близко к Golf VII 2.0tdi :) но удачи в продаже
звонят кто?

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2020, 10:21 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Ціна лише привід для розмови. Вовків боятися - у ліс не ходити. Про ТОРГ я написав.

Ринкова ціна визначається станом, а не купою хламу, який купили з метою прибутку, або поїздити і скинути (включно з власниками що вже знають про безкоштовний сир). І вона не може бути нижчою за Шкоду.

Вкладення:
1_.jpg
1_.jpg [ 143.02 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
2_.jpg
2_.jpg [ 223.63 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
3_.jpg
3_.jpg [ 145.77 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
4_.jpg
4_.jpg [ 237.52 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
5_.jpg
5_.jpg [ 111.88 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
6_.jpg
6_.jpg [ 193.37 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
7_.jpg
7_.jpg [ 110.68 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]
Вкладення:
8_.jpg
8_.jpg [ 220.83 Кіб | Переглянуто 2085 разів ]


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2020, 13:21 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 28 червня 2018, 00:04
Повідомлень: 49
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CCSA 1,6
КПП: МКПП
Имя: Александр
Звідки: Киев
Цитата:
Ринкова ціна визначається станом, а не купою хламу, який купили з метою прибутку, або поїздити і скинути (включно з власниками що вже знають про безкоштовний сир). І вона не може бути нижчою за Шкоду.
Вин?


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2020, 19:14 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Гранпардон конечно, но за какие Шкоды речь? 12К это уже цена Пассата 7 не самого пустого по опциям, хоть и видавшего лучшие времена и потрепанного жизнью :-), но у которого тем не менее по фотографиям не видно что половина машины крашеная не в тон :-)

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2020, 20:18 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Гранпардон конечно, но за какие Шкоды речь? 12К это уже цена Пассата 7 не самого пустого по опциям, хоть и видавшего лучшие времена и потрепанного жизнью :-), но у которого тем не менее по фотографиям не видно что половина машины крашеная не в тон :-)
Позаяк до нас Шкод не понавозили - на них маємо більш адекватну ціну (хоча і пригнані "чомусь" продають дорожче).
+ Аналогічний Гольф принципово краще і дорожчий.
А так можна довго тицяти яка "за морем" ціна і хто купив, але тим не менш "там у них", де ринок більший і адекватніший, середня ціна говорить своє.

Про "не у тон" не втропав – це типу Ви гадаєте по моїх фото? Може трохи увімкнути мозок і зрозуміти, що фото з різних ракурсів за наявності сонця з одного боку і змін освітленості внаслідок хмарності і вітру ну ніяк не будуть аналогічні за передачою кольорів?.. – Тим більше що металік.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2020, 21:14 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Гранпардон конечно, но за какие Шкоды речь? 12К это уже цена Пассата 7 не самого пустого по опциям, хоть и видавшего лучшие времена и потрепанного жизнью :-), но у которого тем не менее по фотографиям не видно что половина машины крашеная не в тон :-)
Позаяк до нас Шкод не понавозили - на них маємо більш адекватну ціну (хоча і пригнані "чомусь" продають дорожче).
+ Аналогічний Гольф принципово краще і дорожчий.
А так можна довго тицяти яка "за морем" ціна і хто купив, але тим не менш "там у них", де ринок більший і адекватніший, середня ціна говорить своє.

Про "не у тон" не втропав – це типу Ви гадаєте по моїх фото? Може трохи увімкнути мозок і зрозуміти, що фото з різних ракурсів за наявності сонця з одного боку і змін освітленості внаслідок хмарності і вітру ну ніяк не будуть аналогічні за передачою кольорів?.. – Тим більше що металік.
Я про то, что не надо путать «их» рынок и наш...тем более если я правильно понял, что Гольф для местного рынка и продавался официальным дилером здесь. Тем более не понимаю почему вы сравниваете его со Шкодой, учитывая то что комплектацией у вас особо сверкнуть нечем :-)
А про передачу цветов при ветре вообще повеселили, такого я даже от самых упоротых «знатоков» не слышал :-)))
Открою вам маленькую тайну известную всем фотографам - фотография прячет дефекты только если после неё включился фотошоп :-) А если не включился - то наоборот показывает.
Учитывая что одно из фото сделано под прямым углом к авто - о чем речь, о каких играх теней и света речь когда граница проходит четко между двумя дверями??? Може краска нормальна но двери под разным углом стоят? ;-)
Да вы шутник однако! Пишите, не останавливайтесь :-)
phpBB [video]

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2020, 14:08 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
Оффтоп:

Боюсь подумати, за скільки свій мк6, зі 100 тис пробігу ставити... 15?)))

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2020, 19:12 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Я про то, что не надо путать «их» рынок и наш...тем более если я правильно понял, что Гольф для местного рынка и продавался официальным дилером здесь.
Ніхто не плутає, але вплив має місце.
Цитата:
Тем более не понимаю почему вы сравниваете его со Шкодой, учитывая то что комплектацией у вас особо сверкнуть нечем :-)
Ще раз - за однакових умов Гольф кращий, як по комплектації, так і по виконанню. Відповідно має коштувати дорожче. А "сяюча" комплектація особливо не цінується, як і мої витрати (це я точно знаю). Проте чим простіше, тим надійніше - чи не так?
Цитата:
А про передачу цветов при ветре вообще повеселили, такого я даже от самых упоротых «знатоков» не слышал :-)))
Открою вам маленькую тайну известную всем фотографам - фотография прячет дефекты только если после неё включился фотошоп :-) А если не включился - то наоборот показывает.
Учитывая что одно из фото сделано под прямым углом к авто - о чем речь, о каких играх теней и света речь когда граница проходит четко между двумя дверями??? Може краска нормальна но двери под разным углом стоят? ;-)
Да вы шутник однако! Пишите, не останавливайтесь :-)
Поки що це Ви мене веселите розмовами про фотографію... 8)
Не знаю де Ви там побачили "фото під прямим кутом", але я нічим не заморочувався. - Може ви мені ще й віддалену діагностику по фото зробите? 8)
Двері взагалі не мають вигинів ні вертикально, ні горизонтально? Я не з висоти росту знімав? Про вітер було згадано конкретно щодо зміни умов фотографування. Якщо претензія до одного фото - могли б висловлюватися конкретніше.

Для початку візьмемо шкільний курс фізики і з'ясуємо, що плаский об'єкт по-різному відбиває світло точкового джерела - банально внаслідок різного кута падіння. Тепер враховуємо, що маємо далеко не плаский об'єкт, що має специфічний глянець від лаку та ще й фарбу металлік. Мало того - у ньому відбивається обій, небо і далекі об'єкти (включно з хмарами).
А фото можно зробити гарно, а можна невдало (що підкреслить недоліки). Можна взяти мильницю з поганим автобалансом білого, а можна взяти професійний апарат. Можна зняти на вулиці як вийде, а можна у павільйоні з поставленим світлом. Ну і звичайно можна застосувати фотошоп.
Але краще мабуть мати Вашу фантазію.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2020, 23:37 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 20:31
Повідомлень: 4350
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BVY 2.0
КПП: АКПП
Имя: Вольдемар
Звідки: Киев
Неубедительно как то, учитывая что в соседней теме продаётся гольф, помоложе и подешевле :-)
Что касается фото - почему то я когда своё авто продавал, тоже кстати цвета металлик, у меня никакая фото, ни с какого ракурса глаза не резала :-) и это тоже были далеко не плоские авто ;-)
Так что оставьте свои хотелки... они далеки от реальности. Вы это поймёте через несколько месяцев, если не скинете цену :-)
И поверьте мне, я не первый день «замужем», не один десяток машин просмотрел в своей жизни, если бы я искал себе гольф, я бы с большей вероятностью поехал посмотреть реальность автора из соседней темы, где все расписано до мелочей, чтобы визуально оценить степень повреждений и возможно при каких то условиях я бы возможно с чем то и смирился, чем ехать смотреть авто которое просто кричит о том что его шаманили, но хозяин упорото это отрицает :-) смысла тратить время нет никакого...

_________________
Колличество разума на Земле вещь константная, а население постоянно растет...
Golf mk4, 1,6 акпп. Продал, скучаю...
Seat Altea XL 2.0 FSI акпп, "гламурный гольф" Продан.
Skoda Octavia A7 TDI DSG и все такое :-)
Skoda Superb II TDI DSG L&K


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2020, 17:32 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 04 травня 2008, 22:29
Повідомлень: 3351
Год выпуска:: 2018
КПП: АКПП
Звідки: Николаев
за 12к я уже катался на Golf VII спортвагене из сша с пробегом 22тмиль, с панорамой, с фендером, двухлитровый дизель, кожа, адаптивный свет....
- а тут голый бубен с пробегом как у евроблях

_________________
#O952О69846
Jetta 2015 2.0АТМО
Audi Q3 2018 2.0TFSI quattro


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2020, 13:32 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 13 квітня 2014, 10:48
Повідомлень: 1474
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2010
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: МКПП
Имя: Oleg
Звідки: Одесская обл
"Продал" видимо, нету объявления)))

_________________
ИЖ Ю4к(1982)>Ява 350-634(1974)>Hyosung GT250R(2006)>Kawasaki ZX6R(1998)>Daewoo Lanos 1.4 (2007)>VW Polo Sedan (2011)>VW Golf 6 (2010)
автомотовелофототелерадиоохота)))


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2020, 14:27 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
Неубедительно как то, учитывая что в соседней теме продаётся гольф, помоложе и подешевле :-)
Так і у Німеччині можна знайти...

Ви поговорити чи для конструктиву?
Цитата:
Что касается фото - почему то я когда своё авто продавал, тоже кстати цвета металлик, у меня никакая фото, ни с какого ракурса глаза не резала :-) и это тоже были далеко не плоские авто ;-)
Ще раз - конретно до чого претензії?
Взагалі не питання - Ви ж у Києві – зустрічаємося і дивимося. Якщо Ви не праві - з Вас щось на спір, ні – то з мене.
Бо ці гадання по фото - то якось не серйозно.
Цитата:
Так что оставьте свои хотелки... они далеки от реальности. Вы это поймёте через несколько месяцев, если не скинете цену :-)
Я теж продавав авто - доскидався до того, що забрав перекуп, який звичайно продав його комусь дорожче. - Виникає питання - чого мені не заплатили ту ціну? - Бо не скрутив пробіг і продавав чесно?

Конструктив буде?

Я також і вибирав - що не перевірка пригнаних "для себе" - так або поточний пробіг менше дилерського, або на 10...20 тис. його більший за 2...3 роки.


Догори
 Тема повідомлення: Re: Продам VW Golf V Variant 1,9TDI МКПП 2009
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2020, 14:36 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 13 жовтня 2011, 13:54
Повідомлень: 30
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
за 12к я уже катался на Golf VII спортвагене из сша с пробегом 22тмиль, с панорамой, с фендером, двухлитровый дизель, кожа, адаптивный свет....
- а тут голый бубен с пробегом как у евроблях
Не питання - посилання на актуальний аукціон у студію.

А щодо пробігу, то 20 тис. на рік (у мене 15) - це щоденно на роботу недалеко + відпустка. - Ну явно "євробляхерський пробіг" :lol:
- Смаліть ще.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1 2 3 4 5 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited