instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:00

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2019, 11:56 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 21:36
Повідомлень: 5359
Год выпуска:: 2008
Код мотора: SB 1,6
КПП: АКПП
Имя: Oleksandr
Звідки: RP Polska, Wa-wa
да що ви кажете, що однакові двигуни, може логіка роботи така сама, але навіть якщо порівняти два 2.0 ТДІ і ГТД вони в середені відрізняються (зовні так, схожі). У ГТД, коленвал, поршні і всі подібні елементи взмоцньоні. Форсунки інші (принцип той самий), турбіна по іншому налаштована або може бути друга від звичайного 110 сильного

_________________
Ящур Audi A4 Quattro S-line
трохи про Польщу
ДНР - ГОРИ У ПЕКЛІ


Догори
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2019, 15:17 
Офлайн
Освоился

З нами з: 02 квітня 2018, 18:05
Повідомлень: 111
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Сергей
Причём здесь ГДТ?Я сравниваю 1.6tdi и 2.0Tdi, которые устанавливаются на гольфVll.


Догори
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2019, 15:34 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2015, 21:48
Повідомлень: 1107
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 7
Имя: Саша
Звідки: Kiev. Ukraine!
Купил себе на 1,6TDI и коробка dq200 (2 поколение), тоже много читал, обычный двигатель, сел и поехал, боль только в топливе и несвоевременном обслуживании.

_________________
TDID power
MKVII Variant TORNADOROT (CLHA 1.6 TDI, DSG 7 dq200 0CW (2 gen) 16" MAK x-treme, ACC, ESP, XDS - їзжу на сараї (2019 - ...)
MKV New river blue metallic (BSF 1.6 BiFuel, 09G HTN) 15" Artec Whells MX (stock look) - був, продав, сумую. (2015-2019)
VCDS HEX-CAN 16.8.2
Ukraine. Kiev.
VAG Family
Слава ЗСУ!


Догори
ПовідомленняДодано: 11 серпня 2020, 22:42 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Гутен таг,чи точніше,добрий вечір, шановні тепер вже одноклубники!Придбав я Гольфа 7, з моторцем1,6 тді. МКПП, так випало.
Друга доба,як ми разом.Вже поміняв масло в движку,оглянув колодки і т.п.
Люблю гайки сам крутити.
Попередня машина -фіат Добло 1,9 JTD.2003 року. Я її люблю,і не хочу продавати діда. Разом 15 років! Все сам крутив -від руля до капіталу мотора.Правда,вже їжджу на секондхендному,другому движку.
А з гольфом тільки знайомлюся. Так що буду вчити матчасть,і надіюсь на вашу підтримку!


Догори
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2020, 10:19 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2015, 21:48
Повідомлень: 1107
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 7
Имя: Саша
Звідки: Kiev. Ukraine!
Цитата:
Гутен таг,чи точніше,добрий вечір, шановні тепер вже одноклубники!Придбав я Гольфа 7, з моторцем1,6 тді. МКПП, так випало.
Друга доба,як ми разом.Вже поміняв масло в движку,оглянув колодки і т.п.
Люблю гайки сам крутити.
Попередня машина -фіат Добло 1,9 JTD.2003 року. Я її люблю,і не хочу продавати діда. Разом 15 років! Все сам крутив -від руля до капіталу мотора.Правда,вже їжджу на секондхендному,другому движку.
А з гольфом тільки знайомлюся. Так що буду вчити матчасть,і надіюсь на вашу підтримку!
Вітаю, гольф як будь який справжній ВАГ машина складна, тому перед тим як щось крутити\міняти - почитайте інформацію.
Діагностичний шнурок теж знадобиться, хочаб для того щоб почитати помилки та наприклад прокачати солярку після замени фільтру паливного\скинути індикатор ТО, постирати помилки (помилки мінімального характеру: перегоріла лампочка, спустило колесо та ін)

_________________
TDID power
MKVII Variant TORNADOROT (CLHA 1.6 TDI, DSG 7 dq200 0CW (2 gen) 16" MAK x-treme, ACC, ESP, XDS - їзжу на сараї (2019 - ...)
MKV New river blue metallic (BSF 1.6 BiFuel, 09G HTN) 15" Artec Whells MX (stock look) - був, продав, сумую. (2015-2019)
VCDS HEX-CAN 16.8.2
Ukraine. Kiev.
VAG Family
Слава ЗСУ!


Догори
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2020, 12:21 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Дякую.Маю елм 327,ним через ноут і фіатекускан постійно контролював папірєдніка.
Дуже раціональна Ваша думка.ОБОВЯЗКОВО придбаю правильний адаптер і програму.
Як знаєте тему,дайте зсилку,щоб я не засирав текстом цю.Наперед дякую.


Догори
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2020, 13:15 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2015, 21:48
Повідомлень: 1107
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 7
Имя: Саша
Звідки: Kiev. Ukraine!
Цитата:
Дякую.Маю елм 327,ним через ноут і фіатекускан постійно контролював папірєдніка.
Дуже раціональна Ваша думка.ОБОВЯЗКОВО придбаю правильний адаптер і програму.
Як знаєте тему,дайте зсилку,щоб я не засирав текстом цю.Наперед дякую.
Трохи FAQ для MK7:
кодування: http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 10&t=82693
навігація, оновлення ПО карт: http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 10&t=89669
трохи по 1,6TDI: http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 10&t=89580
ГРМ : http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... 10&t=88280
тема з маслами: http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic.php?f=133&t=539
по шнурку діагностичному можна спитати тут: http://golf-club.org.ua/forum/viewtopic ... s#p1306235

_________________
TDID power
MKVII Variant TORNADOROT (CLHA 1.6 TDI, DSG 7 dq200 0CW (2 gen) 16" MAK x-treme, ACC, ESP, XDS - їзжу на сараї (2019 - ...)
MKV New river blue metallic (BSF 1.6 BiFuel, 09G HTN) 15" Artec Whells MX (stock look) - був, продав, сумую. (2015-2019)
VCDS HEX-CAN 16.8.2
Ukraine. Kiev.
VAG Family
Слава ЗСУ!


Догори
ПовідомленняДодано: 12 серпня 2020, 14:03 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Дуже-дуже філь данке за інфу і відгуки!
Дядько зроблений 58 років назадпід Броварами,але вже 30 років як приймак западенський.
І на малу батьківщину поки що дрейфить примчать,на неперевіреній машинці.
Хай вам Бог помагає, приємно чути запрошення.Трохи оклімаюсь,дам мої координати,мо, і ви к нам,(брильянтова рука)!
Земля кругла,сам бачив.


Догори
ПовідомленняДодано: 13 серпня 2020, 23:57 
Офлайн
Освоился

З нами з: 09 березня 2010, 20:52
Повідомлень: 76
Год выпуска:: 2015
Код мотора: CAXA 1,4
КПП: DSG 6
Звідки: Одесса
Ставьте vag dpf под elm, carista... Все есть ломанное на 4pda.... Вася вам и не понадобится особо... Смежные темы по 1.5 дизелям и не только тут вам в помощь... Ну и так Эльза (elsa), TPI вам в помощь... То что писали что движки разные и т.д, это смотря что делать... Одно дело запчасти, другое дело мелкий ремонт и т.д. в алгоритмах работы, адаптаций - коммонрейл вомногом схож, даже очень. Вы и сами все поймете, ну и не стопоритесь на гольфе, в плане инфы... Соплатформенников великое множество у ваг группы и большая часть по ходовой, работе с движками, активации функций одинакова или просто схожа, а форумы и драйв2 пестрит океаном информации

_________________
Seat Altea XL 2.0 BVZ/ 1.6 CAYC Tiptron/DSG 2008/2015


Догори
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2020, 20:58 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Дякую, дуже цінна інформація!
Бо я вже ЕЛМ обд2 хотів на пенсію відправлять.Ясне діло,я не планую чіпінгувать чи щось стратегічне мутить.Але після заміни лампочки їхать до лєхтрика на сброс помилок трохи жирно для мене.
І про зсилки по залізяках окремий респект і подяка,буду вникать.


Догори
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2020, 12:58 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Отаке. Знайомлюся з машиною. Шо- то мені не нравицця колір і ступінь зносу гальмівних дисків.Передні- блищать і мають логічну для віку потертість,аж порошок по колесах... Задні- мутнувато-іржавуваті,ващє без зносу... Тільки сліди плям від "ручніка."Почесав рєпу,прокачав задні т.ц.Спеціально проїхався ,тестонув.Та вроді норм гальмує.Нормас,але щось занадто клює носом...
Поїхав на сервіс-так і так,може,я параноїк? Прокачали.Ану, кажу хлопці, один гальмує,а другий крутить колесо заднє. З трудом-с,але провертається....Прийшов лєхтрик з компом, щось заторохтіло,зажужжало,каже ,це електронна прокачка.Знову контрольний заїзд.Машина гальмує добре,але набагато менше клює носом. Запропонували ще через день приїхати. Приїхав,знову електропрокачка.
Тепер бачу, гальмівні задні диски почали блищати,і після поїздки були теплі (дуже).
Питання.Це мені повезло,чи то такий трабл гольфа? Повітря при прокачках не було.Підозрюю,що бельгійський папіреднік теж 5 років їздив з такими. Ваші думки? Схеми гальмівної системи 7 не знайшов,читав із г6.


Догори
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2020, 14:09 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 31 грудня 2012, 00:40
Повідомлень: 2827
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CRBC
КПП: DSG 6
Имя: Alexandr
Звідки: Харьков
Цитата:
Отаке. Знайомлюся з машиною. Шо- то мені не нравицця колір і ступінь зносу гальмівних дисків.Передні- блищать і мають логічну для віку потертість,аж порошок по колесах... Задні- мутнувато-іржавуваті,ващє без зносу... Тільки сліди плям від "ручніка."Почесав рєпу,прокачав задні т.ц.Спеціально проїхався ,тестонув.Та вроді норм гальмує.Нормас,але щось занадто клює носом...
Поїхав на сервіс-так і так,може,я параноїк? Прокачали.Ану, кажу хлопці, один гальмує,а другий крутить колесо заднє. З трудом-с,але провертається....Прийшов лєхтрик з компом, щось заторохтіло,зажужжало,каже ,це електронна прокачка.Знову контрольний заїзд.Машина гальмує добре,але набагато менше клює носом. Запропонували ще через день приїхати. Приїхав,знову електропрокачка.
Тепер бачу, гальмівні задні диски почали блищати,і після поїздки були теплі (дуже).
Питання.Це мені повезло,чи то такий трабл гольфа? Повітря при прокачках не було.Підозрюю,що бельгійський папіреднік теж 5 років їздив з такими. Ваші думки? Схеми гальмівної системи 7 не знайшов,читав із г6.
повезло.

_________________
Четыре колеса везут тело, а два душу...

VW E-Golf, 14 г.в. в борьбе за экологию и экономию
VW Golf VII variant 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Golf VII 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Polo Sedan Comfortline 12 г.в. перешел отцу
Hyundai accent 1.4 MT 08 г.в. продан
ВАЗ 21063 87 г.в. продан

помогу с привозом авто из США

Харьковский съезд гольф клуба


Догори
ПовідомленняДодано: 06 жовтня 2020, 15:07 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Ну,по хвеадам,і просим тазам-знаю,що є колдун,він же регулятор тормозного зусилля ...


Догори
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2020, 20:13 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 31 грудня 2012, 00:40
Повідомлень: 2827
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CRBC
КПП: DSG 6
Имя: Alexandr
Звідки: Харьков
странно что при замене тормозухи не выявили и не устранили

_________________
Четыре колеса везут тело, а два душу...

VW E-Golf, 14 г.в. в борьбе за экологию и экономию
VW Golf VII variant 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Golf VII 1.4 Comfortline 13 г.в. продан
VW Polo Sedan Comfortline 12 г.в. перешел отцу
Hyundai accent 1.4 MT 08 г.в. продан
ВАЗ 21063 87 г.в. продан

помогу с привозом авто из США

Харьковский съезд гольф клуба


Догори
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2020, 23:06 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 11 серпня 2020, 22:10
Повідомлень: 33
Год выпуска:: 2014
КПП: МКПП
Имя: Анатолій
Странно і те, що тормозние диски ЗОВСІМ без зносу, значить,5 років так і їздило...От і євросервіс.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited