instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 18:42

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 334 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 19 10 11 12 1323 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 13:25 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Эйфория уже прошла. S-ки нет смысла допиливать.
+100500...
Это стало понятно сразу после заявленного ценника на такие мелочи как противотуманки и подогрев опы чего не хватает в С-ке. (с остальным можно мирится)
А по поводу кредита на авто, мое сугубо имхо всегда было такое:
Если тебе не хватает 20-30% денег на новый автомобиль, кредит можно брать, остальное, учитывая нынешнюю экономическую обстановку в державе, нестабильный курс и процент по кредиту, просто зло..
Достаточно иметь 50-60 % от стоимости плюс 5 % для уплаты ПФ при постановке на учёт. Два года по идее должно хватить для зарабатывания остальной суммы и выплаты рассрочки. Если вы конечно зарабатываете а не отдали все накопления за надцать лет на первый взнос.

Фольксваген в Украине темой льготных кредитов не озадачился. У них всё через Порше финанс, но там условия мягко говоря ж....па.


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 14:10 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 січня 2018, 21:56
Повідомлень: 57
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Руслан
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Всі, хто пише про "сліпий гольф" і відсутність світла на спортвагені, ви на цьому авто справді їздили?
Можу зрозуміти Руслана, він фари встановлює- мусить ксенони хвалити і галоген обсирати.
Галогенові фари на спортвагені світять досить добре, менше освітлюють узбіччя, якщо порівняти з європейцями. Але немає чогось страшного зі світлом, а в дощ і туман світять навіть краще, ніж мій поворотний ксенон на VW CC.
Світять добре-освітлюють дорогу погано.Світло насправді дуже яскраве,біле як для галогена,але дорогу освітлює паскудно.Так принаймі на моєму спортвагені,може на вашому якось по іншому.А в туман завжди включав дальнє і фари помаксимому вниз,тепер такий фокус не вийде,не має ручного регулятор кута фар.Ксенон доречі неважаю чудовою альтернативою галогена,про лед незнаю,не користувався.Все пізнається в порівнянні.
То є так! Саме - у порівнянні...От alfabereza порівняв із СС, а ви з чим рівняєте?
Я можу порівняти з відносно недавнього досвіду - октавією А5, рено флюенс...і згоден з попереднім дописувачем, не такий він вже "страшний" як його малюють)...щоби підсвічувало узбіччя, кому це важливо, можна поставити туманки - значно дешевше ксенону)...
Сузукі гранд вітара на галогені світить в рази краще спортвагена.Згоден з тим що можна змиритися з світлом вагена,якщо взяти до уваги вартість покращення світла.Підсвічування узбіччя взагалі не турбує як таке


Востаннє редагувалось 18 березня 2018, 14:19 користувачем Руслан1974, всього редагувалось 1 раз.

Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 14:18 
Офлайн
Прижился

З нами з: 20 жовтня 2017, 22:47
Повідомлень: 239
Год выпуска:: 2004
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Цитата:
Сузукі гранд вітара на галогені світить в рази краще спортвагена
Прошу пардону , а причём тут Suzuki Grand Vitara ?
Не видеть обочину это мягко говоря небезопасно и можно заиметь больших неприятностей.


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 14:21 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 січня 2018, 21:56
Повідомлень: 57
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Руслан
Цитата:
Цитата:
Сузукі гранд вітара на галогені світить в рази краще спортвагена
Прошу пардону , а причём тут Suzuki Grand Vitara ?
Зовсім ні до чого,просто спитались з чим порівнюю.А узбіччя достатньо видно і з фарами спортвагена,принаймі мені,тому і не турбує


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 19:25 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 січня 2018, 21:56
Повідомлень: 57
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Руслан
На просторі інтернету знайшов як перевірити заряд акума,але в мене висвічується SOC___% .Хто знає що це означає?


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 21:40 
Офлайн
Site Admin
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2007, 19:55
Повідомлень: 29698
Автомобиль: Touareg
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CJMA
КПП: Aisin
Имя: Юра
Звідки: Київ
Цитата:
На просторі інтернету знайшов як перевірити заряд акума,але в мене висвічується SOC___% .Хто знає що це означає?
Что эта функция барахло... погода на луне..

_________________
Правила Форума Атрибутика Реклама у нас
G7 200 HP 440 Nm Yes! It`s a diesel
G5 170 HP 390 Nm Yes! It`s a diesel
T-4 2.5 TDI
Touareg 3.0 NF
Туры и путевки в любую точку мира. Пишите


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 21:59 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 13 грудня 2010, 20:24
Повідомлень: 2109
Год выпуска:: 1993
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Павел
Звідки: Жопа таун
Цитата:
На просторі інтернету знайшов як перевірити заряд акума,але в мене висвічується SOC___% .Хто знає що це означає?
Stay Of Charge

_________________
Golf 3 AFN GTE.

Зображення


Догори
ПовідомленняДодано: 18 березня 2018, 23:53 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Ещё раз. Смысл приобретения S-ки - это если нужен простой и относительно надёжный автомобиль сразу за наличку, с минимальным набором полезностей, для больших пробегов. Но есть нюансы, самый главный - фары. Хотя, цена на авто в принципе перекрывает все минусы.
Если начать заниматься дооснащением до уровня европейского авто, это довольно затратно. Особенно если устанавливать допы у ОД, чтобы гарантия. Приобретение S-ки уже не такое интересное. Имеет смысл рассмотреть другие варианты.
Ну и год выпуска - 2015 вообще ничем не исправляется :D
Прежде чем начинать тратить деньги на всякие улучшалки, может стоить прикинуть, а оно надо.
Погоджуюсь з Вами, що S-ка простий автомобіль з мінімальним набором опцій.
Не погоджуюсь про фари, тим більше у Вас інше авто(в профілі- не фольксваген) і як світять фари у Спортвагені Ви не можете знати.
Моя думка- це найкраща пропозиція на ринку, кому потрібне авто не для понтів(а гольф взагалі для понтів не підходить), а для звичайної повсякденної експлуатації. Жодних важливих опцій в С-ці не бракує, стверджую після 3.5 місяців щоденного використання. Обігрів сидінь в салоні з тканини не дуже потрібен(а навіть шкідливий для чоловічого здоров"я), пічка і кондиціонер менш комфортні за клімат, але не вартують вливання 1000 доларів. Їздити з протитуманками при відсутності туману заборонено правилами, якщо хтось не їздить по серпантинах(більшість не їздить). Датчик світла і дощу, мені придалися б, і то тільки заради функції coming leaving home.
Все решта в авто є для безпечного і комфортного водіння. Ніхто інший не запропонує за такі гроші авто з 2.0тді і автоматом чи роботом


Догори
ПовідомленняДодано: 19 березня 2018, 21:38 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 14 серпня 2012, 10:06
Повідомлень: 111
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Сергей
Звідки: Киев
Цитата:
Цитата:
Сузукі гранд вітара на галогені світить в рази краще спортвагена
Прошу пардону , а причём тут Suzuki Grand Vitara ?
Не видеть обочину это мягко говоря небезопасно и можно заиметь больших неприятностей.

+1

Прекрасно там всё видно, понятно, что не 200-ка Крузер с Ледом. Но для галогена очень не плохо.
Специально записал видосик, езды в тёмное время суток, месяц ноябрь, первые километры.
https://youtu.be/jotQBDhJJIU

_________________
(с) О каждом отдельном человеке изначально думаю хорошо до тех пор пока он не доказал обратное.


Догори
ПовідомленняДодано: 19 березня 2018, 22:11 
Офлайн
Завсегдатай

З нами з: 01 серпня 2011, 07:34
Повідомлень: 347
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Цитата:
Датчик світла і дощу, мені придалися б, і то тільки заради функції coming leaving home.
Половину этой функции (Проводи меня со светом) успешно реализовывал на Г6 без датчика света ,думаю, что можно и здесь запрограммировать.


Догори
ПовідомленняДодано: 20 березня 2018, 02:42 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 серпня 2017, 23:39
Повідомлень: 46
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CJMA
КПП: МКПП
Цитата:
Цитата:
Датчик світла і дощу, мені придалися б, і то тільки заради функції coming leaving home.
Половину этой функции (Проводи меня со светом) успешно реализовывал на Г6 без датчика света ,думаю, что можно и здесь запрограммировать.
Мене цікавить інша половина цієї опції- коли відкрив авто і світла включились. Але це не щось вкрай необхідне, а декому взагалі непотрібна забавка, хто живе в місті


Догори
ПовідомленняДодано: 20 березня 2018, 07:46 
Офлайн
Заглянул

З нами з: 27 січня 2018, 21:56
Повідомлень: 57
Год выпуска:: 2015
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Руслан
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Сузукі гранд вітара на галогені світить в рази краще спортвагена
Прошу пардону , а причём тут Suzuki Grand Vitara ?
Не видеть обочину это мягко говоря небезопасно и можно заиметь больших неприятностей.

+1

Прекрасно там всё видно, понятно, что не 200-ка Крузер с Ледом. Но для галогена очень не плохо.
Специально записал видосик, езды в тёмное время суток, месяц ноябрь, первые километры.
https://youtu.be/jotQBDhJJIU
У вас знято світло в ідеальних умовах:чудова,світловідбиваюча розмітка,сухий чистий чорний асфальт,узбіччя з відбійником і світловідбивачем-в таких умовах я з вами згідний світить непогано.Але я в таких умовах нажаль практично неїжжу.До речі я з товаришем колись на такій дорозі,правда з ОСВІТЛЕННЯМ,заплатив штраф за їзду без вімкненного світла вночі,тупо не помітив що фари виключені.Діло було в Бельгії.Оптітрон клятий,а перед авто і не видно чи вімкнено світло чи ні.Це дотого що багато залежить від навколишніх умов.Переїздив на сотнях машинах з впевненістю можу сказати світло нікудишнє,своїм очам в окулярах довіряю більше ніж чужим словами.Порівнюю виключно з галогеном.Нажаль бюджет заміни фар кінський,а зараз фінансовий стан недозволяє їх змінити


Догори
ПовідомленняДодано: 20 березня 2018, 10:56 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2018, 19:08
Повідомлень: 135
Год выпуска:: 2013
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Vlad&mir
Цитата:
Специально записал видосик, езды в тёмное время суток, месяц ноябрь, первые километры.
Подивився відос, галоген як галоген.. але є один недолік, немає корректора фар, яким я наприклад дуже часто користуюсь.. протитуманки добавить і жити з ним можна.. :mrgreen:


Догори
ПовідомленняДодано: 20 березня 2018, 12:47 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 18 січня 2018, 23:51
Повідомлень: 180
Год выпуска:: 2015
КПП: DSG 6
Имя: Igor
Звідки: Kiev
Цитата:
Цитата:
Специально записал видосик, езды в тёмное время суток, месяц ноябрь, первые километры.
Подивився відос, галоген як галоген.. але є один недолік, немає корректора фар, яким я наприклад дуже часто користуюсь.. протитуманки добавить і жити з ним можна.. :mrgreen:
а я, на всех предыдущих авто - с корректором фар, вспоминаю, что пользовался ими крайне редко, вернее - почти не пользовался, так что, имхо, отсутствие корректора здесь - скорее не привычно, чем критично...Туманки - да, на Октавии я их активно использовал в паре с галогеном - "досвечивал" обочину (без разметки) и подсветка поворотов - приятная функция...


Догори
ПовідомленняДодано: 29 березня 2018, 17:18 
Офлайн
Реальный гольфовод

З нами з: 07 жовтня 2014, 23:04
Повідомлень: 557
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 2012
Код мотора: CAYC 1.6
КПП: МКПП
Имя: Олександр
Звідки: Згурівка
Вопрос к знатокам:
Брызговики от хетчбека подходят, или есть различия?


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 334 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 19 10 11 12 1323 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited