instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 19 березня 2024, 11:28

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2015, 13:51 
Офлайн
Освоился
Аватар користувача

З нами з: 20 червня 2014, 00:06
Повідомлень: 60
Год выпуска:: 2013
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Pavlo
Звідки: Lviv
Цитата:
Цитата:
Частіше всього юзаю кнопку відключення Стар-Стоп системи, іноді вона підхарює при зупинках меньше 10-15 сек..
при зупинках меньше 10-15 сек.., не до кінця дожимаю педаль тормозу і машина зупиняється але двигун не вимикається, і не треба нічого відключати. Спробуй.
Знаю я про це,але не юзаю..хреново це.. В такому режимі зчеплення не розмикається, відповідно активно зношується..

_________________
Golf 7 Variant, 1.4T 122hp(СXSA),DSG7,Comfort Line.


Догори
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2015, 15:27 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 02 серпня 2015, 13:05
Повідомлень: 17
Год выпуска:: 2014
КПП: DSG 6
Имя: Юрий
Гольф моя друга машина, тому у всьому порівнюю з сітроеном С4.
Раніше юзав автохолд - зручна штука, але машина рушає вже після відпускання педалі гальма і мені це зручніше.
Дуже потрібна штука при паркуванні опускання правого бічного дзеркала - можна контролювати відстань до тротуару, мінус що немає електроскладування бокових дзеркал.
Використовую штатний блютуз для стільникового зв"язку та можна слухати музику з телефону без кабелів.
Круіз-контроль спробував на трасі - можна підвищувати чи зменшувати швидкість на 10 км одним натисканням, тим самим плавно пригальмовувати чи пришвидшуватись.
Світло завжди в авто режимі - вмикається в тунелі чи при сутінках. Двірники також в авто режимі, але не завжди спрацьовують коли потрібно.


Догори
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2015, 21:52 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Гольф моя друга машина, тому у всьому порівнюю з сітроеном С4.
І як? Цікаво почути порівняння цих авто від реального власника. Останній С4 був?
Цитата:
Раніше юзав автохолд - зручна штука, але машина рушає вже після відпускання педалі гальма і мені це зручніше.
Трохи заплутано написав, але розумію про що ти :) Сам теж зазвичай не юзаю автохолд, так як зручніше коли авто рушає при відпусканні гальм вже. Автохолд лише при зупинках і рушанні на крутих підйомах чи на довгих світлофорах...
Цитата:
Дуже потрібна штука при паркуванні опускання правого бічного дзеркала - можна контролювати відстань до тротуару
Теж дуже часто юзаю цю фічу. Гарно видно паркувальну розмітку коли вона є :)
Цитата:
Використовую штатний блютуз для стільникового зв"язку та можна слухати музику з телефону без кабелів.
Підтверджую - це дуже зручні фічі.
Цитата:
Круіз-контроль спробував на трасі - можна підвищувати чи зменшувати швидкість на 10 км одним натисканням, тим самим плавно пригальмовувати чи пришвидшуватись.
Теж так використовую, але дуже рідко... Зазвичай лише на дальняк і на хороших трасах. Особливо коли права нога втомлюється тиснути на педаль газу :)
Цитата:
Світло завжди в авто режимі - вмикається в тунелі чи при сутінках.
Теж :)

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2015, 14:49 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 16 листопада 2014, 09:49
Повідомлень: 190
Год выпуска:: 1992
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: сергей
Цитата:
Світло завжди в авто режимі.
Я вообще как с салона выехал так до сих пор в авто езджу. Темболее очень нравиться когда горят светодиоды, машина аж сама светиться.

_________________
dop39:


Догори
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2015, 20:20 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
Світло завжди в авто режимі.
Я вообще как с салона выехал так до сих пор в авто езджу. Темболее очень нравиться когда горят светодиоды, машина аж сама светиться.
Я мав все-таки на увазі, що це в місті завжди в авто.
За містом деколи переходжу на ближній (коли ще досить світло, а хочеться щоб тебе було видно краще).

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2015, 20:25 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 16 листопада 2014, 09:49
Повідомлень: 190
Год выпуска:: 1992
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: сергей
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Світло завжди в авто режимі.
Я вообще как с салона выехал так до сих пор в авто езджу. Темболее очень нравиться когда горят светодиоды, машина аж сама светиться.
Я мав все-таки на увазі, що це в місті завжди в авто.
За містом деколи переходжу на ближній (коли ще досить світло, а хочеться щоб тебе було видно краще).
У просто биксенон со светодиодами, поэтому светодиоды (дневной свет) всегда включен в авто режиме!

_________________
dop39:


Догори
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2015, 16:29 
Офлайн
Заглянул
Аватар користувача

З нами з: 02 серпня 2015, 13:05
Повідомлень: 17
Год выпуска:: 2014
КПП: DSG 6
Имя: Юрий
Цитата:
Цитата:
Гольф моя друга машина, тому у всьому порівнюю з сітроеном С4.
І як? Цікаво почути порівняння цих авто від реального власника. Останній С4 був?
С4 був 1-го покоління, дофейсліфт, бензиновий двигун.
Це як порівнювати красиву дружину з розумною :D . Вибирав С4 серцем і навіть зараз у повному захваті від інтер"єру та екстер"еру, фіксована маточиня (ступиця) керма дуже зручна - кнопки керування завжди на своєму місці. У гольфі трохи не зручно, коли повернуте кермо у якийсь бік не завжди можу знайти правильну кнопку. На цьому переваги С4 закінчуються. Були проблеми зі сторони мотору - три рази замінювались сальники та прокладки ГБЦ через протікання масла. Задня підвіска жорстка і шумна.
Сидів у DS5 - ззовні та всередині це просто витвір мистецтва, але з технічної сторони не те.
Гольф має своєрідний суровий вигляд і в цьому є своя родзинка. Дизельний мотор з бензиновим неправильно порівнювати, але це просто небо і земля - велика потужність та економічність. Виконання салону та шумка більш якісніша.
Цитата:
Трохи заплутано написав, але розумію про що ти :) Сам теж зазвичай не юзаю автохолд, так як зручніше коли авто рушає при відпусканні гальм вже. Автохолд лише при зупинках і рушанні на крутих підйомах чи на довгих світлофорах...
Так трохи заплутано записав, ти мене правильно зрозумів :)


Догори
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2015, 00:32 
Офлайн
Реальный гольфовод

З нами з: 03 травня 2013, 09:08
Повідомлень: 640
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CRCA
КПП: DSG 6
Имя: Евгений
Цитата:
Я еще в настройках поставил галочку в графе "Автоматическая рециркуляция" правда пока не понял когда она включаеться? Думал, что там какой-то датчик есть, который когда определяет повышение СО то включает рециркуляцию, но походу Я ошибся:-)
А где-то читал, что когда включаешь омыватель стекол, то на 15 сек включаеться рециркуляция чтоб пары не попадали в салон, но тоже пока не заметил, чтоб включалось:-(
Датчик есть, газоанализатор, анализирует задымленность воздуха, Появилось на Г6, пассат B7, Октавия А5 FL, superb 2009 По задымленности воздуха включает рециркуляцию, в сочетании с угольным фильтром салона обычно запах в салон не попадает.

_________________
Мои доработки тут https://www.drive2.ru/r/volkswagen/golf ... 152458956/


Догори
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2015, 00:36 
Офлайн
Реальный гольфовод

З нами з: 03 травня 2013, 09:08
Повідомлень: 640
Год выпуска:: 2013
Код мотора: CRCA
КПП: DSG 6
Имя: Евгений
Самые полезные кнопки это кнопки круиза и кнопки управления борткомпом и телефоном. Вобщем хорошо что на руле столько кнопок.

_________________
Мои доработки тут https://www.drive2.ru/r/volkswagen/golf ... 152458956/


Догори
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2015, 10:51 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 16 листопада 2014, 09:49
Повідомлень: 190
Год выпуска:: 1992
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: сергей
Цитата:
Цитата:
Я еще в настройках поставил галочку в графе "Автоматическая рециркуляция" правда пока не понял когда она включаеться? Думал, что там какой-то датчик есть, который когда определяет повышение СО то включает рециркуляцию, но походу Я ошибся:-)
А где-то читал, что когда включаешь омыватель стекол, то на 15 сек включаеться рециркуляция чтоб пары не попадали в салон, но тоже пока не заметил, чтоб включалось:-(
Датчик есть, газоанализатор, анализирует задымленность воздуха, Появилось на Г6, пассат B7, Октавия А5 FL, superb 2009 По задымленности воздуха включает рециркуляцию, в сочетании с угольным фильтром салона обычно запах в салон не попадает.
Пока ни разу не заметил, чтоб эта функция активировалась.
Нащет запаха в Салоне х.з. Если рядом проедит маршрутка и не успеешь сам включить рециркуляцию, то даже с угольным фильтром в салоне появляеться запах!

_________________
dop39:


Догори
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2015, 22:43 
Офлайн
Реальный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 24 липня 2013, 13:52
Повідомлень: 722
Год выпуска:: 2013
КПП: DSG 6
Имя: Ігор
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Я еще в настройках поставил галочку в графе "Автоматическая рециркуляция" правда пока не понял когда она включаеться? Думал, что там какой-то датчик есть, который когда определяет повышение СО то включает рециркуляцию, но походу Я ошибся:-)
А где-то читал, что когда включаешь омыватель стекол, то на 15 сек включаеться рециркуляция чтоб пары не попадали в салон, но тоже пока не заметил, чтоб включалось:-(
Датчик есть, газоанализатор, анализирует задымленность воздуха, Появилось на Г6, пассат B7, Октавия А5 FL, superb 2009 По задымленности воздуха включает рециркуляцию, в сочетании с угольным фильтром салона обычно запах в салон не попадает.
Пока ни разу не заметил, чтоб эта функция активировалась.
Нащет запаха в Салоне х.з. Если рядом проедит маршрутка и не успеешь сам включить рециркуляцию, то даже с угольным фильтром в салоне появляеться запах!
+1

_________________
2.0TDi CRVA


Догори
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2015, 18:48 
Офлайн
новенький
Аватар користувача

З нами з: 15 березня 2015, 16:02
Повідомлень: 6
Год выпуска:: 2014
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Кирилл
Звідки: Киев
Самое часто юзаю кнопку CAR (после рециркуляции естественно). Но ещё чаще жмакаю по борт компьютеру, так как бесит по умолчанию "Состояние автомобиля"

_________________
Golf mk VII 1.4 TSI 122h.p.


Догори
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2015, 18:17 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 19 серпня 2008, 20:34
Повідомлень: 5817
Год выпуска:: 2000
Код мотора: AQP 2,8
КПП: МКПП
Звідки: Харьков
посоны просветите дремучих. :mrgreen:
что дает кнопка MODE?
я так понимаю есп?

что означает если ее нет? есп не отключается?
что надо кроме нее докупить чтобы повилась эта фича?

так же интересно, если кто знает, чего стоит установка каждой кнопки?
парктроники, давление... что там еще забыл?
ассист самое страшное - не берем в расчет :mrgreen:


Догори
ПовідомленняДодано: 17 листопада 2015, 21:53 
Офлайн
Прижился
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2014, 21:17
Повідомлень: 237
Год выпуска:: 2013
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 6
Имя: Александр
Звідки: Киев
Цитата:
посоны просветите дремучих. :mrgreen:
что дает кнопка MODE?
:mrgreen:
Выбор профиля движения (Driving Mode Selection)

_________________
Журнал: Golf 7 1.4 90KW TSI CXSA DSG7 viewtopic.php?f=25&t=73056&start=30


Догори
ПовідомленняДодано: 18 листопада 2015, 11:02 
Офлайн
Гольф фанат
Аватар користувача

З нами з: 02 жовтня 2012, 13:00
Повідомлень: 1585
Год выпуска:: 2012
Код мотора: SB 1,6
КПП: DSG 7
Цитата:
посоны просветите дремучих. :mrgreen:
что дает кнопка MODE?
viewtopic.php?f=110&t=61306


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 Далі

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited