instagram   telegram   Facebook   VIBER     
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:53

Часовий пояс UTC+03:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ну що, відвикаємо від Шенгену?
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:12 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2008, 18:35
Повідомлень: 8738
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BFQ 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
Схоже, що нам з вами (причому, усім без винятку) уже слід готуватися до вельми «холодної шенгенівської зими». Сьогодні з двох абсолютно непов’язаних між собою джерел дізнався, що консульства країн шенгенівської зони отримали прямі рекомендації ввести жорстке відсіювання усіх «кандидатів» на отримання віз. Причому частина консульств отримали подібні рекомендації не в усній формі, а буквально надруковані на папері. Ознайомитися безпосередньо з самим документом поки не вдалося (подібні речі завжди ставляться під секретний гриф, і до появи чергового Вікілікса їх ніхто зі сторонніх неперевірених очей може і не побачити), але суть мені передали доволі детально.

Так от… Нас «закривають», і це достатньо серйозно. Є цілі галузі, яким дорога в Європу заказана начисто. Звичайно, це наші героїчні менти, судді та прокурори. І не матиме значення яку посаду займатиме претендент на візу у силових органах – підуть тупі відмови. Більше того, міжнародні європейські організації у свою чергу просять не залучати українських колег до різноманітних програм та масових заходів, особливо до тих, які передбачають виїзди за кордон.


Точно не скажу, але, здається, під жорстке сито потраплять представники органів місцевої влади. Але рекомендації не запрошувати українських гостей деякі муніципалітети Німеччини уже отримали. Думаю, скоро ця тенденція швидко розійдеться усією Європою.

Під своєрідний фільтр потрапить і частина бізнесменів. Посольства отримали вказівку узгодити список бізнес-структур, інтегрованих у діючу владу. Для чого складають такі списки – зрозуміло. Такими темпами підлеглі Фірташа матимуть проблеми з добиранням у свої швейцарські офіси.

На жаль, в усій цій історії постраждаємо і ми, журналісти. Особливих «репресій» до нас ніхто здійснювати не буде, але усі потенційні лояльності та пом’якшення віднині нам стають недоступними. Пояснення досить просте – наша преса «залежна», відповідно, здебільшого обслуговує владу і є її повноцінною зброєю. Тут, як не прикро, доведеться погодитись. Гострота у сюжетах ТВ і на шпальтах газет здебільшого відсутня, тому функція преси як «санітарів лісу» (як це прийнято у європейців) у нас відключена, особливо коли це стосується оцінок дій влади. Наші журналісти здебільшого помовкують, або виливають усе своє геройства виключно у власних блогах. Ділити пресу на «провладну» та «опозиційну» шенгенівська зона чомусь не стала.

Мені особисто (як і багатьом колегам) уже доводилося стикатися з подібними проблемами. Першу пробну хвилю шенгенівські консульства запустили ще у серпні, одразу після арешту Тимошенко. Якийсь період вони відмовляли ледь не кожному другому, я про це уже писав. Та хвиля якось поступово стухла, тоді Європа почала тиснути на Януковича, і їм здалося, що вони були достатньо переконливими.

Як усе це відбуватиметься? Відмови мотивуватимуться або «непідтвердженням достатнього фінансового забезпеченням», або «непідтвердженістю мотивів поїздки» (пункти 2 і 3 у бланках відмов). За першим пунктом консульства почали відміняти усілякі там тревел-чеки, вимагаючи виключно історії кредитних карток. За другим – більш жорстко будуть вчитуватися в запрошення. На жаль, ніяких матеріалізованих критеріїв оцінки за обома пунктами не існує в природі, тому навіть апеляції буде подавати важко. І навіть якщо вам здаватиметься, що у вас в документах усе добре, це іще нічого не значитиме. Повторюсь, ніяких чітких критеріїв до кредитних карток та запрошень не існує.


Так що отак, мої хороші. Виходить, що залетіли ми усі, а не одна лише влада. Так що чисто українське «моя хата з краю» тут уже не проходить. Наша з вами хата далеко, пардон, в жопі, і час звикати до статусу нової Білорусі. Принаймні, нас до неї уже надійно зарахували.

Я ні граму не прихильник Тимошенко, і навіть голосувати за неї не буду при усіх її жертовностях. Але саме на ній для нас сьогодні зійшовся увесь світ клином. Зійшовся доволі серйозно, і не факт, що Європу попустить навіть після її виходу на волю. Там нарешті доперли, що усі ці Межигір’я – не поодинокі факти, а досить чітка тенденція.

Проти всіх, кажете? Ну-ну… http://vlyt.livejournal.com/114692.html

В дипломатических учреждениях стран Евросоюза гражданам Украины начали массово отказывать в выдаче шенгенских виз. Об этом пишут украинские блогеры.

Народный депутат, бывший член БЮТ Святослав Олийнык в своем блоге сообщил, что 12 октября посольство Германии вернуло первые двенадцать паспортов с отказами в шенгенских визах.

"Пострадали предприниматели, хотя негласная установка в отказе в визах касается всех (без исключения!) судей и прокуроров", - отмечает Олийнык.

В то же время сайт ord-ua.biz цитирует пользователя livejournal.com под ником vlyt. Тот сообщает, что из двух совершенно несвязанных между собой источников узнал, что консульства стран шенгенской зоны получили прямые рекомендации ввести жесткое отсеивание всех "кандидатов" на получение виз.

Напомним, ранее депутат Бундестага от Христианско-демократического союза Карл-Георг Веллманн предложил запретить безвизовый режим для владельцев украинских дипломатических паспортов.

По мнению Веллманна, после приговора Тимошенко "Украина на один шаг отдалилась от европейской перспективы".
http://ru.tsn.ua/ukrayina/ukraincam-nac ... ngena.html

:evil: :evil: :evil:


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:24 
Офлайн
Авторитетный гольфовод
Аватар користувача

З нами з: 18 січня 2008, 15:16
Повідомлень: 1184
Автомобиль: Tiguan
Год выпуска:: 2015
КПП: АКПП
Имя: Константин
Звідки: Киев, Вышгород
Посмотрите что происходит с Республикой Беларусь.
Там притесняют оппозицию.
Большинство чиновников "невыездные".
У нас группка людей боится потерять власть и использует любые методы для устранения конкуренции.

_________________
VW Golf+ 1.6 MT United Grey X6 2007 Продан
VW Golf+ 2.0 TDI DSG 2007 Black Продан
VW Tiguan 2.0 TDI AT 2015


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:27 
Офлайн
Site Admin
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2007, 19:55
Повідомлень: 29698
Автомобиль: Touareg
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CJMA
КПП: Aisin
Имя: Юра
Звідки: Київ
И где я живу..

_________________
Правила Форума Атрибутика Реклама у нас
G7 200 HP 440 Nm Yes! It`s a diesel
G5 170 HP 390 Nm Yes! It`s a diesel
T-4 2.5 TDI
Touareg 3.0 NF
Туры и путевки в любую точку мира. Пишите


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:34 
Офлайн
Гольфоман
Аватар користувача

З нами з: 08 листопада 2008, 23:35
Повідомлень: 2688
Год выпуска:: 2011
Код мотора: SB 1,6
КПП: МКПП
Имя: Влад
Звідки: Киев
покрахщення життя йопта...

_________________
Mk4 RS16 - продан, где он теперь, не знаю :(
Audi a4 1.8 TFSI - продана, не по своему хотению..

Skoda Octavia 1.6 TDI


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:37 
Офлайн
Я тут живу
Аватар користувача

З нами з: 01 липня 2009, 23:52
Повідомлень: 3513
Автомобиль: Golf
Год выпуска:: 1987
Код мотора: AFN 1,9
КПП: МКПП
Имя: Юрій
Звідки: Тернопіль-Київ-Gdansk-St.Johns
Цытата:
"Валить нада"
(admin)

_________________
Зображення

Щоб розбиратись у всьому на світі, достатньо знати дві речі: звідки світить сонце, та куди дме вітер. Моя EXдружина.

"Усі з дитинства знають, що певні речі не можливі. Але завжди знаходиться невіглас який цього не знає. Ось він і робить відкриття". А. Ейнштейн.


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:37 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2008, 18:35
Повідомлень: 8738
Год выпуска:: 2005
Код мотора: BFQ 1,6
КПП: МКПП
Звідки: Киев
я в апреле планировал ехать в жермани :(


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 11:39 
Офлайн
Site Admin
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2007, 19:55
Повідомлень: 29698
Автомобиль: Touareg
Год выпуска:: 2011
Код мотора: CJMA
КПП: Aisin
Имя: Юра
Звідки: Київ
Цитата:
я в апреле планировал ехать в жермани :(
Поедем полюбому.. дело будет только в цене..

_________________
Правила Форума Атрибутика Реклама у нас
G7 200 HP 440 Nm Yes! It`s a diesel
G5 170 HP 390 Nm Yes! It`s a diesel
T-4 2.5 TDI
Touareg 3.0 NF
Туры и путевки в любую точку мира. Пишите


Догори
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2011, 12:08 
Офлайн
Я тут родился
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2009, 15:15
Повідомлень: 13692
Год выпуска:: 2008
Код мотора: BSE 1,6
КПП: АКПП
Звідки: Киев
Я бы не паниковал раньше времени. Это ведь ведь не более чем запись в чьем-то блоге. Никакой конкретики нет, какие-то "разные источники" - это как-то слабовато.

Хотя, если это так, в ЕС все делают правильно. Обидно для нас, но правильно.

_________________
ВАЗ 2106 -> Mercedes W124, 300D -> Golf IV Variant, 1,6 BFQ, МКПП, ГБО -> Golf V Variant, 1,6 BSF, Tiptronic, ГБО


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+03:00


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти:  
ТОВ "МОДУЛЬ І КО" - Буроинъекционные сваи
ТУРХАСКИ - Туры в любую точку мира
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Limited